Skoči na vsebino

ceste za vožnjo z motorjem


TBONE

Priporočene objave

zdravo sem nov na tem forumu in me zanima če kdo ve kje bi se našlo kakšno cesto ali dolgo ravnino kjer ni, ni veliko, prometa da bi se dalo testirat končno hitrost motorja (kakšna zapuščena steza ali kaj podobnega)

lahko pa tudi napišete kakšno cesto kjer je se je vžitek voziti z motorjem (mogoče se najde kakšna dobra ki jo ne poznamo vsi)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo sem nov na tem forumu in me zanima če kdo ve kje bi se našlo kakšno cesto ali dolgo ravnino kjer ni, ni veliko, prometa da bi se dalo testirat končno hitrost motorja ....

Dunajska.LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo sem nov na tem forumu in me zanima če kdo ve kje bi se našlo kakšno cesto ali dolgo ravnino kjer ni, ni veliko, prometa da bi se dalo testirat končno hitrost motorja (kakšna zapuščena steza ali kaj podobnega)

lahko pa tudi napišete kakšno cesto kjer je se je vžitek voziti z motorjem (mogoče se najde kakšna dobra ki jo ne poznamo vsi)

Ti si car! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm taprav moturist R1 pa ravnina pa 299km/h se začnejo ovinki ga pa colibri prehti ;).....še eno vprašanje? tvoj prvi motor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo sem nov na tem forumu in me zanima če kdo ve kje bi se našlo kakšno cesto ali dolgo ravnino kjer ni, ni veliko, prometa da bi se dalo testirat končno hitrost motorja (kakšna zapuščena steza ali kaj podobnega)

lahko pa tudi napišete kakšno cesto kjer je se je vžitek voziti z motorjem (mogoče se najde kakšna dobra ki jo ne poznamo vsi)

Letališče Jožeta Pučnika bo ravno pravo..

.... med pristankom 747 ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj ga zajebavate ... člouk resno sprašuje... čeprav lahko, na tako vprašanje, dobi samo glup odgovor ... ti bom js odgovoru in sicer takole, da se da skoraj na vsaki ravnini, ki pelje iz Ljubljane, peljat preko 200 km/h, ampak tega ne počni. Pojdi na pisto in se razkantaj če čš, za izlete in potovanja, pa imaš kar nekaj tem, kjer si lahko prebereš potopise.

Upam, da razumeš napisano ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal v šali smo mu hoteli povedat, da je čist glupo ugotavljat končno hitrost tega motorja(vsaj kar se cest tiče). Ker kakršno koli napeljevanje bi za nekatere imelo(lahko!)potem moralne posledice. Življenje je samo eno. Zakaj ga ne bi pametno uživali.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo sem nov na tem forumu in me zanima če kdo ve kje bi se našlo kakšno cesto ali dolgo ravnino kjer ni, ni veliko, prometa da bi se dalo testirat končno hitrost motorja (kakšna zapuščena steza ali kaj podobnega)

lahko pa tudi napišete kakšno cesto kjer je se je vžitek voziti z motorjem (mogoče se najde kakšna dobra ki jo ne poznamo vsi)

Cesta ni dirkališče! Hitrost svoje yamahe lahko preizkusiš na kakšnem dirkališču, npr. Grobnik. Pa po pameti! :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cesta ni dirkališče! Hitrost svoje yamahe lahko preizkusiš na kakšnem dirkališču, npr. Grobnik. Pa po pameti! :surrender:

na grobniku ne more sprobat koliko leti :closedeyes:

to je problem.......

pa cafe rejserji ne hodijo na dirkalisca :naughty:

tak da

aja stevec ne potegne cez 299 tak da.... :whistle:

drugace cesta ni igrisce..... samo tega se tako 70% ne zaveda.. tako da razprava in pametni odgovori odpadejo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na grobniku ne more sprobat koliko leti :closedeyes:

to je problem.......

pa cafe rejserji ne hodijo na dirkalisca :naughty:

tak da

aja stevec ne potegne cez 299 tak da.... :whistle:

drugace cesta ni igrisce..... samo tega se tako 70% ne zaveda.. tako da razprava in pametni odgovori odpadejo

Govoriš po svojih izkušnjah :naughty:

TBONE po pameti raje uživaj do penzije z motorjem kot sam trenutek .

Popravljeno . Popravil kala
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Govoriš po svojih izkušnjah :naughty:

TBONE po pameti raje uživaj do penzije z motorjem kot sam trenutek .

ne

problem je da nisem se mel motorja ki bi sel 299 :surrender:

no malce zares....

vsak je ze sprobal koliko gre motor..

samo redko kdo se pa najde ki bo tukaj postavil to butasto vprasenje, pa pricakoval pameten odgovor

ali kala?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne

problem je da nisem se mel motorja ki bi sel 299 :surrender:

no malce zares....

vsak je ze sprobal koliko gre motor..

samo redko kdo se pa najde ki bo tukaj postavil to butasto vprasenje, pa pricakoval pameten odgovor

ali kala?

Se strinjam.

Cesta ni dirkališče! Hitrost svoje yamahe lahko preizkusiš na kakšnem dirkališču, npr. Grobnik. Pa po pameti! :surrender:

Živiš v pravljici..Tu bosta vedno dva hribčka. (Pogojena s sredstvi posameznika )

Pa brez zamere.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnje nisem razumel ?

"ali kala" ??

saj vseeno nic osebnega :closedeyes:

pač trdim da 95% formasev ve koliko gre njegov motor :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo sem nov na tem forumu in me zanima če kdo ve kje bi se našlo kakšno cesto ali dolgo ravnino kjer ni, ni veliko, prometa da bi se dalo testirat končno hitrost motorja (kakšna zapuščena steza ali kaj podobnega)

Najprej lepo pozdravljen...

V bodoče raje pazi,kakšne teme odpiraš,da ne boš fasal preveč minusev in izgubil voljo do foruma....

Končno hitrost gre v bistvu sprobat na vsaki cesti le,če imaš "jajca"da daš gasa....

Drugače pa imaš lepih ravnih odsekov sploh na avtocestah po Sloveniji dost...Odvisno pa od tvoje lokacije,kje ti je najbljižje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej lepo pozdravljen...

Sesir is back! :OK:

Končno hitrost gre v bistvu sprobat na vsaki cesti le,če imaš "jajca"da daš gasa....

In je le dobil odgovor! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr yamahi itak števc ne pokaže prek 299km/h( če se ne motm, če pa se me pa popraute) tko da itak bz da gres probavat k neboš nč nouga ugotovu:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pob, pojdi na avtocesto, nabij gasa in to je to. Recimo, da ti motor po tovarniških podatkih leti 276 km/h, števec pa ti bo pokazal 302 km/h... kaj boš naredil? Poglej -vsak motor ti po števcu ziher pokaže tovarniško hitrost pa še malo (odstopanje števca)... Kot že svetovano , na Grobnik, pa boš videl. Ne koliko motor leti, koliko si ti sposoben peljati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!