Skoči na vsebino

ceste za vožnjo z motorjem


TBONE

Priporočene objave

Moralizatorji... :surrender: :evilgrin:

8x sem se že razsul (ca.10 let,150.00km) in še 'vedno dirkam',pač kjer 'lahko',tudi v družbi kolegov POLICISTOV na SS vagonih! :rolleyes:

Naj ga žge vsak,kjer se mu zdi,da je 'varno'...jbg...življenje dobi smisel,ko se ne odpovedujemo ničemer! :D;)

PEACE! :D

ne vem, a s tem si se kao 'pohvalil' al kaj?

si nam hotel povedati, da imaš srečo, da si nekako neuničljiv, superman??

al si nam hotel povedati samo to, da se ti 'jebe' za vse in da te 'boli kurac' za posledice, ki jih lahko tvoja 'varna' udejstvovanja nehote povzročijo drugim...

takih, ki se jim je 'zdelo' da so na 'varni' poti je dovolj, ja... nekateri še prebirajo tole, drugi žal ne več. jebiga, berejo pa to njihovi otroci, sirote, partnerke, ki so postale matere samohranilke,...

in kdove, mogoče tudi preklinjajo... to, da je pokojnika nekdo 'navdušil' in 'ohrabril' s tem, da je navidez 'varno dirkanje' cool, ter da bolj kot se ga 'žge', bolje je...

jebemu, imam pa že raje malce manj smiselno življenje, pa da se mi ni treba bati, da bodo svojci mojih potencialnih žrtev na moj grob vodili pse opravljati veliko potrebo...

osel gre samo enkrat na led. le kdo gre 8x ???

:headbang::wallbash::headbang::wallbash::wallbash::headbang::wallbash::headbang::wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo sem nov na tem forumu in me zanima če kdo ve kje bi se našlo kakšno cesto ali dolgo ravnino kjer ni, ni veliko, prometa da bi se dalo testirat končno hitrost motorja (kakšna zapuščena steza ali kaj podobnega)

lahko pa tudi napišete kakšno cesto kjer je se je vžitek voziti z motorjem (mogoče se najde kakšna dobra ki jo ne poznamo vsi)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TBONE,ko boš osvojil linearno povezavo med možgani in desnim zapestjem,jo boš dobro odnesel na motorju.V nasprotnem primeru te bodo z spirali s ceste .......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang::wallbash::headbang::wallbash::wallbash::headbang::wallbash::headbang::wallbash:

Oooohoho,ostro se je zapisalo tipičnemu pozerju & gostilniškemu nakladaču,kako njemu ni dovolj 200 konjev in jo je sfriziral na 220! Zelo žalostna postaja ta naša postawljaška moto scena,že lep čas! :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bonk.gif

Oooohoho,ostro se je zapisalo tipičnemu pozerju & gostilniškemu nakladaču,kako njemu ni dovolj 200 konjev in jo je sfriziral na 220! Zelo žalostna postaja ta naša postawljaška moto scena,že lep čas! :cry:

pardon, na 240HP :closedeyes:

pa ne zaradi tega, ker bi potreboval tolikšno konjenico pač pa zaradi izziva... ker se rad ukvarjam s tehniko... ker rad vem kako zadeve delujejo in kako lahko vplivam na njih.

in ni se mi zapisalo, napisal sem po tehtnem razmisleku.

četudi sem zate tipičen postavljač, pozer, gostilniški nakladač ipd prevozim letno več km kot marsikateri takoimenovani pravi bajker... čeprav tudi prevoženi kolometri niso merilo "bajkerstva", se mi zdi. lahko pa da se motim...

že re, da imam na vsaki strani zadnje gume nekje 3-5mm "pussy štrajfnov", se mi pa zdi, da se mi tega ni potrebno preveč sramovati...

kljub vsemu pa ga skozi naselja in mimo šol ne žgem 200km/h+.

za menoj so 4 sezone, pa se še nisem nikoli razsul in upam, da se tudi nikoli ne bom... (knockonwood.press)

če se nekdo skorajda vsako sezono sesuje se lahko ostali upravičeno vprašamo o njegovi kvaliteti.

pa ne bom se več prepiral s teboj... bom raje udaril kako debato s sorodnim pozerjem, gobezdačem,... nekom, ki ve, da vožnja z 200km/h v naselju ni sprejemljiva, čeprav se zaradi ravnin in podobnega zdi povsem varna...

ti si car, postani idol vseh mladih in novih motoristov in motoristk!!!

