Skoči na vsebino

CHIP TUNING


apriliaatlantic500

Priporočene objave

Pozdravljeni ,

Dal bi chip tuning na 500 kubičn scooter aprilia atlantic 500 :blink: , pa me zanima kje bi lahko to naredil, pa kakšna bi bila cena.Ce se kdo ukvarja s tem mi lahko javite na email da se dogovorimo. david.kecman@gmail.com

Hvala za odgovore.

lp

David

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bi v podforumu ''maxiskuterji'' vedeli kaj več... Sicer pa -zakaj bi ga čipal? Da bi bolj letel? Po moje ima končno kar zadovoljivo. Za kaj več bi pa nemara za motorji pogledal.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, ste ga pa napadl ko svinje na buče, mu stvari pač niso tolko znane.

Glej, motorjev, ki nimajo turbine, se ne da ''čipat'' kot je to znano med ljudstvom. Lahko se popravlja mape za vbrizg (vkolikor ga ima ta skuter), in bo skuter mogoče pridobil kakšnega konja ali 2, več pa ne. Pri nas najbrž ni človeka, ki bi imel opremo za dodelavo takih map, ker to pač ne splača. Gotovo pa kaki italjani to počnejo in če poiščeš kakšnega tunerja v Italiji, ti tam mogoče lahko pomagajo.

Zavedaj se, da se to ne splača, najboljši tuning je dodana prostornina. Če hočeš več, ali kupi Gilero GP800 ali pa nek motor po izbiri...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!