Skoči na vsebino

Izlet v Dolomite Avgusta 2001


suzuki

Priporočene objave

quote:

No jaz sem vsekakor za to varjanto, da ne vozim prevec z sabo. Ce gremo za podaljšan vikend, to pomeni da dvakrat spimo po recimo 65.000lir pa me tudi ne bo hudic vzel. Še najraje bi videl, da se nekje mogoce stacioniram in tam pustim potem vso kramo, ter se zvecer spet vrnem tja spat.

Kakor vidim se je ICE že podil po Dolomitih, Sozuki pa tudi. Jaz se še namrec nisem in bom vesel družbe. Se mogoce danes kaj vec zmenimo na zbiljah ce bosta tam. Drugace pa tule seveda.

Hola!

Se strinjam. Pa se to - ce imas samo malo s seboj, sploh ni treba odlagat. No, cez dobri dve uri bom tam, pa bomo se kaksno rekli...

LP suzuki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Torej kdo bi šedaj šel v Dolomite?

Jaz predlagam, da gremo cimprej, ker so dnevi vse krajši, vreme pa tudi ne bo boljše!

Suzuki je sicer na srecanu predlagal 14.9, a jaz bi bolj za to, da gremo prej.

No ta vikend bo baje slabo vreme, kakor sem posljušal napoved danes.

Suzuki a lahko malo napišeš traso.

Jaz predlagam, da gremo tja kjer je bolj obljudeno- turisticno, ker upam, da sedaj ne bo vec takšne gnece!

Hja, lahko gremo tudi od 7 do 9 septembra (ali od 8 do 10, ce bo to vremensko bolj ugodno).

Predlagam naslednjo pot, prav skozi "center":

1. DAN

zbor crpalka Vrhnika-Logatec-Idrija-Tolmin-Bovec-Predel(I)-Nassfeld(A)-Koetschah-Sillian-Dobbiaco-Carbonin-spanje/camp malo pred Cortino d'Ampezzo

2.DAN

Cortina-Passo di Falzarego (2105m)-Cernadoi-Livinallongo del Col di Lana-Passo Pordoi (2239m)-Canazei-Pozza di Fassa-Moena-Ronchi-Passo di San Pellegrino (1918m)-Falcade-Passo di Valles (2033m)-Passo di Rolle (1970m)-Tonadico

3.DAN

Tonadico-Passo di Cereda (1369m)-Mis-Sagron-Mis-Gosaldo-Flla Aurine (1299m)-Voltago Agordino-Agordo-La Muda-Mas-Belluno-Vittorio Veneto-Pordenone-Gorica-Ajdovscina-Logatec-Vrhnika

Prvi dan poti je zelo podoben prejsnjemu izletu, ki nam je bil ZELO vsec, drugi dan je klasika, tretji pa spet nekaj novega.

Seveda za zgoraj navedeno potrebujemo tri dni lepega vremena, sicer bo (spet!) treba spreminjati/krajsati...

Tudi tocke spanja so premakljive, odvisno od vremena, stanja na cestah, utrujenosti...

Kako vam je vsec pot in kdo bi sploh sel?

LP suzuki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!