Skoči na vsebino

Oglasi iz interneta


Senna

Priporočene objave

Ob 5. 4. 2016 at 18:18, dAlencc87 pravi:

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=10787732&show=1

se en nov nacin prodaje motorja:ras:

Če bi bil prodajalec res prepričan o velikem zanimanju za ta motor, bi mirne duše lahko začel z izklicno ceno 1€. In ga na koncu prodal najvišjemu ponudniku.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, stuhec pravi:

kako lahko daš ponudbo, če nisi videl motorja  ?

Z lahkoto ,če je to dobro in pravilno je pa spet drugo vprašanje:)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, stuhec pravi:

kako lahko daš ponudbo, če nisi videl motorja  ?

kok stvari se pa kupi prek ebaya, pa jih tut ne vidiš ... razn slikce ...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

kok stvari se pa kupi prek ebaya, pa jih tut ne vidiš ... razn slikce ...

ebay ima neko zaščito če te hoče prodajalec :l_01: ga prijaviš in ga vržejo dol ......no ja sej je dost da te 1x nategnejo :sleep2:

Do zdaj kar sem kupil preko Ebay BP ,kar sem hotel kupit v SLO so me pa u živo hotli :l_01: v oke me je gledal pa me je hotu :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Kmet2 said:

ebay ima neko zaščito če te hoče prodajalec :l_01: ga prijaviš in ga vržejo dol ......no ja sej je dost da te 1x nategnejo :sleep2:

Do zdaj kar sem kupil preko Ebay BP ,kar sem hotel kupit v SLO so me pa u živo hotli :l_01: v oke me je gledal pa me je hotu :eek:

A ni fajn da te imajo za ekstremno privlačnega? Cel slovenski Chris Hemsworth :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, sebar pravi:

A ni fajn da te imajo za ekstremno privlačnega? Cel slovenski Chris Hemsworth :D 

am jaz mam tut podobne prigode z SLO trgovci. Medtem ko Ebay (cel svet vključno s Kitajci), plus Nemčija, Avstrija vse po PSu.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, sebar pravi:

A ni fajn da te imajo za ekstremno privlačnega? Cel slovenski Chris Hemsworth :D 

 

12687828_10206122819454143_2619394740149920382_n.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, partyzan07 pravi:

Lep pozdrav bi mi kdo znal kaj več povedat za ta motor http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=10773969&show=1  Če ga je mogoče šel že kdo gledat in če bi mi znal kaj povedat glede tega motorja :hmm:

Jest samo to vem da se je prodajal ze lani in mislim da celo od istega prodajalca,ker so iste slike..je bil pa tudi nekoliko drazji takrat se mi zdi..oz.precej..lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, stjan pravi:

Lep pozdrav

Si je mogoče že kdo ogledal 

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=10570058&show=1

Je v solidnem stanju, je z njim kaj narobe ?

trenutno sem še bolj zimski, pa bi se konec meseca peljal na ogled, ca. 2 uri v eno smer imam.

Pri njh kupil 2 motorja, z obemi sem bil oziroma sem še vedno zadovoljen.....

Drugač pa se da s Francijem še kaj zdilat ;-)

Glede prav tega, bo pa kdo drug kaj napisal.... Srečno pri nakupu !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, HD-Dyna pravi:

Pri njh kupil 2 motorja, z obemi sem bil oziroma sem še vedno zadovoljen.....

Drugač pa se da s Francijem še kaj zdilat ;-)

Glede prav tega, bo pa kdo drug kaj napisal.... Srečno pri nakupu !

A si opazil da malokateri motor pa tud če je star 25let pri njih ne presega 20kkm .......:D npr ta 6 let stari smt ,2kkm na let  ,sej so tudi taki ampak da ima vse tako malo vožene,tuki se pa zamislim :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kmet2 pravi:

A si opazil da malokateri motor pa tud če je star 25let pri njih ne presega 20kkm .......:D npr ta 6 let stari smt ,2kkm na let  ,sej so tudi taki ampak da ima vse tako malo vožene,tuki se pa zamislim :hmm:

Glede tega moraš biti pri nas pri vseh previden ....

Pogledati vitalne zadeve, sprobati, najbolje s seboj vzeti nekoga, ki se spozna....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to je pri "večini" tako, pri MotoHIT je bilo menda ravno na forumu objavljeno oglas iz moto.it in iz avto.net (motohit) naj bi šlo za isti motor, samo da je pri MotoHIT imel več prevoženih kilometrov...(mislim da je bil oglas---v prihodu).
Kako je res ne vem, treba je biti pri vsakomur pazljiv, lahko je zelo vredu ali zelo slab..nekdo, ki ima enak motor bo najbolj vedel,če je kaj "drugače".. 

Popravljeno . Popravil Ktr1sk
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovore

Sem malo oddaljen od Krškega, pa se bom enkrat odpeljal na oglede.

Trenutno vozim Triumpha, pa nekaj malega vem o svojem motorju, na KTM se pa ne spoznam, zato sem vprašal če kdo pozna motor iz oglasa, ker če ni ok, bom pač pogleda kaj drugega.  lp 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, stjan pravi:

Hvala za odgovore

Sem malo oddaljen od Krškega, pa se bom enkrat odpeljal na oglede.

Trenutno vozim Triumpha, pa nekaj malega vem o svojem motorju, na KTM se pa ne spoznam, zato sem vprašal če kdo pozna motor iz oglasa, ker če ni ok, bom pač pogleda kaj drugega.  lp 

Na sliko ti ne more povedat nobeden nič, razen jasnovidec :) pri KTM pazi ,da je bil motor redno vzdrževan in čim opaziš kaj sumljivega pa tud če ni obrni in pojdi :) KTM je super motor če si vesten pri vzdrževanju ,če ga zapustiš je velik finančni vložek hudiča spravit v red ! 

KTM sam ne bi nikoli kupoval od dilerja,edino prvi lastnik in moja ocena da je dober vesten ,ostalo beži.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, sem že skoraj šel po KTMa, pa so ga kar naenkrat prodali.

Bi moral zahtevati provizijo, ker je bil prej pol leta na netu, po mojem vprašanju tu pa so ga takoj prodali :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!