Skoči na vsebino

Oglasi iz interneta


Senna

Priporočene objave

pred 18 urami, motolover pravi:

KTM 690 s skoraj 50.000km narejenimi po makadamu? Kolikor vidim se redno vozi, potem ni bil tako slab. Če je to ta!

Je to ta. Po servisu vilic in menjavi kolesnih ležajev zadaj je motor res b.p. Najbolj me je zmotilo da se je sprednji levi teleskop uscal prej, ko sem uspel pripeljati do doma. Količina olja, ki jo je zmetal ven ni bila trivialna, komot bi kam kresnil če bi prišlo na gumo ali zavorni disk. Dvomim da tega niso vedeli. Moja napaka sicer da nisem na kratki testni vožnji po dvorišču (motor ni bil registriran, pa na cesto ni šlo) zavil na gradbišče poleg in bolj resno premigal vzmetenja.

Pa še vedno so mi dolžni obljubljene stopalke za sopotnika, medtem ko sem jaz ves extra material od CB-jke (original lonec in neoriginalen vizir) dostavil v skladu z dogovorom. Tako da kaj pa vem. Bi moral meti res dober razlog da tam še kaj kupim.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nazaj bi ga pelal pa naj popravijo zadevo.drugac pa pare nazaj.sam opazam vedno vec nafukancij prodajalcev.v mojih koncih kjer zivim je vsak 3 prodajalec naj si bo avtomobilov ali motorjev.sami laznivci in nateguni ej.14 dni nazaj so prpelali avto zlaman do daske pol so zagali brusli strihali in se je vse lepo prodalo kot nerazbito.zalost da so kupci tak neprevidni glede teh zadev.pozdravljam rubriko na MS da se vsaj lahko malo poducimo glede raznoraznih oglasov,da kupci ne zgubljamo casa in zlatega zgaranega denarja ker se moramo marsicemu odrect da si lahko kupimo moped ki nam je vsec.bolje 10 krat preverit kot pa da se nategnes.lep pozdrav vsem.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa jaz vem. Tam nisem nikoli nič kupil, so mi pa poslali kupca za skuter, čeprav jih za to nisem prosil. Le menili smo se, da bi ga dal v račun za enduro in sem jim poslal slike in podatke. Tako sva bila oba zadovoljna, kupec, ker je dobil dober skuter in jaz, ki sem ga prodal. Oni niso od tega imeli nič. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tam nabavil oba motorja, ki ju trenutno vozim. Naslednjič bom šal pa kam drugam zapravit tistih par jurjev. To je pa tudi vse kar se te zgodbe tiče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

Sem čisto nov na forumu in ker stopam v svet motociklizma ter iščem svoj prvi motor, sem se kar prijavil, da povprašam za en nasvet.

Nagledanega imam enega V-stroma, ki je sicer že lep čas na avto.netu in zato mi je tudi malce sumljivo zakaj ga še nobeden ni kupil, ker deluje kar obetavno (nisem še poklical tja).

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=12035828&display=Suzuki V-STROM 650 ABS GRETJE ROCK VSTRO...

Zdi se , da je lepo ohranjen, tudi prevoženih km nima dosti, sem pa skeptičen gelde cene, glede na to, da lahko novega dobiš že za "jurja" več. 

Slučajno kdo kaj ve o tem motorju oz. prodajalcu? Se splača?

Pa hvala že vnaprej :)

Popravljeno . Popravil vrešnik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, vrešnik pravi:

Pozdravljeni.

Sem čisto nov na forumu in ker stopam v svet motociklizma ter iščem svoj prvi motor, sem se kar prijavil, da povprašam za en nasvet....

Dobrodošel na forumu.

Težko, da boš našel koga, ki je šel gledat točno ta motor in bi ti lahko konkretno odgovoril. Vsekakor pa ti ne bo škodilo, če si prebereš tole temo (imaš link spodaj) kjer je precej dobrih nasvetov glede nakupa motorja...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, vrešnik pravi:

Zdi se , da je lepo ohranjen, tudi prevoženih km nima dosti, sem pa skeptičen gelde cene, glede na to, da lahko novega dobiš že za "jurja" več. 

