Skoči na vsebino

Oglasi iz interneta


Senna

Priporočene objave

Preverjeno okej Yamaha: http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7395607  in še posebej zelo udobna za sopotnico...

 

...in ne "minimoto 600 ccm poganjalček"... kot si ga dve strani nazaj prilimal... na katerem si bo sopotnica skurla rit...

 

Pa brez zamere...

 

Presedela kot sopotnica 12 dni na Yamahi, 4.000km in to brez problema, ali občutenja povišane temperature. Zdaj pa ne vem a je moja rit tako podložena, ali pa je Yamaha skoraj tako dobra kot moj kwakec .) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, ...al pa je bil kriv Leovinče namesto originala... a peklo je res, sem tudi sam pošlatal...

 

Možno, kaj pa vem... Mogoče je res za odtenek bolj vroč sedež, še zdaleč pa ne toliko, da bi peklo.... Sva se vozila tudi v kratkih hlačah pri 28 stopinjah, pa ni bilo problemov... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, ...al pa je bil kriv Leovinče namesto originala... a peklo je res, sem tudi sam pošlatal...

 

Ja če daš roko na vroč auspuh itak da peče ;D VFRka ma tud dva lonca pod sedežem pa ni opazit neke razlike, da bi sedež grelo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, pri VFR tudi mi nismo tega opazili... pri leovinče loncih je bil pa sopotničin sedež resnično vroč...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, pri VFR tudi mi nismo tega opazili... pri leovinče loncih je bil pa sopotničin sedež resnično vroč...

..zna pa to biti super v teh hladnih dneh, ki prihajajo. Ko sem še imel K100RT, sem v hladnih dneh prav užival v pihanju vročega zraka v kolena. Poleti pa... ne toliko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi znal bit ja. (ali pa tudi ne) :D

Drugače pozna kdo koga, ki prodaja SV650S ali pa BMW F800R pa nima oglasa na avt0.net??

Popravljeno . Popravil Bear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker nebi rad kazal s prstom me samo zanima, kaj se dogaja z dolocenimi motorji ki na vsake ~2 dni periodično izgubljajo kilometre?

 

Sem bil zadnje mesece pozoren na zadnjih 100 dodanih in opažal da se neki 40.000 kilometras čez nekaj časa pojavil z 38.000 kilometri, naslednji dan jih je stel samo 37.000, danes jih pa ima 27.000

 

Je menjavanje števcev / prevrtavanje "popularno" v naših krajih? Me je matralo da bi šel na ogled, ampak se bojim da bo trend ostajal in bom kaj kmalu ostal na 0 kilometrih :}

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker nebi rad kazal s prstom me samo zanima, kaj se dogaja z dolocenimi motorji ki na vsake ~2 dni periodično izgubljajo kilometre?

 

Sem bil zadnje mesece pozoren na zadnjih 100 dodanih in opažal da se neki 40.000 kilometras čez nekaj časa pojavil z 38.000 kilometri, naslednji dan jih je stel samo 37.000, danes jih pa ima 27.000

 

Je menjavanje števcev / prevrtavanje "popularno" v naših krajih? Me je matralo da bi šel na ogled, ampak se bojim da bo trend ostajal in bom kaj kmalu ostal na 0 kilometrih :}

