Skoči na vsebino

ceste za vožnjo z motorjem


TBONE

Priporočene objave

Sam res, predvsem takih, ki kupijo nov motor in hočejo it "tišat do konca". V glavnem mulčki.

ne ne, tudi "stari" smo taki, da hočemo vedet kolko leti :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fant nima pojma o pojmu kako in kaj mogoče tudi motorja nima. Drugače nebi spraševal takih bedarij. Še vsak ki je hotel sprobat kok gre motor je šel na cesto in sprobal. Razen, če fant želi, da ga kdo drži za rokico, ko bo sprobaval hitrost motorja.

Fant želi da čimveč ljudi ve,da ima motor ki gre 300 ter da je trdno prepričan v to da ga čimpreje stera do 300. Če ne ve veliko ljudi tega je to zanj brezveze. Tako bo imel nekaj da se hvali pred svojo družbo, ki prav tako kot on nima pojma o motorjih in oni ga bodo mel za največjiga carja med motoristi... :slap:

Tudi jaz dvomim da imaš sploh motor, tko da dokler ne slikaš zadeve in objaviš, se sploh ne trudi več pisat....

P.S.: V primeru da imaš R1 ti želim veliko sreče. Prehod z skuterja na R1 zahteva urejeno podstrešje in zdi se mi, da moraš na tem področju še malce postoriti.... :OK:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neumnost. Za 300km/h je čist vseen qurc kaj imaš na sebi.

na cesti mogoce (nisem probaval). na dirkaliscu je dobra oprema fejst kul. :grim

A je res tak hud udarec za ego, če te nekdo prehiti na AC?

sploh ne. vsak normalen in senzomotoricno neokrnjen lahko tisci/obraca _gas_.

Če boš ti vozil tako kot je treba (beri - uporabljal ogledala, smernike, ...), se ti nima kaj zgodit, pa če nekdo mimo tebe švigne 450 na uro... :slap:

D.

hmnja, recmo da malenkost pretiravas. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fant želi da čimveč ljudi ve,da ima motor ki gre 300 ter da je trdno prepričan v to da ga čimpreje stera do 300. Če ne ve veliko ljudi tega je to zanj brezveze. Tako bo imel nekaj da se hvali pred svojo družbo, ki prav tako kot on nima pojma o motorjih in oni ga bodo mel za največjiga carja med motoristi... :slap:

Tudi jaz dvomim da imaš sploh motor, tko da dokler ne slikaš zadeve in objaviš, se sploh ne trudi več pisat....

P.S.: V primeru da imaš R1 ti želim veliko sreče. Prehod z skuterja na R1 zahteva urejeno podstrešje in zdi se mi, da moraš na tem področju še malce postoriti.... :OK:

LP

Ni panike, saj ima že sedaj na skuterju nalepko R1, tako da prehod ne bo težaktrance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cyooo,kak veste vi vso veselje uničit! :slap: :grim

Se strinjam, ali pa kako življenje prihranit?trance_09_box.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ste prav smešni nekateri.Kot,da je 300km/h neka taka hitrost...Po mojem mnenju ni nobene razlike ali padeš po tleh pri 220km/h ali kao 299km/h! Tolk je celo Ferek tiščal svojo diskoteko er6 ali fz6 driverji celo 245km/h.....

Po mojem skromnem mnenju manj nevarno peljat z R1 300km/h kot z prej omenjenimi ali pa z recimo hondo dudvile starim modelom že 160km/h,ali z kakim čoperjem 170km/h,ko te je tako z enim kot drugim že cela cesta polna...

In ja tud v kavbojkah in jakni se gre normalno peljat 299km/h...

Pa,da ne bo kdo mislil,da koga k čemu spodbujam...sam se pač z vsakim svojim motorjem ko me prime peljem kolk gre...sicer je to redko vendar...zakaj pa ne?Navsezadnje se v Nemčiji na določenih delih lahko celo po zakonu peljem kolk gre...Znanec tud 400km/h z avtom.

Men je v bistvu isto ali se peljem 220km/h ali 299km/h res mi ni neke razlike,čeprav mogoče se mi je res lepše peljat 299km/h.Vseeno pa še vedno dost bolj uživam na zadnjem kolesu...Ne eno ne drugo pa NIKAKOR NE GRE primerjat z užitki,ki jih doživljam,ko se vozim pri brzinah od 40km/h do 140km/h po kolenu,sploh na pisti...