Naj ga žge vsak,kjer se mu zdi,da je 'varno'...jbg...življenje dobi smisel,ko se ne odpovedujemo ničemer! :D;)

bonk.gifbonk.gifbonk.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem teh velikih hitrosti za druge je, da gre za ravnanja, ki jih ostali ne pričakujejo in tudi težje ocenijo.

Morda vožnja pri 300km/h res ni nič posebnega če si pravi šofer in imaš takšen motor, zna pa bit sila neugodno, če ostali vozniki pričakujejo, da se po prehitevalnem pasu vozi največ 130km/h oziroma še malo več (ker veš da tu pa tam kdo malo več stisne). In ko takšen voznik vidi v ozadju luč (po možnosti še dolgo), brez posebnega razmišljanja zapelje na prehitevalni pas, saj ne pričakuje da je v ozadju raketa.

Kaj se zadaj dogaja je potem druga zgodba.

Od nikogar pa ne moreš zahtevati, da bo posebej in dodatno usposobljen na kršitelje prometnih predpisov = torej na tiste, ki se ne držijo nekega dogovorjenega in omejenega načina vožnje in obnašanja na cesti.

Verjetno bo v bodoče potrebno uvesti poleg prepovedi vožnje tudi obvezen odvzem "nevarnega" vozila, to bo edino zaleglo.

Če pa je cesta prazna pa to res ni nekaj posebnega. A žal se bo potrebno sprijazniti s predpisi in državo v kateri živimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta komentar sem pobral v eni drugi temi ampak se mi zdi da mu je tukaj mesto .

jebi ga, nekateri poskušate IQ nadomestiti z HP. Žal ne gre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebi ga, nekateri poskušate IQ nadomestiti z HP. Žal ne gre

Jz mam več IQ kot konjev, pa mam že konjev 150 :D hehe

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta komentar sem pobral v eni drugi temi ampak se mi zdi da mu je tukaj mesto .

jebi ga, nekateri poskušate IQ nadomestiti z HP. Žal ne gre

bolj zgleda da nekateri manjko IQ-ja dopolnjujejo s prekoračitvijo dovoljene maksimalne hitrosti.

ker nekateri se tudi z nadpovprečno veliko konji vozijo sprejemljivo, kar v bistvu je odraz neke inteligence...

pa če si še tako zatiskate oči...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak res, kaj ti bo, če nekdo švigne mimo s 450 na uro? Pa pustimo ob strani to, da se Mashina pri več kot 200 že tako trese, da ga je polna cesta... :P

Ne, me ni, imam veliko stabilizacijsko maso ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, ti si me tok hud!!! z avatarjem na kolenu in profilno sliko po zadnji... čist si najjači. pomoje, ko te kje v živo vidim, bom kar omedlela.

Valda da boš omedlela, R1 nima vsak ... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker se rad ukvarjam s tehniko..

Ti se le kar dalje ukvarjaj s tehniko,mi se bomo pa z motorji!

Popravljeno . Popravil krava
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TBONE... kot sem zaključil, si prej imel skuterčka, zdaj si kupil R1 in bi jo takoj rad nošponal do amena, da vidiš koliko gre. Zdaj je možno le dvoje. Prvo, da se zajebavaš tu in provociraš. Drugo pa, upam da se motim, da si res tak bizgec. Bom direkten: -če preživiš prvi mesec na R1, še mogoče je kaj upanja. Res. Če ga misliš takoj bulati v iberture. Možno pa je, da si talent in ti bo takoj ratalo postati stari maček. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kljub vsemu pa ga skozi naselja in mimo šol ne žgem 200km/h+.