Naceloma se tega v to temo ravno ne pise, ampak jaz osebno ga ne bi kupil. Motor je lahko super in dela brez tezav, ampak meni se zdi premajhna razlika v ceni v razmerju z novim starim modelom. Prakticno tri leta star motor za dobrega jurja manj kot nov motor (model 2016 z ABS). Upam, da mi prodajalec ne zameri in povsem mozno, da je motor čisto OK, ampak novo je le novo... Razumem tudi, da je nekje meja, do kaksnega zneska se je nekdo pripravljen/zmore skesirati, ampak in ce bi rad dober motor potem je verjetno to to.. drugace pa bi sam poskusil napraskati se tistega jurja.

Ima pa omenjeni motor nekaj dodatne opreme, ki tudi ni zastonj (skid plate in hand guard).

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 2017-6-3 at 3:40 PM, jskrablin said:

Jaz sem tam nabavil oba motorja, ki ju trenutno vozim. Naslednjič bom šal pa kam drugam zapravit tistih par jurjev. To je pa tudi vse kar se te zgodbe tiče.

Vprašanje, če je s teboj imel kaj zaslužka. Novega ti je prodal mnogo pod ceno, da se je znebil rabljenega je moral vzeti od tebe drugega rabljenega. Veliko dela, da je imel nekaj zaslužka s prodajo novega prvemu kupcu. V poslu ni vedno tako, da pri vsaki prodaji zaslužiš. Tako, da najbrž ne bo zelo žalosten, če boš naslednji motor z visokim popustom ali zamenjavo kupil kje drugje. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, motolover pravi:

Vprašanje, če je s teboj imel kaj zaslužka. Novega ti je prodal mnogo pod ceno, da se je znebil rabljenega je moral vzeti od tebe drugega rabljenega. 1.Veliko dela, da je imel nekaj zaslužka s prodajo novega prvemu kupcu. V poslu ni vedno tako, da pri vsaki prodaji zaslužiš. 2. Tako, da najbrž ne bo zelo žalosten, če boš naslednji motor z visokim popustom ali zamenjavo kupil kje drugje. 

1.Tole odebeljeno, ali se hecaš, al pa nimaš pojma kaj pišeš. Kakšno delo!? Par minut, da izpolneš 3 liste...

2. Se pravi, da pri drugih strankah toliko zasluži, da se mu jebe za par sto evrov? Če je to res, ne bo dolgo na sceni...

3. Zakaj ga zagovarjaš? Sem že iz večih virov slišal, da ni vreden zaupanja...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, motolover pravi:

Vprašanje, če je s teboj imel kaj zaslužka. Novega ti je prodal mnogo pod ceno, da se je znebil rabljenega je moral vzeti od tebe drugega rabljenega. Veliko dela, da je imel nekaj zaslužka s prodajo novega prvemu kupcu. V poslu ni vedno tako, da pri vsaki prodaji zaslužiš. Tako, da najbrž ne bo zelo žalosten, če boš naslednji motor z visokim popustom ali zamenjavo kupil kje drugje. 

A si ti od Axle advokat? Ker ne poznaš ne cen, ne pogojev pod katerimi sta bila motorja nabavljena. Če jim je tak problem in zguba prodajat motorje, pa mi naj to drugič povejo vnaprej. In bom z veseljem šal kam drugam delat izgubo kr takoj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, vrešnik said:

Slučajno kdo kaj ve o tem motorju oz. prodajalcu? Se splača?

 

Poišči objave uporabnika @bubba_gump. Isti prodajalec, enak model motorja. Prva objava se mi zdi da je bila že brisana. Na kratko, ko ga stisneš v kot z inšpekcijo boš morda celo kaj rešil (v primeru  natega). 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, vrešnik pravi:

Pozdravljeni.

Sem čisto nov na forumu in ker stopam v svet motociklizma ter iščem svoj prvi motor, sem se kar prijavil, da povprašam za en nasvet.

Nagledanega imam enega V-stroma, ki je sicer že lep čas na avto.netu in zato mi je tudi malce sumljivo zakaj ga še nobeden ni kupil, ker deluje kar obetavno (nisem še poklical tja).

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=12035828&display=Suzuki V-STROM 650 ABS GRETJE ROCK VSTRO...

Zdi se , da je lepo ohranjen, tudi prevoženih km nima dosti, sem pa skeptičen gelde cene, glede na to, da lahko novega dobiš že za "jurja" več. 