Sploh pa kolk zgleda še dečko sploh ni preizkusil motorja. Tako,da zaenkrat le sanja kako bi-bo dajal gas in preizkušal svoje oz. motorjeve zmožnosti...poznam kar neki takih in dost jih pol na koncu sploh ne upa dati gasa drugje kot s svojim jezikom za šankom....

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmnja, recmo da malenkost pretiravas. :)

homer-doh.jpg

Ampak res, kaj ti bo, če nekdo švigne mimo s 450 na uro? Pa pustimo ob strani to, da se Mashina pri več kot 200 že tako trese, da ga je polna cesta... :P

D.

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je res tak hud udarec za ego, če te nekdo prehiti na AC?

Če boš ti vozil tako kot je treba (beri - uporabljal ogledala, smernike, ...), se ti nima kaj zgodit, pa če nekdo mimo tebe švigne 450 na uro... :slap:

D.

Zame več ne. Ker se po avtocesti z motorjem ne vozim praktično nič, lahko pevem le da me je nekaj časa motilo ko so me prehitevali po avtocesti, vendar sem s časom prišel k sebi tako da me ne sploh ne gane več. :winkiss:

Na drug komentar ti je pa že mashina odgovoril. Tukaj poudarjam da človek nima praktično nobenih izkušenj z motorji. (se tem ne trdim da jih jaz imam, ravno nasprotno še veliko se moram naučit B))

Razn, če ne švigne mimo, pač pa vanj. Verjetno vsi vemo, kaj se dogaja pri hitrostih nad 200 km/h, če le malo pihne kak vetrič ali pa se je treba kaki neumnosti na cesti mal izognit. Velika verjetnost je, da ta novopečeni rossi-wannabe ni usposobljen za take reči, tako da - privoščim mu kvalitetno ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ste prav smešni nekateri.Kot,da je 300km/h neka taka hitrost...Po mojem mnenju ni nobene razlike ali padeš po tleh pri 220km/h ali kao 299km/h! Tolk je celo Ferek tiščal svojo diskoteko er6 ali fz6 driverji celo 245km/h.....

Po mojem skromnem mnenju manj nevarno peljat z R1 300km/h kot z prej omenjenimi ali pa z recimo hondo dudvile starim modelom že 160km/h,ali z kakim čoperjem 170km/h,ko te je tako z enim kot drugim že cela cesta polna...

In ja tud v kavbojkah in jakni se gre normalno peljat 299km/h...

Pa,da ne bo kdo mislil,da koga k čemu spodbujam...sam se pač z vsakim svojim motorjem ko me prime peljem kolk gre...sicer je to redko vendar...zakaj pa ne?Navsezadnje se v Nemčiji na določenih delih lahko celo po zakonu peljem kolk gre...Znanec tud 400km/h z avtom.

Men je v bistvu isto ali se peljem 220km/h ali 299km/h res mi ni neke razlike,čeprav mogoče se mi je res lepše peljat 299km/h.Vseeno pa še vedno dost bolj uživam na zadnjem kolesu...Ne eno ne drugo pa NIKAKOR NE GRE primerjat z užitki,ki jih doživljam,ko se vozim pri brzinah od 40km/h do 140km/h po kolenu,sploh na pisti...

Sploh pa kolk zgleda še dečko sploh ni preizkusil motorja. Tako,da zaenkrat le sanja kako bi-bo dajal gas in preizkušal svoje oz. motorjeve zmožnosti...poznam kar neki takih in dost jih pol na koncu sploh ne upa dati gasa drugje kot s svojim jezikom za šankom....

Ravno v tem je štos. Da človek še nima 1000km na težkih motorjih in da je bil njegov prejšni motor skuter. Vsakemu ki se že nekaj časa vozi z motorju, je jasno da rabiš za SS raketo dobro znanje glede vožnje in razčiščeno glavo.(v kolikor misliš zmogljivosti motorja vsaj malo izkoristiti na cesti: se pravi bremze, ciklistiko, pospeške, ne samo top speed)

Ali si siguren da je zate 300 isto kot 220? Namreč 220 je neka lepa potovlna hitrost, medtem ko je 300 divjanje, pa če tudi je avtocesta skoraj prazna. Začel sem te sumiti da si ti un s severa z črnim motorjem pa črno obleko ter čelado(ghostrider). :lol:

No kukrkoli, na FZ6 nakedu preizkušeno brez problema letiš 245, na fz1 nisem šel več kot 255 ker je zame popolnoma brezveze. Letos menjam zobnike da bo končna še manjša, vleklo pa upam da bo še bolj.

