Skoči na vsebino

Andrej Repovž?, kontakt??


brane23

Priporočene objave

lep pozdrav!

Iščem človeka, ki je baje leta nazaj v Ljubljani šraufal italijanske motorje. Predvsem Guzzije in Laverde. Ali je delal na uradnem servisu, al pri uvozniku, morebiti bi sam uvoznik... nevem. Vem le to ,da sem si enkrat po enem pogovoru zapisal to ime. Zdaj ime Andrej Repovž mi google najde v povezavi z harley servisom, tako, da je to možno ista oseba.

Problem je namreč v tem, da nekdo ki ima laverdo 1200 rabi mojstra za obnovo mašine. Do zdaj ga je imel v Vidmu pri starejšemu gospodu Tofanu, bivšemu serviserju laverd, a je ta na žalost bolan in ni več zmožen tega dela. Tako da me zanima, ali obstaja v sloveniji kak mojster za te motorje, ker tudi sam v bližnji prihodnosti načrtujem en tak projekt.

Hvala, lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A Giancarlo je bolan... Sem svojo 1200 pri njemu servisiral. No, v bistvi sem k njemu hodil po dele in instrukcije. Si je vedno vzel čas, tapravi mehanik stare šole.

Mogoče bi pa SF vedel za kontakt kakega mehanika pri nas, -je tudi Laverda fan. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja gospod Giancarlo v Puzuolu del Friuli kao ni več zmožen servisiranja. Škoda, tudi moj oče je hodil k njemu po dele... Sicer je kar nekaj mojstrov po evropi, ki obvladajo te mašine, ampak je nerodno vozit motor nekam daleč v Nemčijo ali pa v Italijo.

Havla Sf-ju in 223223-ju za pomoč pri iskanju kontakta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!