Skoči na vsebino

Poljska študentka na poti do vseh skrajnih točk Evrope


matjazek

Priporočene objave

Dajmo ji mal moralne podpore...

Pa polajkajmo ta profil na FB : http://www.facebook.com/home.php?#!/pages/Kopciuszek-motocyklowy-czyli-kobiece-podroze-male-i-duze/155433307841391

Gre za eno mlado poljakinjo, ki se spravlja naredit solo moto turo po Evropi in sicer tako, da bo vključevala vse skrajne točke. Pravi, da rabi čimveč lajkov, da bo lažje dobila sponzorje...

No, js sm že poklikal ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...samo 231 jim je všeč? Pa, ko pogledaš, sami Slovenci... Sicer sem dal lajk, mi je pa sumljivo. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa se lajka Poljakinje? :wacko: Včasih na morju smo lajkal Švedice pa Švabice pa kakšna Makaronka se je tudi našla vmes, tisto obvladam, pri teh Poljakinjah pa men n'č jasn. :blink: A pride na dom? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa se lajka Poljakinje? :wacko: Včasih na morju smo lajkal Švedice pa Švabice pa kakšna Makaronka se je tudi našla vmes, tisto obvladam, pri teh Poljakinjah pa men n'č jasn. :blink: A pride na dom? :devil:

Tud če je treba ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Itak. Sem imel priložnost zadnjič videti 2 na motorju, rumeno-modra oznaka na tablici (ukrajina), mal starejši suzuki hud- nasmeh voznice čez odprt vizir pa lep :winkiss: Kake oči...In sem odpeljal naprej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 leto pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!