Skoči na vsebino

Črna kronika 2011


Hornet

Priporočene objave

Lep sončen dan za vožnjo je bil v soboto, se peljem lepo v koloni vozil brez prehitevanja vse po predpisih. Pred mano dva fedra v zeleni hondi civic (mobitel, cigareti...) na kar šprica vetrobransko steklo in normalno vse leti v mene :closedeyes: :bum: Ok, pač briše šajbo. No pol sem opazil, da ne briše šajbo ampak se zabavata in se norčujeta :headbang: Naslednič bom imel seboj, tko kot pravi moj kolega, BUZDOVAN PA SAM PO HAUBI!! :yea2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep sončen dan za vožnjo je bil v soboto, se peljem lepo v koloni vozil brez prehitevanja vse po predpisih. Pred mano dva fedra v zeleni hondi civic (mobitel, cigareti...) na kar šprica vetrobransko steklo in normalno vse leti v mene :closedeyes: :bum: Ok, pač briše šajbo. No pol sem opazil, da ne briše šajbo ampak se zabavata in se norčujeta :headbang: Naslednič bom imel seboj, tko kot pravi moj kolega, BUZDOVAN PA SAM PO HAUBI!! :yea2:

za take imam granitno kocko v tank torbi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sem zadnjič doživel od ene afne. Taki očitno prav rabijo en vzgojni backhand okoli ušes...folk si dandanes res že vse dovoli, zgleda nobeden že dolgo ni dobil po peachki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spaceback v takem primeru se odločiš za akcijo kot jo prakticira kolega. 2 prestave nižje,stegneš desno nogo in ode vzvratno ogledalo rakom žvižgat :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spaceback - sprej za ketno naredi čudež na šipi :P

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se zdi da v takih primerih (granitna kocka, buzdovan, noga) bolj sebe v nevarnost spravljas kot pa njega. Kdo pravi da ne boš naletel na modela, ki te bo zbil z avtom k zajca, al bos pa ti hitel pa sebi kaj naredu. Obstajat bi morala neka rešitev ki permanentno ustavi avto in mu ti lahko samo še 4 smigovce uklopis in pomahas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se zdi da v takih primerih (granitna kocka, buzdovan, noga) bolj sebe v nevarnost spravljas kot pa njega. Kdo pravi da ne boš naletel na modela, ki te bo zbil z avtom k zajca, al bos pa ti hitel pa sebi kaj naredu. Obstajat bi morala neka rešitev ki permanentno ustavi avto in mu ti lahko samo še 4 smigovce uklopis in pomahas.

sej je.

imenuje se GRANITNA KOCKA.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, folk je res mal trčen! Ok, razumem da se pelješ pa pač špricaš šipo, ne pa da stojiš in poleg tega to delaš še nalašč!

Se vidi, kakšna kultura v prometu vlada pri nas...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sami :fight1: junaki za tipkovnico kako čudno meni še nobeden avtomobilist ni potožil da bi mo kdo od motoristov zbil olgedalo ali celo vrgel granitno kocko ,kot kaže se to dogaja samo na motosvetu :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sami :fight1: junaki za tipkovnico kako čudno meni še nobeden avtomobilist ni potožil da bi mo kdo od motoristov zbil olgedalo ali celo vrgel granitno kocko ,kot kaže se to dogaja samo na motosvetu :alien1:

..no da eni res pretiravajo za tipkovnico z komentarji ...drži....samo dej prid živet v prestolnico in se vozi vsak dan po LJ..ulicah boš doživel marsikaj kar ti včas dvigne plafon....kultura res na nivoju..v vseh pogledih nedojebanih primitivcev.izpod podalpske deželice,,,..in ja SEM marsikateremu avtomobilistu že vsekal po ogledalu ker se ni umaknil vstran..to da me ni videl ne drži...sem pogledal v njegovo vzvratno ogledalo in je imel pogled na njem...torej me je videl..takim večkrat obdelam zunanjost avtomobilskih komponent...še rajši pa vidim poleti ko imajo šipe odprte da ga vsekam po gobcu.....jebiga ŠIŠKAR...po duši in telesu........pa tolk v vednost v LJ.....se pripelje dnevno ogromno ljudi iz drugih krajev,ki ne vejo kaj je to elastičnost mestne vožnje (ne mislim naštevat-tisti ki živimo v mestnih središčih boste že vedeli)..zato pa je tko kot je..in ja dnevno moram...ponavljam moram narediti kar

nekaj zavestnih prekrškov da pridem iz enga konc LJ na drug konc....ja če se pa skoz nekam mudi....taklemamo pr nas.....:rolleyes:

...vem da ne paše v to temo tale post al whatever...:ninja:

Popravljeno . Popravil SCORPIONS
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sami :fight1: junaki za tipkovnico kako čudno meni še nobeden avtomobilist ni potožil da bi mo kdo od motoristov zbil olgedalo ali celo vrgel granitno kocko ,kot kaže se to dogaja samo na motosvetu :alien1:

Si siguren? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sami :fight1: junaki za tipkovnico kako čudno meni še nobeden avtomobilist ni potožil da bi mo kdo od motoristov zbil olgedalo ali celo vrgel granitno kocko ,kot kaže se to dogaja samo na motosvetu :alien1:

Tak sem slišal :whistle:

Dva se peljeta z motorji mimo kolone...Zadnji debil namerno zapelje v levo in porine drugega motorista tesno proti bankini prednje kolo celo zablokira za trenutek...Nakar motorist obstoji po 300m in debil obstane ter si drzne celo godrnjati,da je namerno to naredil... nato pa naglo spelje.Vztrajen motorist pa se pelje za njim kar 18kilometrov.V križišču pa je moral obstati v koloni...Takrat pa mu ni bilo več dolgočasno okrog gobca saj jih je po hitrem postopku dobil po piskru-nekajkrat,kot je tudi odletelo ogledalo z avta-sam pa si je kasneje celo brcnil v vrata in jih še bolj skrivil....

Vsaj upam,da ga je ta šola toliko stala,da debilu nikoli več ne pride kaj takšnega na misel...se je pa slišalo,da je potem čez kak mesec tudi padel po stopnicah v nekem lokalu...mogoče pa bo še kdaj...tla so spolzka,če to narediš napačnemu človeku!

@bna to je bilo na koroškem...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa če to narediš človeku, ki te potem čez nekaj časa piišče in se ti kaznuje ? za ta špegel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa če to narediš človeku, ki te potem čez nekaj časa piišče in se ti kaznuje ? za ta špegel

Slišal tako :unsure:

Bi jih pač dvakrat dobil...oziroma še večkrat kot že itak...še polepšal bi dan :grim

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Taka NAMERNA ravnanja so nedvomno vredna obsojanja in posledične lekcije.

Nedofookanci vseh sort imajo izpite; A, B, in tako naprej...ne moreš pa sočloveka, brez kakršnegakoli povoda, tako NAMENOMA ogrožat s tono in pol pločevine in potem še špilat šerifa pravičnika. Če mene vprašaš...kdor išče, ta najde...kaj pa drezaš v sršenje gnezdo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam kolega, tipo ima 2,1m in okrog 120kg, skratka ni micken, celo Yamaha Bulldog je pod njim zgledala mickena.

In kaj se je zgodilo? na klasicnem mestu, torej krizisce magistralke in ceste iz Zalca ga je grdo, ampak ornk grdo izsilil mozak, kateremu se je videlo, da ga je videl. (Vozil sem za njim, tko da ni dvoma.) Tipo prehiti avto, se postavi preko pasu, motor spusti na tla (niti na tacko ga ni postavljal, tko je bil besen) in mozaku skozi okno pribije celno s celado na glavi. :worship::worship::worship: Nisem mogel verjet, da je to mozno. Ampak, ej... ZE GLEDAT JE PASALO. :naughty: Najvecji hec je bil pa stavek po tem: "Ce ti kaj ni jasno al pa ce se bi rad se kaj pritozeval, pa lahko se eno dobis". Si zapise registersko in greva naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam kolega, tipo ima 2,1m in okrog 120kg, skratka ni micken, celo Yamaha Bulldog je pod njim zgledala mickena.