Na avtocesti vsak idiot v kratki majci, gatah in supergah zna sterat motor do konca.

Na magistralah je 240 polna glava in tisti ki se redno vozijo hitreje si lahko kar rezervirajo parcelo na žalah.

Pomembno je iz enega ovinka čimpreje priti do drugega, top speed je zame brezveze ker ne zahteva nobenega znanja, obremenjuje motor ter radira gume....

P.S. S katerim avtom je šel znanec 400kmh? Vprašaj ga če sem lahko tudi jaz njegov kolega. Vedno sem si želel met bogate prijatle hehe :OK: hec hec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zame več ne. Ker se po avtocesti z motorjem ne vozim praktično nič, lahko pevem le da me je nekaj časa motilo ko so me prehitevali po avtocesti, vendar sem s časom prišel k sebi tako da me ne sploh ne gane več. :winkiss:

Na drug komentar ti je pa že mashina odgovoril. Tukaj poudarjam da človek nima praktično nobenih izkušenj z motorji. (se tem ne trdim da jih jaz imam, ravno nasprotno še veliko se moram naučit B))

Pa kaj si sploh ti neki pameten tuki, tebe s temi tvojimi jajci od motorja še šleperji prehhitevajo... Mislim, kaj sploh pametuješ, ko nimaš niti pravega motorja... Če se toliko bojiš, da te kdo nagazi pa bodi doma v postelji!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ste prav smešni nekateri.Kot,da je 300km/h neka taka hitrost...Po mojem mnenju ni nobene razlike ali padeš po tleh pri 220km/h ali kao 299km/h! Tolk je celo Ferek tiščal svojo diskoteko er6 ali fz6 driverji celo 245km/h.....

Po mojem skromnem mnenju manj nevarno peljat z R1 300km/h kot z prej omenjenimi ali pa z recimo hondo dudvile starim modelom že 160km/h,ali z kakim čoperjem 170km/h,ko te je tako z enim kot drugim že cela cesta polna...

In ja tud v kavbojkah in jakni se gre normalno peljat 299km/h...

Pa,da ne bo kdo mislil,da koga k čemu spodbujam...sam se pač z vsakim svojim motorjem ko me prime peljem kolk gre...sicer je to redko vendar...zakaj pa ne?Navsezadnje se v Nemčiji na določenih delih lahko celo po zakonu peljem kolk gre...Znanec tud 400km/h z avtom.

Men je v bistvu isto ali se peljem 220km/h ali 299km/h res mi ni neke razlike,čeprav mogoče se mi je res lepše peljat 299km/h.Vseeno pa še vedno dost bolj uživam na zadnjem kolesu...Ne eno ne drugo pa NIKAKOR NE GRE primerjat z užitki,ki jih doživljam,ko se vozim pri brzinah od 40km/h do 140km/h po kolenu,sploh na pisti...

Sploh pa kolk zgleda še dečko sploh ni preizkusil motorja. Tako,da zaenkrat le sanja kako bi-bo dajal gas in preizkušal svoje oz. motorjeve zmožnosti...poznam kar neki takih in dost jih pol na koncu sploh ne upa dati gasa drugje kot s svojim jezikom za šankom....

Jaz, ko sem kupil R1ko in ko mi je prodajalec rekel, da se je vozil največ do 6000 obratov in najhitreje 180 km/h, sem ga kar čudno gledal. :D Je pa res, da je bil tudi njegov prejšnji motor 50 ccm skuter.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu pa je par takih, ki bi se morali preseliti na otok Man... tam namreč izven naselja ni omejitev :)

K sreči pa imamo predpise, nadzor in policijo, pa naravno selekcijo, da autobahn raserje spravijo s ceste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj si sploh ti neki pameten tuki, tebe s temi tvojimi jajci od motorja še šleperji prehhitevajo... Mislim, kaj sploh pametuješ, ko nimaš niti pravega motorja... Če se toliko bojiš, da te kdo nagazi pa bodi doma v postelji!

