Skoči na vsebino

Oglasi iz interneta


Senna

Priporočene objave

Zdravo,

sem nov na forumu, pred kratkim naredil izpit, sedaj sem 'v lovu' za motorjem, opremo...

V oči mi je padla ta yamaha http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7010768

Zanima me vaše mnenje, ali pa če slučajno kdo osebno pozna oz. je mogoče celo od katerega člana motosvet foruma?

 

Hvala in LP.

T.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

sem nov na forumu, pred kratkim naredil izpit, sedaj sem 'v lovu' za motorjem, opremo...

V oči mi je padla ta yamaha http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7010768

Zanima me vaše mnenje, ali pa če slučajno kdo osebno pozna oz. je mogoče celo od katerega člana motosvet foruma?

 

Hvala in LP.

T.

 

Nasvet, najprej kupi opremo in potem motor... da ti nebo zmanjkalo dnarja za opremo na koncu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko nekdo uvozi motor leta 2007 in piše datum prve registracije 2007. Ne pogleda pa v predel letnik,...

 

Ja od 2006 je novejša oblika, če se ne motim, glede na to kar sam trenutno iščem ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nasvet, najprej kupi opremo in potem motor... da ti nebo zmanjkalo dnarja za opremo na koncu.

Ne bo, ne bo. Je toliko na zalogi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če maš tolko zaloge potem lahko mojo hondo kupiš :P

Hvala za ponudbo, ampak sem bolj kot ne že 100% za yamaho odločen. Nekaj takega kot sem dal link. Uspešno prodajo!

LP, T.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za ponudbo, ampak sem bolj kot ne že 100% za yamaho odločen. Nekaj takega kot sem dal link. Uspešno prodajo!

LP, T.

 

Preverjeno okej Yamaha: http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7395607  in še posebej zelo udobna za sopotnico...

 

...in ne "minimoto 600 ccm poganjalček"... kot si ga dve strani nazaj prilimal... na katerem si bo sopotnica skurla rit...

 

Pa brez zamere...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ferek, dne 27 Sept 2013 - 20:44, pravi:

Preverjeno okej Yamaha: http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7395607  in še posebej zelo udobna za sopotnico...

 

...in ne "minimoto 600 ccm poganjalček"... kot si ga dve strani nazaj prilimal... na katerem si bo sopotnica skurla rit...

 

Pa brez zamere...

 

...nekaramboliran..khm...khm..

Gospa tršica naš ravnatelj pa laže :grim  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...nekaramboliran..khm...khm..

Gospa tršica naš ravnatelj pa laže :grim  :grim

 

Heheheh. ..Ne pa ne laže... :grrr  :grrr

 

pri mojem nesrečnem padcu je bil popraslan samo desni kufer - ki je še vedno v funkciji, torej ni niti počil (ne prodam!)... ter crashbar, ki je v barvi motorja in je ravno tako v popolni funkciji ... Nejeverni Tomaži pa lahko motor odpeljejo na katerikoli servis ali preverijo debelino barve itd z vsemi možnim orodji... je pa celo nekje na netu opisano kako sem se zvrnil - na mestu... pa še 5 prič je to videlo! :grim  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heheheh. ..Ne pa ne laže... :grrr  :grrr

 

pri mojem nesrečnem padcu je bil popraslan samo desni kufer - ki je še vedno v funkciji, torej ni niti počil (ne prodam!)... ter crashbar, ki je v barvi motorja in je ravno tako v popolni funkciji ... Nejeverni Tomaži pa lahko motor odpeljejo na katerikoli servis ali preverijo debelino barve itd z vsemi možnim orodji... je pa celo nekje na netu opisano kako sem se zvrnil - na mestu... pa še 5 prič je to videlo! :grim  :grim

Če motor NAMESTU pade se kufer nepoškoduje,kvečemu odlomi nosilec,čim je podrsan pa je bil kar pravi padec !

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preverjeno okej Yamaha: http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7395607  in še posebej zelo udobna za sopotnico...

 

...in ne "minimoto 600 ccm poganjalček"... kot si ga dve strani nazaj prilimal... na katerem si bo sopotnica skurla rit...

 

Pa brez zamere...

 

skurla rit od česa???  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če motor NAMESTU pade se kufer nepoškoduje,kvečemu odlomi nosilec,čim je podrsan pa je bil kar pravi padec !

 

Da bi se pri givijevem kufru odlomil nosilec, bi moral po mojem motor iz 10 štuka past.. sem bil priča, kako je kolega krepko tresknil v ulično svetilko, pa ga je samo z motorjem vred odbilo... sicer pa zvrni givijev V35 (v barvi) pa boš sam videl rezultat, pa si lahko še tako nežen! Moji (bivši kufri) svojo življenjsko pot nadaljujejo na vfr800 (iz modre v rdečo barvo).

 

skurla rit od česa???  

 

hahaha... to ti pa lahk ena sopotnica pove, kako lonca sedež poleti občutno grejeta.... tudi to "jamranje" sem na naših furah večkrat poleti poslušal (fazer 600 07)

 

kar se pa "karamboliranosti" tiče, je moja definicija pojma, da mora biti motor udarjen, zaleten, in na njemu potem karkoli menjano, ali poglihano, špricano itd... moj je v popolnoma originalnem stanju!... Padel mi je pa v 4 letih gotovo 1x na sezono, a je crashbar vedno opravil svoje delo!

 

Vse to je  :topic:  ampak ste pa eni res hudičevo pametni... sodit nekaj, brez da se prej preveri in brez vsakega dvoma je mal žaljivo... Bi morda g, Bremzer natančno pregledal moj motor? ...mogoče sem pa kaj spregledal?... pa ga je usul prejšnji lastnik? :cry:  :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!