Skoči na vsebino

Geometrija...


rposed

Priporočene objave

Zdravo. Ker sem nov na forumu, najprej same pohvale!!!!!! :worship:

Sem pa pred nakupom motorja, pa me zanima par stvari. Mogoče kdo ve, ali je med Suzuki Banditom, kakšna razlika v velikosti med 600 in 1200ccm? Kaj pa Honda Hornet 600 in 900? Pa Fazer 600 in 1000?

Neki od tega bom nabavu, pa mal razmišljam... merim pa 187cm, pa nebi rad zgledal na motorju kot na minimotu.

Hvala za vsako koristno informacijo.

LP .)

Popravljeno . Popravil rposed
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo. Ker sem nov na forumu, najprej same pohvale!!!!!! :worship:

Sem pa pred nakupom motorja, pa me zanima par stvari. Mogoče kdo ve, ali je med Suzuki Banditom, kakšna razlika v velikosti med 600 in 1200ccm? Kaj pa Honda Hornet 600 in 900? Pa Fazer 600 in 1000?

Neki od tega bom nabavu, pa mal razmišljam... merim pa 187cm, pa nebi rad zgledal na motorju kot na minimotu.

Hvala za vsako koristno informacijo.

LP .)

Večji si večji-težji-močnejši motor rabiš,seveda je predpogoj,da imaš v glavi vse pošlihtano in precej izkušenj! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večji si večji-težji-močnejši motor rabiš,seveda je predpogoj,da imaš v glavi vse pošlihtano in precej izkušenj! :whistle:

Sem že imel motor pred leti, potem pa otroci... :BUA: Zanima me bolj velikost okvirja...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pot pod noge, pa v moto salone in probat! Vsest se na motor in ko ti sede v roko, je to to. Mogoče celo razširiš krog favoritov!

600 klasa je običajno manjša in živahnejša, med 1000aki pa najdeš tudi večje po okvirju in bolj umirjene po duši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te popolnoma zastopim,beda ja! :BUA::slap: Olagumi bi natakno! :grim

TESLO!

Kar se pa tiče velikosti: V Googla odtipkaj npr. Bandit 600 tech spec in boš dobil nekaj strani z želenimi podatki.

Za CBF vem, da so si po velikosti podobne 500, 600 in 1000 (govorim o medosni razdalji), po višini je nekaj razlike. Bandit 600 ima 5cm krajšo medosno kot 1250, kar je v praksi videti bolj, kot bi sklepal po teh 5cm. ITD.

Popravljeno . Popravil Dare1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pot pod noge, pa v moto salone in probat! Vsest se na motor in ko ti sede v roko, je to to. Mogoče celo razširiš krog favoritov!

600 klasa je običajno manjša in živahnejša, med 1000aki pa najdeš tudi večje po okvirju in bolj umirjene po duši.

Zdravo. Ko sem pokukal v tvoj album, sem opazil, da si šel na ŠTRUDEL v naše konce??? Pri mojemu bratecu... :worship:

Drugače si zadovoljen z Varo?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo. Ko sem pokukal v tvoj album, sem opazil, da si šel na ŠTRUDEL v naše konce??? Pri mojemu bratecu... :worship:

Drugače si zadovoljen z Varo?

LP

V vaših koncih je pa štrudl tanartabolš! Sploh če ga Magdica speče.

Vara ponuja vse tisto kar sem pričakoval od nje. Nezahtevna, trpežna, uporabna. Če bi pa še malo shujšala, bi bila pa oh in sploh!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo. Ker sem nov na forumu, najprej same pohvale!!!!!! :worship:

Sem pa pred nakupom motorja, pa me zanima par stvari. Mogoče kdo ve, ali je med Suzuki Banditom, kakšna razlika v velikosti med 600 in 1200ccm? Kaj pa Honda Hornet 600 in 900? Pa Fazer 600 in 1000?

Neki od tega bom nabavu, pa mal razmišljam... merim pa 187cm, pa nebi rad zgledal na motorju kot na minimotu.

Hvala za vsako koristno informacijo.

LP .)

Lahko se malo še s to simulacijo pošpilaš:

http://cycle-ergo.com/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko se malo še s to simulacijo pošpilaš:

http://cycle-ergo.com/

Na tole se pa res NEMOREŠ zanest!! vtipkal sem mojega K-1200-R-a, pa je na sliki zadnji konec motorja od R-a spreednji pa od K-aja.

Ps: R ima dif.-kotni prenos z desne in avspuh z leve,K pa ravno obratni izpuh desno in dif.LEVO !! :hmm: :hmm: :hmm:post-27744-0-02383800-1295725643_thumb.jpg

Ps:glej sliko

Popravljeno . Popravil Bremzer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Človeku odgovoriš na vprašanje in si zalužiš MINUS

SVAŠTA!:headbang::wallbash:

Če to leti name se motiš, zdajle ti bom dal + tako,da neboš mel več minusa!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!