Skoči na vsebino

Zadnja vožnja


Motoklub Schhossberg

Priporočene objave

Vabimo vse motoriste na zadnjo vožnjo v letošnjem letu MK Schlossberg 31.12.2010 izpred našega kluba ob 11. uri.

tukaj je voščilo, vse informacije pa so na foumu, prav tako pa jih dobite na tel. 041 690 778 Tone.

Vabljeni!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vabimo vse motoriste na zadnjo vožnjo MK Schlossberg 31.12.2010 izpred našega kluba ob 11. uri.

tukaj je voščilo, vse informacije pa so na foumu, prav tako pa jih dobite na tel. 041 690 778 Tone.

Vabljeni!!!

Srčno upam da vam ne bo zadnja vožnja!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huh previdno z formulacijami naslovov,me je malo stisnilo ker sem mislil da peljete kamerada k počitku...Srečno in km polno 2011!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poimenovanje te fure res ni posrečeno :) Sicer nisem vraževeren, ampak bi imel vseeno grenak priokus prijavit se na "zadnjo vožnjo" :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobimo se ob 11h v domu čebelarjev. Po furi čevapi, čaj, čaj z rumom, pir....pa mrzl bo, tku da dolge gate so skor obvezne :alko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veliko užitkov na zadnji letošnji furi. Pa čim več varnih kmjov, :boobies: :beer1: :l_01::yea2::010 vam želim v 2011 od MKVB.

Pa tut če ste iz Graza;-) :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, potem bo pa zadnja letošnja vožnja v Schlossberg, vmes na praznovanje Novega leta, naslednji dan pa že prva vožnja v novi sezoni v Celju. :naughty: :naughty:

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Bom kar tu objavil v upanju, da nisem zgrešil teme: :smoke:

 

Maxi pozdrav vsem!
 
Vabimo vas, da se udeležite moto eventa!

V soboto, 12.10.2013 se bo v KOPRU, v organizaciji GOLDWING CLUB-a odvijal zaključek moto sezone (glej plakat in poslušaj oglas). Prireditev in celotno dogajanje bo potekalo čez cel dan. Kraj dogodka je predviden po celotni ulici Vojkovo nabrežje v Kopru. Na srečanju bodo razne stojnice z moto tematiko, kjer bodo prikazali varno vožnjo, različni gostinski šanki, kjer bo poskrbljeno za pijačo in hrano ter prostor, kjer se bo odvijala animacija.
Na moto event so vabljeni vsi motoristi, maxiscooteristi ....in ljubitelji le-teh ne glede na znamko, model, letnik, izgled.... Na event lahko prideš z motorjem ali brez, važno je, da prideš. Cilj je, da pridemo v čim večjem številu.
 

Vremenska napoved je za tisti dan ugodna, zato ne odlašaj in se pridruži! :OK:  :OK:

cleardot.gif

 

Goldwing_plakat slo-it.pdf

Oglas - Radio CAPRIS.mp3

post-23577-0-88479100-1380986590_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem, je že zelena luč.

Če bo kaki interesent iz pomurskega konca..............? - pa da gremo skupaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede nato da mi je to skoraj preed vrati vsekakor pridem.

Se veselim, da spoznam koga novega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!