Skoči na vsebino

APRILIA Falco 1000:DUCATI 999S


MAČKON

Priporočene objave

Relacija Pesniški rondo pri Mariboru-Lenart.Dolžina približno 16km.Kaj mislite kakšen je bil rezultat? Moram pa povedat da sta vozila dva zelo dobra voznika ,na Ducatiju pa je bil še boljši voznik.Povedal vam bom približen čas za koliko je bil en motor hitrejši ker čisto natančnega ne vem ni nihče meril :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, daj že, piši, riši, pripoveduj, poj, kaži. Neja znamo uganke rešit. :D :D

lp DTW

P.S.: cesto ste sigurno zaprli :wink: :o :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj se opravičujem da nisem takoj napisal.Čas kateri sta vozila od rondoja do Lenarta ni bil merjen.Je pa Ducati bil v Lenartu za približno minuto in pol hitrejši to pa se mi zdi kar dosti glede na to da je to kratka relacija. Ducatija je vozil Lojz Falcota pa Vlado. Vladota pa mislim da ne poznate ker na netu ga ni.V živo pa ge sigurno nekateri poznate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj drugo leto na Grobniku naredita razliko. Če sta oba dobra šoferja potem je primerjava sicer pa bi bil lahko... :D

Mislim da niti pod razno ne bo take razlike. Cesta je cesta kjer si eni več upajo eni pač manj.

Kolk KM ma ducati več? 20-30 Kaj ne bo hitrejši čeprav minuta pa pol mu tudi niso sam konji prinesli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hitrost na navadni cesti za motorna vozila je v največji meri odvisna od tega kak norec sem. Moraš pa tudi vozit znat zelo dobro, da preživiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res drži da je to bilo na cesti v prometu in da je bil na Ducatiju boljši voznik ampak vseeno je moja končna ocena da Falco nima niti minimalnih šans proti Ducati 999S čeprav bi to bilo voženo na dirkališču in z dvema enakovrednima voznikoma.No sicer je pa to zelo teško primerjat ker sta to dva različna motocikla,eden sport turing drugi pa čistokrvni sportaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res drži da je to bilo na cesti v prometu in da je bil na Ducatiju boljši voznik ampak vseeno je moja končna ocena da Falco nima niti minimalnih šans proti Ducati 999S čeprav bi to bilo voženo na dirkališču in  z dvema enakovrednima voznikoma.No sicer je pa to zelo teško primerjat ker sta to dva različna motocikla,eden sport turing drugi pa čistokrvni sportaš.

....in ko sta ugotovila kakšna je razlika v hitrosti predlagam, da gresta ugotavljat še na dalše relacije, recimo kdo je prej v Črni Gori. mislim da bi 999S kot zelo udoben motor :twisted: zmagal le če odšteješ porabljen čas za vmesne fizioterapije in kiropraktike :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!