Skoči na vsebino

chooper začetnik


crx

Priporočene objave

Kaj menite vi o tej zaščiti?

Se splača zadevo nabavit, ali naredi ta zaščita več škode kot če je ni? Kakšna je sploh razlika med dvemi, ki ju najemo na tej strani?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj menite vi o tej zaščiti?

Se splača zadevo nabavit, ali naredi ta zaščita več škode kot če je ni? Kakšna je sploh razlika med dvemi, ki ju najemo na tej strani?

"Nekupuj" jaz sem si na svojem Čoperju Virago 750 z tank torbo (uporabil enkrat) zjebal tank za vedno bil je ves risast namreč padal je dež in je prišel od ceste med torbo in rezervoar droben prah-pesek!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Nekupuj" jaz sem si na svojem Čoperju Virago 750 z tank torbo (uporabil enkrat) zjebal tank za vedno bil je ves risast namreč padal je dež in je prišel od ceste med torbo in rezervoar droben prah-pesek!!!

To se da čisto preprosto rešiti s samolepilno folijo. Nalepiš na tank, kjer bo torbica in ni problemov. Dobiš jih pa povsod, tudi Bauhaus ipd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jo imam na viragu že dobrih 8 let in ko jo vsake toliko snamem in spoliram tank, je kot nov..

kolk je pa praktična je pa drugo vprašanje..edino za sončna očala in telefon..ali eno ali drugo .se razume ! :)

Popravljeno . Popravil schani_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj menite vi o tej zaščiti?

Se splača zadevo nabavit, ali naredi ta zaščita več škode kot če je ni? Kakšna je sploh razlika med dvemi, ki ju najemo na tej strani?

Ti sam nabavi! Na mojemu VNjčku je že destletje. Hvaležna in trpežna zadeva. Pa tank ni nč zdrajsan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti sam nabavi! Na mojemu VNjčku je že destletje. Hvaležna in trpežna zadeva. Pa tank ni nč zdrajsan.

Hvala za mnenja. Bral sem tam pod komentarji na Luis-u, da je nekaterim okovje zdrsalo tank, da se ne prilega pravilno oz. da niso luknje za pokrovček pravilno izrezane...

Glede na to, da sta tam dve verziji kakšna je razlika med njima?

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!