če se nekdo skorajda vsako sezono sesuje se lahko ostali upravičeno vprašamo o njegovi kvaliteti.

nekom, ki ve, da vožnja z 200km/h v naselju ni sprejemljiva, čeprav se zaradi ravnin in podobnega zdi povsem varna...

bolj zgleda da nekateri manjko IQ-ja dopolnjujejo s prekoračitvijo dovoljene maksimalne hitrosti.

ker nekateri se tudi z nadpovprečno veliko konji vozijo sprejemljivo, kar v bistvu je odraz neke inteligence...

pa če si še tako zatiskate oči...

Ne pogovarjamo se o vožnji skozi naselje temveč kje do max hitrosti najvarneje oziroma,da je z 220km/h pa magistralkah nevarneje kot kao 299km/h na primernem delu avtoceste.

Sicer od tebe tega nisem pričakoval.Ker sem si nekak kolk sva si tipkala do zdaj in kolk sem bral tvoje poste ustvaril mnenje,da si intelegenten človek.Zato me resnično čudi,da si s hitrostjo dopolnjuješ IQ.Res nisi zadovoljen z njegovo višino?

Kolk se mi vidi tudi sebe smatraš pod te...Pa vendar si se peljal hitreje z Vmax kot se jih je ali se nas je večina peljala s športnim motorjem.Ker 288km/h po navigaciji se vsaj jaz še nisem peljal.Lahk,da sem se a z navigacijo v žepu zaenkrat največ 285km/h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Druga tema, isto sranje.. Vedno znova končate pri isti stvari in res ne vem kdo vam je začel možgane prat...

Zapomnite si že enkrat in za vekomaj! Če sami niste sposobni, niste poskušali in menite da ne zmorete, POTEM NE PODCENJUTJE DRUGIH IN NE POSKUŠAJTE TEGA SAMI! NI VAŠ SVET IN NE VRTI SE OKOLI VAS!

Vsak lahko in naj počne kar želi, odgovarja zase, sprejema riziko zase in živi zase.. Ne vem kaj morate vedno znova težiti drug drugemu.. :wallbash:

Pa namesto, da si tle gor spet neki "nabijate", začnite raje zamišljati o prihajajoči sezoni in se zaposlite s tem..

Če se je Krava odločil, da bo tako živel in da v tem uživa, je to njegova stvar! :OK: Hvala bogu, vsaj ve kaj bi rad in je zadovoljen, in ne tako kot 90% ljudi, ki tava brezcijlno v življenju, v upanju, da jih bo sreča sama našla (in bodo jutri zadovoljni)...

ELO spet bučke lomiš.. čisto vsak sam je odgovoren za lastna dejanja, vsak se sam odloči kaj bo počel in vsak sam si dovoli, da ga nekaj navduši.. in vsak sam mora presodit, če to sme in zakaj. Ne more bit nekdo drug kriv, če sam naredi napako. :nono: Sm že pisal v drugi temi, ampak če ljudje ne znate s tem živet, ostanite doma in se postarajte..

Domina, če Urban K. v tem uživa, je dober in sposoben in slučajno nima sredstev za na stezo.. potem ni potrebe, da si do njega in njemu podobnih nesramna. Kajti takšni vozniki kot on IMAJO motor dejansko pod kontrolo, in ne "hobi" motoristi, ki se ko je lepo vreme spravijo na motor in sanjajo o vsem drugem, samo prisotni in prisebni niso na motorju.. (oni na žalost pišejo statistiko)

Motorji so že precej časa sredstva, ki predstavljajo veliko užitka.. vsak pri sebi ve, ampak enim je en stil všeč, drugim je drug všeč.. namesto, da se tle vedno udarite in pametujete, bi se lahko enkrat strinjali, DA SE NAJ VSAK VOZI IN UŽIVA, kako je pa njegova skrb in mu ne bomo ves čas pridigali.. Lahko bi si svetovali, kako izboljšati vožnjo, kajti mnogi na motorju sploh ne vedo kaj je "CONTER-STEERING", niti nimajo pravilne "LEGE TELESA".. a vi samo pametujete o hitrosti..

