Skoči na vsebino

Črna kronika 2011


Hornet

Priporočene objave

spaceback - sprej za ketno naredi čudež na šipi :P

bremz olje pa še večjega, na havbi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sami :fight1: junaki za tipkovnico kako čudno meni še nobeden avtomobilist ni potožil da bi mo kdo od motoristov zbil olgedalo ali celo vrgel granitno kocko ,kot kaže se to dogaja samo na motosvetu :alien1:

se morjo pa res debilno počutit tisti, ki si granitno kocko zraven vozijo, pa je nikoli ne odvržejo ... ko da bi 3 olagume celo živleje v denarnici nosili :-)

...tla so spolzka,če to narediš napačnemu človeku!

Misliš - istemu zahojenemu debilu, kot si sam?

Taki bi se mogli do konca sfajtat pa da jih pol v vrečah odnesejo v uničevalnico biomateriala ...

Jebeni prfuknjeni agresivci.

Taka NAMERNA ravnanja so nedvomno vredna obsojanja in posledične lekcije.

Nedofookanci vseh sort imajo izpite; A, B, in tako naprej...ne moreš pa sočloveka, brez kakršnegakoli povoda, tako NAMENOMA ogrožat s tono in pol pločevine

Problem je včasih v ugotovitvah, ali je bilo namenoma ali res po nesreči. Pol pa nedolžni nastradajo. In razvijajo se miti in legende slovenskega motorizma ...

Najvecji hec je bil pa stavek po tem: "Ce ti kaj ni jasno al pa ce se bi rad se kaj pritozeval, pa lahko se eno dobis". Si zapise registersko in greva naprej.

Ja, FUL hecno. A mate pištole tut pa take fore? Ker če jih nimate, bote prej ali slej v zadregi ...

bremz olje pa še večjega, na havbi :D

yep, the true artist´s tool :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, FUL hecno. A mate pištole tut pa take fore?

Zate!Pa da se sam ustreliš in osvobodiš svet enega debila!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zate!Pa da se sam ustreliš in osvobodiš svet enega debila!

Ne želi si tega, ker (baje da) vsaka reinkarancija je še hujša... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejte nedonošenčki, kaj ne morte kako drugo temo najt za pucat frustracije????

tale je čist za neke druge stvari... je prou fajn k odpreš forum, pa tema čRNA KRONIKA NA VRHU....

dejte si mir :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejte nedonošenčki, kaj ne morte kako drugo temo najt za pucat frustracije????

...

dejte si mir :wacko:

Poslušte dečvo k ma gate pr gležnih! Ejj, carski avatar!

Drgač pa , ko se spravlaš na kakšnega je brihtno pogledat koliki je. Jih lohk tud nazaj po pički fašeš. Al pa kakšno staro mamo nalomt tud ni fora.

A ko si razpičken, je pamet nekje bolj doli pri riti. No zaenkrat sem sam talal, pokasiral pa že dolgo ne.

Zgleda da se mi takrat na redke cajte ko se mi utrga, to orngi nardi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poslušte dečvo k ma gate pr gležnih! Ejj, carski avatar!

Drgač pa , ko se spravlaš na kakšnega je brihtno pogledat koliki je. Jih lohk tud nazaj po pički fašeš. Al pa kakšno staro mamo nalomt tud ni fora.

A ko si razpičken, je pamet nekje bolj doli pri riti. No zaenkrat sem sam talal, pokasiral pa že dolgo ne.

Zgleda da se mi takrat na redke cajte ko se mi utrga, to orngi nardi.

ej pičkur... briga me... si pač še eden izmed mnogih, ki se najde v mojmu postu ...tvoj problem

brez groženj..ker lahko ostaneš brez glave...spodne btw... zdej pa dost, bedastih postov, ki nimajo veze s črno kroniko... ti pa ne vtiki vsepovsod, če ni treba

Popravljeno . Popravil pajkica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poslušte dečvo k ma gate pr gležnih! Ejj, carski avatar!

Drgač pa , ko se spravlaš na kakšnega je brihtno pogledat koliki je. Jih lohk tud nazaj po pički fašeš. Al pa kakšno staro mamo nalomt tud ni fora.

A ko si razpičken, je pamet nekje bolj doli pri riti. No zaenkrat sem sam talal, pokasiral pa že dolgo ne.

Zgleda da se mi takrat na redke cajte ko se mi utrga, to orngi nardi.

Ninja filmi so pustili posledice....jebi ga Bruce Lee je že dolgo hin....:evilgrin: :stupid:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker je imel avto CE registracijo in nisem imel namena do celja se vozit za njim. no upam da ga je izučilo.

Od kdaj je pa Celje predalec? Ufff, za tako rec grem pa tud do Murske pa nazaj. Poklices, "pridem mal kasnej" in se lepo za tipckom furas do njegove koncne destinacije, potem pa mu lepo mirno (beri: zgrabis ga za vrat pa se mu deres v faco) razlozis, da se to pac ne dela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že mislil, da se je über folka ubil na cestah, pa vidim, da se boste poklal že kar med sabo :fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Justina Bieberja kr lepo pustite pr miru! On je car.

worship.gif Pr nas bi rekli: "pelji si ga domov in ga futraj"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kdaj je pa Celje predalec? Ufff, za tako rec grem pa tud do Murske pa nazaj. Poklices, "pridem mal kasnej" in se lepo za tipckom furas do njegove koncne destinacije, potem pa mu lepo mirno (beri: zgrabis ga za vrat pa se mu deres v faco) razlozis, da se to pac ne dela.

mislim da sem z brco dosegel poanto pa poznalo se mu je tudi. glede na to da me je čakal hladen pir v bufi sem se odločil, da je bilo dovolj za lekcijo :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ninja filmi so pustili posledice....jebi ga Bruce Lee je že dolgo hin....:evilgrin: :stupid:

Zdej je car častni meščan Čakovca!chuck_norris.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!