Slučajno kdo kaj ve o tem motorju oz. prodajalcu? Se splača?

Pa hvala že vnaprej :)

Lej ce je razlika v ceni med tem ki je star 3 leta pa novim jurja ma ni hudic da ne potegnem iz nekega stunfa se te tist dnar.bos bolj mirno spal.lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je, nov moped je nov, veš zgodovino, upelješ ga sam, obstaja garancija, če to ni vredno jurja. Sicer pa kalkulacija po meni je naslednja:

leto star moped vsaj -15% nižja cena od novih, 2 leti 20-25%, 3 leta...sam računaj :D

Mel sem možnost kupiti Z800 skoraj nov po 7.500, vzel sem Z900 za 8.500 razlika je pa ogromna, tako med modeloma kot med opremo kot jo ima en in drugi.

Rabljeno da, ampak samo po primerni ceni. Jaz rabljene vedno prodam, ampak ne po zlatarskih cenah.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, jskrablin said:

A si ti od Axle advokat? Ker ne poznaš ne cen, ne pogojev pod katerimi sta bila motorja nabavljena. Če jim je tak problem in zguba prodajat motorje, pa mi naj to drugič povejo vnaprej. In bom z veseljem šal kam drugam delat izgubo kr takoj.

Si ti njegov tožilec? Ko sem ti ponudil kontakt prejšnjega lastnika motorja ti ni bilo pomembno, na forumu se pa vsajaš kako te je trgovec nategnil. Komot bi kontaktiral lastnika in iz prve roke izvedel vse o motorju. Mimogrede, lahko bi tudi na forumu ali FB povprašal in bi vse izvedel pred nakupom.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 minutes ago, DAMI34 said:

Tako je, nov moped je nov, veš zgodovino, upelješ ga sam, obstaja garancija, če to ni vredno jurja. Sicer pa kalkulacija po meni je naslednja:

leto star moped vsaj -15% nižja cena od novih, 2 leti 20-25%, 3 leta...sam računaj :D

Mel sem možnost kupiti Z800 skoraj nov po 7.500, vzel sem Z900 za 8.500 razlika je pa ogromna, tako med modeloma kot med opremo kot jo ima en in drugi.

Rabljeno da, ampak samo po primerni ceni. Jaz rabljene vedno prodam, ampak ne po zlatarskih cenah.

 

Velik plus pri prodaji rabljenega motorja pa je tudi to,da te veliko folka ( na MS) pozna,vsaj pri tebi DAMI, to velja ane.!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, skalar36 said:

1.Tole odebeljeno, ali se hecaš, al pa nimaš pojma kaj pišeš. Kakšno delo!? Par minut, da izpolneš 3 liste...

2. Se pravi, da pri drugih strankah toliko zasluži, da se mu jebe za par sto evrov? Če je to res, ne bo dolgo na sceni...

3. Zakaj ga zagovarjaš? Sem že iz večih virov slišal, da ni vreden zaupanja...

1. Si trgovec, da veš, da ni nič dela s prodajo in papirologijo okoli nje? 

2. Ne,  ampak, mora požreti tudi kako izgubo časa in denarja, da lahko vodi posle.

3. Ker vem, kaj pomeni imeti trgovsko firmo in ukvarjati se s strankami, ki bi rade vse na pol zastonj, obenem imele nevem kakšno poprodajno podporo. Vse ne gre. Plačajte trgovcu normalno ceno in stvari se bodo spremenile! Kakšne popuste misliš dobiš v Nemčiji? Pove ti ceno in se poslovi, če ti kaj ni všeč.. Za vsakogar, ki dela lahko slišiš tudi negativne stvari. S tem nisi povedal nič novega, če drugega ne konkurenca kaj spesni, da bi prodajalca diskreditirala.

Popravljeno . Popravil motolover
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Marcel-F pravi:

Velik plus pri prodaji rabljenega motorja pa je tudi to,da te veliko folka ( na MS) pozna,vsaj pri tebi DAMI, to velja ane.!