Ko bo kdo pomislil na drugega v pozitivnem smislu in ne samo kako bi ga zatiral in kakšne druge bedarije.. bomo dejansko prišli dalje, TAKO PA VEDNO STANDARDE PRILAGODITE SAMEMU SEBI ("Če jaz ne morem, tudi drugi ne more.").

TBONE uživaj v vožnji. Ampak vedeti moraš, da se bodo stvari razvijale v smeri, kateri boš ti dal pobudo. Pa ne glede na to kaj bo, bo prav, saj če si se ti tako odločil, potem tako bo.. Vsako absolutno sprejemanje mnenja nekoga drugega, ni pravilno. Prav je poslušati druga mnenja in s tem USTVARITI lastnega, kdor se drži drugih mnenj kot pijanec plota ne bo naredil nič. Saj smo si različni in vsak pri sebi ve kaj je zanj najbolje.

To velja za vse motoriste, tudi za modre angele.. in ne samo na motorju, v življenju na sploh. Začnite uporabljat glave in pozabite na vaš ego.

Upam, da vam da mal mislit.. To je pa tudi vse kar bom napisal, zdaj si pa dajte duška.

Lp Izek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh ne vedo kaj je "CONTER-STEERING", niti nimajo pravilne "LEGE TELESA".. a vi samo pametujete o hitrosti..

Za CONTER-STEERING prvič slišim ... vse drugo pa tudi - ne vem, zakaj si se tako lepo potrudil, saj je vse samoumevno. Na svetu imaš agresivce (iz tega in onega razloga) in preudarneže (iz tega ali onega razloga). Eni drugim vedno "grenijo življenje". :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato me resnično čudi,da si s hitrostjo dopolnjuješ IQ.Res nisi zadovoljen z njegovo višino?

kje sem napisal to, da s hitrostjo dopolnjujem svoj IQ? napisal sem, da to velja za nekatere, tudi v tej debati sodelujoče. lahko da sem napisal dvoumno.

da, probal sem, koliko gre... in o tem nisem spraševal za nasvete tu gori na forumu ali kje v gostilni. ker če bi, bi to bil dokaz omejenosti...

žal mi je, da sem te razočaral, upam pa, da se ne odrečeš nadalnjemu dopisovanju z menoj :)

tema je dejansko zašla...

sam bom uporabil tole: končujem spremljanje te teme

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Domina, če Urban K. v tem uživa, je dober in sposoben in slučajno nima sredstev za na stezo.. potem ni potrebe, da si do njega in njemu podobnih nesramna. Kajti takšni vozniki kot on IMAJO motor dejansko pod kontrolo, in ne "hobi" motoristi, ki se ko je lepo vreme spravijo na motor in sanjajo o vsem drugem, samo prisotni in prisebni niso na motorju.. (oni na žalost pišejo statistiko)

Statistiko na žalost pišemo vsi. In brezveze je nabijat kdo ima kaj pod kontrolo, ker je to zelo butasta izjava. Če nima sredstev se pač ne more jet tega športa. Vemo pa vsi kaj delajo idioti na cestah pa naj bo na motorju, avtu ali pa v tovornjaku. Prevečkat nastradajo nedolžni.

Drugače se pa kar strinjam z ostalim kar si napisal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Druga tema, isto sranje.. Vedno znova končate pri isti stvari in res ne vem kdo vam je začel možgane prat...

Zapomnite si že enkrat in za vekomaj! Če sami niste sposobni, niste poskušali in menite da ne zmorete, POTEM NE PODCENJUTJE DRUGIH IN NE POSKUŠAJTE TEGA SAMI! NI VAŠ SVET IN NE VRTI SE OKOLI VAS!

Vsak lahko in naj počne kar želi, odgovarja zase, sprejema riziko zase in živi zase.. Ne vem kaj morate vedno znova težiti drug drugemu.. :wallbash:

Pa namesto, da si tle gor spet neki "nabijate", začnite raje zamišljati o prihajajoči sezoni in se zaposlite s tem..

