Skoči na vsebino

Motosvetova Motoristka leta 2010


Nagaya

Priporočene objave

Zakaj se lahko samo za eno glasuje :cry: ... vse kandidatke so super, saj so motoristke :P ... js bi kr vsem dal svoj glas :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj se lahko samo za eno glasuje :cry: ... vse kandidatke so super, saj so motoristke :P ... js bi kr vsem dal svoj glas :naughty:

Maus se strinjam.

Tudi jaz sem hotel oddati vsaki po en glas, pa me je program opozoril, da to lahko naredim samo enkrat.

Zato sem danes malo žalosten :sleep2: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

naslov Motosvetove motoristke leta 2010 je včeraj uradno prejela Svobodnaptica01, ki je poleg res hude nagrade (s čim vsem smo jo ovesili, boste videli v naslednjem tednoskopu) domov odnesla tudi vikend vožnjo z Yamaho FZ8 in...

..dama bo na uporabo za cel teden dobila tudi Aprilio RSV4..

njam..

Čestitke, ker je bilo prvo mesto zelo prepričljivo osvojeno.

Drugo mesto si delijo: Tamau, MrsO, Monika600, KlavdijaZorman, Irma, Nina, Crispi, Nely77, Pika85, Sanda7, XY200, Jasmine, Saa in Kat.

Hvala, ker ste zbrale pogum in se prijavile, ekstra hvala vsem, ki ste včeraj prišle in še bolj ekstra hvala vsem, ki ste me pocukale za rokav, da smo lahko rekli kako besedo.

p.s.: lepotcema, ki sta se na izbor prijavila včeraj, s tangicami na glavi (moram rečt da je bil design res posrečen) predlagam, da počakata leto dni - v tem času bosta lahko nabrala kako moto izkušnjo - da bosta lažje konkurirala damam.

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!