Damijan Murko je že zdavnaj povedal, da je samopromocija zelo pomembna. In seveda da je cena realna.

ps. poleg tega da me pozna, pozna tudi kak odnos imam do vseh lubic :D

pss. eden od poznanih je tudi Maus, od njega takoj vzamem moped (če bi iskal SSa), pa še kdo bi se najdu (Kmet, Živnorc itd itd)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, motolover pravi:

1. Si trgovec, da veš, da ni nič dela s prodajo in papirologijo okoli nje? 

2. Ne,  ampak, mora požreti tudi kako izgubo časa in denarja, da lahko vodi posle.

3. Ker vem, kaj pomeni imeti trgovsko firmo in ukvarjati se s strankami, ki bi rade vse na pol zastonj, obenem imele nevem kakšno poprodajno podporo. Vse ne gre. Plačajte trgovcu normalno ceno in stvari se bodo spremenile! Kakšne popuste misliš dobiš v Nemčiji? Pove ti ceno in se poslovi, če ti kaj ni všeč.. Za vsakogar, ki dela lahko slišiš tudi negativne stvari. S tem nisi povedal nič novega, če drugega ne konkurenca kaj spesni, da bi prodajalca diskreditirala.

1. Najprej se pozanimaj s čim se ukvarjam, potem pa bova nadaljevala najin pogovor o trgovstvu.

2. O čem ti to? Pa saj vsi, ki vodimo posle izgubljamo čas. Iz tega ven smo plačani .Edino, če si na "sončni upravi" imaš časa na pretek. Službe so pa ponavadi pogojene s časom.

3. Pač povej, da ga osebno poznaš in te mori, ko ljudje povedo o njem, da je nategun.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlaže je jokati po forumih. Imaš osebno izkušnjo ali si samo slišal od nekoga, ki je slišal od drugega, ta je pa povedal svoji teti, ki čisti na občini! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, motolover pravi:

Čudno, da imam samo jaz srečo s trgovci, kljub temu, da jih osebno ne poznam, me obravnavajo korektno.

a tut BMW :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je sem slišal jokcanje od nekoga, ki sam prehiteva na AC po desni, da se to ne sme.

Je pa tudi res, da koga, ki sem ga že osebno spoznal, da bi ga lažje nesel na hrbtu, kot pa poslušal njegovo nakladanje.

 

pred 4 minutami, motolover pravi:

Čudno, da imam samo jaz srečo s trgovci, kljub temu, da jih osebno ne poznam, me obravnavajo korektno.

Ja normalno. Voziš znamko, ki je itak precenjena. Če ne upaš vprašati za popust, normalo, da so te veseli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 58 minutami, motolover pravi:

Si ti njegov tožilec? Ko sem ti ponudil kontakt prejšnjega lastnika motorja ti ni bilo pomembno, na forumu se pa vsajaš kako te je trgovec nategnil. Komot bi kontaktiral lastnika in iz prve roke izvedel vse o motorju. Mimogrede, lahko bi tudi na forumu ali FB povprašal in bi vse izvedel pred nakupom.  

Napisal sem kaj sem kupil in kaki so bili defekti. In tudi kar s strani trgovca ni bilo narejeno, pa je bilo zmenjeno da bo. Tebi pa gre to iz nekega razloga na živce. V drugi repliki @skalar36 očitaš, da nima izkušenj s tem trgovcem. Jaz jih imam, pa ti niso všeč. Zdaj pa se že enkrat odloči kaj bi sploh rad dosegel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, izibajker pravi:

Dobrodošel na forumu.

Težko, da boš našel koga, ki je šel gledat točno ta motor in bi ti lahko konkretno odgovoril. Vsekakor pa ti ne bo škodilo, če si prebereš tole temo (imaš link spodaj) kjer je precej dobrih nasvetov glede nakupa motorja...

 

Superca, hvala za tale nasvet, bom upošteval (delno:)), če se odločim rabljeno kupvat :)

pred 3 urami, XTR pravi:

Poišči objave uporabnika @bubba_gump. Isti prodajalec, enak model motorja. Prva objava se mi zdi da je bila že brisana. Na kratko, ko ga stisneš v kot z inšpekcijo boš morda celo kaj rešil (v primeru  natega). 

Sem pregledal ampak ne vem zakaj točno se je šlo, vendar sem zdaj še bolj skeptičen :)

Morda je pa res bolje, kot vas večina pravi, da nekje še spraskam denar in kupim novo...razen, če pri temu iztržim jurja :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!