In kaj se je zgodilo? na klasicnem mestu, torej krizisce magistralke in ceste iz Zalca ga je grdo, ampak ornk grdo izsilil mozak, kateremu se je videlo, da ga je videl. (Vozil sem za njim, tko da ni dvoma.) Tipo prehiti avto, se postavi preko pasu, motor spusti na tla (niti na tacko ga ni postavljal, tko je bil besen) in mozaku skozi okno pribije celno s celado na glavi. :worship::worship::worship: Nisem mogel verjet, da je to mozno. Ampak, ej... ZE GLEDAT JE PASALO. :naughty: Najvecji hec je bil pa stavek po tem: "Ce ti kaj ni jasno al pa ce se bi rad se kaj pritozeval, pa lahko se eno dobis". Si zapise registersko in greva naprej.

pol pa naleti na kakega 165 cm 55 kg pa ga nalomi tak da bi pozabil zakaj je v opremi :whistle:

jaz sem ful zivcev pustil na cesti, zdaj se mi pa ne da vec....

eni so kreteni drugi vecji jaz pa tudi kdaj kako pizdarijo naredim...

lp h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eni so kreteni drugi vecji jaz pa tudi kdaj kako pizdarijo naredim...

lp h

Pizdarijo ze, sam je razlika a jo naredis al pa jo naredis zanalasc.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se mi zdi elegantna pacifistična rešitev, a jet čelade ne dam nase, pač rad žvečim pa se smejem...kolega je padel s skuterja, ko mu je pešec stopil čez rdečo, pa je mogel po slamci jest...hvala lepa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

It gets Better. Ponosni ata z kio na kredit je v kolonci svoje otroke zabaval tako de me je polival z Vitrexom. ko sm prpelu vštric in mu potrkal je zafarbal in se zaklenu. Pozabu je, da je čez 300m spet semafor. . . . sm pršu še enkat vštric, še enkat potrkal, še zmer se mu ni pogovarjalo. Pol sm enga s pet potegnu in tako mastnega na stransko šipo plunu, de me je blo kr sram. :blush:

No, zdi se mi, da pol pred otorčki ni bil več tak mega frajer, k šprica motoriste. :evilgrin: in namen je bil najbrž dosežen. brez granitne kocke.

Ps: Jet čelade so za take zadeve bolš ko integralke.

enako. šmkavec z zgleda svežim izpitom zabava svoje sopotnike in sopotnice z špricanjem motorista za njim (jaz) na začetku naselja. pripeljem ob njega, z nogo brcnem parkrat v vrata (se je poznalo :evilgrin: ), špegl sem falil ker sem moral nazaj na svoj pas (avti nasproti pa tako) in mu kažem naj ustavi. gleda samo še ravno naprej in se dela da nič ne vidi, vsi ostali v avtu gledajo v tla. no malo sem še peljal za njim pol pa sem videl da ne bo ustavil pa sem šel po svojih opravkih ker je imel avto CE registracijo in nisem imel namena do celja se vozit za njim. no upam da ga je izučilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol pa naleti na kakega 165 cm 55 kg pa ga nalomi tak da bi pozabil zakaj je v opremi :whistle:

jaz sem ful zivcev pustil na cesti, zdaj se mi pa ne da vec....

eni so kreteni drugi vecji jaz pa tudi kdaj kako pizdarijo naredim...

lp h

Imaš prav, škoda živcev....max malo pomaham, kakega fakiča, več pa ni omembe vredno...granitne koce ne bom vozil s sabo, pa bejzbol kija tut ne....kretenov itak ne izuči...pravzaprav pa po neumnosti poskušajo pobegniti, ali pa se delajo, da se nič ni zgodilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo, danes se peljem na šiht za motoristom (na fužinah) in en mulo z avtom kar na lepem hoče zavit ven iz ulce butl, motorist lih tok da je odmotal...jao jao, budal kok hočeš na cesti....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!