:lol1: Lahko se bi spustil na tvoj nivo in se začel prepirati, pa se bom raje vzdržal saj se nikoli ni pametno prepirati s idiotom, ker se lahko zgodi da ljudje čez čas ne opazijo razlike :winkiss:

Pa preden neham pisati v tej temi, bi rad povedal samo še to da ne obsojam želje po preizkušanju zmogljivosti motorja. Če bi, bi pljuval v lastno skledo, napačen se mi zdi samo odnos avtorja teme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, ti si me tok hud!!! z avatarjem na kolenu in profilno sliko po zadnji... čist si najjači. pomoje, ko te kje v živo vidim, bom kar omedlela.

SARCASM OFF.

Jah ''kakšn moški pa si, če v avatarju nimaš slike, ko po kolenu letiš'' ?:D Če boš omedlela, boš padla dol in opraskala lepo čelado. A ni škoda?:D

Glede ceste pa; sej že na youtubu mal natapkaš kakšn video in so opisani razni odseki. Koliko je pa to pametno, je pa druga stvar. Pa tut s skuterja na R1 no...en' malo bolj se bo dogajal.

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moralizatorji... :surrender: :evilgrin:

8x sem se že razsul (ca.10 let,150.00km) in še 'vedno dirkam',pač kjer 'lahko',tudi v družbi kolegov POLICISTOV na SS vagonih! :rolleyes:

Naj ga žge vsak,kjer se mu zdi,da je 'varno'...jbg...življenje dobi smisel,ko se ne odpovedujemo ničemer! :D;)

PEACE! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali si siguren da je zate 300 isto kot 220? Namreč 220 je neka lepa potovlna hitrost, medtem ko je 300 divjanje, pa če tudi je avtocesta skoraj prazna. Začel sem te sumiti da si ti un s severa z črnim motorjem pa črno obleko ter čelado(ghostrider). :lol:

No kukrkoli, na FZ6 nakedu preizkušeno brez problema letiš 245, na fz1 nisem šel več kot 255 ker je zame popolnoma brezveze. Na magistralah je 240 polna glava in tisti ki se redno vozijo hitreje si lahko kar rezervirajo parcelo na žalah.

P.S. S katerim avtom je šel znanec 400kmh? Vprašaj ga če sem lahko tudi jaz njegov kolega. Vedno sem si želel met bogate prijatle hehe :OK: hec hec

Nisem jz un brez skrbi in ja men je pač isto...Kaj naj se lažem,da mi ni,če mi pa je...

Prav to sem jz pisal v postu.Po magistralkah se vozite 220 oz 245km/h z "jajcami(napram R1)"kot so fz6 itd in to vam je normalno.Ne vidi pa se vam normalno,če se nekdo pelje 299 po avtocesti,pa to se jih velika večina z menjanimi zobniki in le tolk da se izpiše 299 in že so srečni?!Eni zaradi hvaljenja,eni,ker si pač želijo peljat kao 300km/h...drugi spet zaradi...:)

Upam,da se vsaj strinjamo,da bodo poškodbe v enem ali drugem primeru usodne.In za moje pojme je bolj nevarno vaše početje,ker je na magistralki,če ne druga veliko več pasti.Navsezadnje kolk pa je komi nesreč z motorji na avtocesti in koliko na cesti......

Vsaj mislim,da le en avto gre tolk.Kupo se je en drug avto od tega tipa,ki si lasti ta sanjski avto...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaj mislim,da le en avto gre tolk.Kupo se je en drug avto od tega tipa,ki si lasti ta sanjski avto...

???

serijsko vsaj štirje kar se pa tiče predelav jih je pa še več

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

???

serijsko vsaj štirje kar se pa tiče predelav jih je pa še več

Serijski ja.Kolk sem zdaj prebral na WI-KI gresta res dva. Bugatti in pa SSC Ultimate Aero TT KLIK. O kakšnem drugem ne piše kaj,tako, da me prosim razsvetli..No ta ima bugatti,če je to sploh pomembno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Serijski ja.Kolk sem zdaj prebral na WI-KI gresta res dva. Bugatti in pa SSC Ultimate Aero TT KLIK. O kakšnem drugem ne piše kaj,tako, da me prosim razsvetli..No ta ima bugatti,če je to sploh pomembno...

prvi ki je presegel je biu bugati navadn(1001hp 407kmh) potem je pršu Koenigsegg ccxr(1018hp ki naj bi imel končno 428 a je niso uradno testirali) potem je pršu scc(1287hp 412kmh) in nato bugatiSS (1200hp 431kmh)

kar se tiče pa neserijskih so pa tut 2000+konjske zverine ki sem prepričan da presežejo 400kmh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!