Če se je Krava odločil, da bo tako živel in da v tem uživa, je to njegova stvar! :OK: Hvala bogu, vsaj ve kaj bi rad in je zadovoljen, in ne tako kot 90% ljudi, ki tava brezcijlno v življenju, v upanju, da jih bo sreča sama našla (in bodo jutri zadovoljni)...

ELO spet bučke lomiš.. čisto vsak sam je odgovoren za lastna dejanja, vsak se sam odloči kaj bo počel in vsak sam si dovoli, da ga nekaj navduši.. in vsak sam mora presodit, če to sme in zakaj. Ne more bit nekdo drug kriv, če sam naredi napako. :nono: Sm že pisal v drugi temi, ampak če ljudje ne znate s tem živet, ostanite doma in se postarajte..

Domina, če Urban K. v tem uživa, je dober in sposoben in slučajno nima sredstev za na stezo.. potem ni potrebe, da si do njega in njemu podobnih nesramna. Kajti takšni vozniki kot on IMAJO motor dejansko pod kontrolo, in ne "hobi" motoristi, ki se ko je lepo vreme spravijo na motor in sanjajo o vsem drugem, samo prisotni in prisebni niso na motorju.. (oni na žalost pišejo statistiko)

Motorji so že precej časa sredstva, ki predstavljajo veliko užitka.. vsak pri sebi ve, ampak enim je en stil všeč, drugim je drug všeč.. namesto, da se tle vedno udarite in pametujete, bi se lahko enkrat strinjali, DA SE NAJ VSAK VOZI IN UŽIVA, kako je pa njegova skrb in mu ne bomo ves čas pridigali.. Lahko bi si svetovali, kako izboljšati vožnjo, kajti mnogi na motorju sploh ne vedo kaj je "CONTER-STEERING", niti nimajo pravilne "LEGE TELESA".. a vi samo pametujete o hitrosti..

Ko bo kdo pomislil na drugega v pozitivnem smislu in ne samo kako bi ga zatiral in kakšne druge bedarije.. bomo dejansko prišli dalje, TAKO PA VEDNO STANDARDE PRILAGODITE SAMEMU SEBI ("Če jaz ne morem, tudi drugi ne more.").

TBONE uživaj v vožnji. Ampak vedeti moraš, da se bodo stvari razvijale v smeri, kateri boš ti dal pobudo. Pa ne glede na to kaj bo, bo prav, saj če si se ti tako odločil, potem tako bo.. Vsako absolutno sprejemanje mnenja nekoga drugega, ni pravilno. Prav je poslušati druga mnenja in s tem USTVARITI lastnega, kdor se drži drugih mnenj kot pijanec plota ne bo naredil nič. Saj smo si različni in vsak pri sebi ve kaj je zanj najbolje.

To velja za vse motoriste, tudi za modre angele.. in ne samo na motorju, v življenju na sploh. Začnite uporabljat glave in pozabite na vaš ego.

Upam, da vam da mal mislit.. To je pa tudi vse kar bom napisal, zdaj si pa dajte duška.

Lp Izek

zelo lepo napisano

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vedno bolj se mi postavlja vprašanje...

z skuterja na r1 ? ok....

eni smo z a3ml tomosa šli na kaj močnejšega :closedeyes:

drugič?

mladenič resno o tem kje se da peljat 300km/h ?

v bistvu kr na veliko odsekih naše AC :closedeyes:

kdo to počne?

ma vsaj 80% ms je ze prizkusilo top speed svojega 2 kolesnika :rolleyes:

ok o tem da fz6 gre 242 km/h bi se dalo razpravljat ....

drugače pa ful dobra tema za nabijat v 3 krasne :sleep2:

aja ko bom aprila kupil bavaeca bom poročal če gre čez 300km/h...

aja kje bom pa to počel pa ne bom javno na forumu itn.....

drugače pa fantje......

ni vse v desnem zapestju al pa nogi...

malce je treba imet v glavi ....

res pa da je da nam vsem razsodnosti manjka.. tako meni kot marsikateremu drugemu......

drugače pa 300 po ac z avtom ali motorjem res ni neka znanost.....

znanje se kje drugje pokaže...

lp h

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!