Čist enostavno. Nekateri mislijo, da če imam motor 40 000 + km da je ža za staro šaro. Pa ti povem, da tudi motor s 100 000 km + če je redno in pravilno vzdrževan še nikakor ni za staro šaro. Poznam kar neki motorjev z več kot 100 000 km, ki se še prav lepo furajo brez nekih problemov. Nekateri zgledajo kakor novi. Tako da če bo kupec hotel met naj kilometrov bo še zmeraj prevrtavanje kilometrov. Seveda se s tem posledično dviguje tudi cena. Če sodim po sebi, nikoli ne bi kupil motorja ki je star 4 ali 5 let in bi imel samo nekih 30 000 km.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist enostavno. Nekateri mislijo, da če imam motor 40 000 + km da je ža za staro šaro. Pa ti povem, da tudi motor s 100 000 km + če je redno in pravilno vzdrževan še nikakor ni za staro šaro. Poznam kar neki motorjev z več kot 100 000 km, ki se še prav lepo furajo brez nekih problemov. Nekateri zgledajo kakor novi. Tako da če bo kupec hotel met naj kilometrov bo še zmeraj prevrtavanje kilometrov. Seveda se s tem posledično dviguje tudi cena. Če sodim po sebi, nikoli ne bi kupil motorja ki je star 4 ali 5 let in bi imel samo nekih 30 000 km.

 

Ocenjevat koliko kilometrov ima slovenski motor je povsem nerelevantno, ker po tvoji izjavi, si jaz pri odvoženih 6sezonah z realnimi 32kkm vsako zimo zbijam kilometre?

 

Imam prijatelja, ki ima motor letnik 2009 (kupljen nov) z prevoženimi 3000km, bil je v vseh teh letih opran le enkrat! 

 

Samo toliko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A vam še vedno ni jasno, zakaj imajo iz dneva v dan manj kilometrov?

Folk te dni motorje rikverc v garaže rine, ko pa je tako mrzlo zunaj. Nekateri imajo pač malo dlje garažo ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ocenjevat koliko kilometrov ima slovenski motor je povsem nerelevantno, ker po tvoji izjavi, si jaz pri odvoženih 6sezonah z realnimi 32kkm vsako zimo zbijam kilometre?

 

Imam prijatelja, ki ima motor letnik 2009 (kupljen nov) z prevoženimi 3000km, bil je v vseh teh letih opran le enkrat! 

 

Samo toliko...

 

če dobiš na a netu težko motor z več kot 40000km neglede na leta je vseeno "malo čudno". ja so ljudje ki imajo motor in se ne vozijo. midva se letos nisva vozila skoraj nič pa sva naredila 3000km, nekdo ga ima v graži pa se pelje samo 3krat na leto. 

 

ima pa po drugi strani motor z domnevnimi 26000k že drugi ali tretji verižni set, na ročicah gasa ni več "profila" itd. ima marja prav, da je pri motorjih s sumljivo malo kilometri za bit ekstra pozoren. 

 

predvsem pa ni edin kriterij za nakup rabljenega motorja kilometri, ampak kot so že tolikokrat napisali, kako se je za njega skrbelo in koliko bo še treba vložit, da bo pripravljen na novo sezono, oz. ali je za to poskrbel že lastnik in je samo kupi in se pelji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam kupim vedno nov motor in tako bo tudi vnaprej.Vse moje rabjlene motorje sem prodal sam z REALNIMI kilometri zraven pa je vsak kupec dobil tudi servisno knjižico in vse račune od URADNEGA serviserja tako kupljen motor ima sigurno realne kilometre saj se da na dotičnem servisu vse preverit ! Zato bi kupcem rabljenih motorjev ponovno svetoval kupujte VEDNO motor redno vzdrževan in z potrjeno servisno knjižico + računi za dotično opravljeno delo ! Tudi če nekdo servisira svoj motor pod kozolcem lahko vodi evidenco kdaj je bilo kdaj narejeno,pri kolikih kilometrih in zaraven priloži račune za takrat porabljen materijal,kupec pa naj sam presodi ali bo tak motor,ki bo verjetno malo cenejši kupil ali ne.Ko nekdo kupi videno kupljeno pa je to njegov problem in mu nobeno tarnanje nebo pomagalo !

Star pregovor pravi; po toči zvonit je prepozno !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo.

Klical možakarja iz Izole iz zgornjega oglasa.

Pravi da je bil motor barvan iz rumene v črno ampak samo zato, ker mu barva ni bila všeč. Kupil je pa novega :)

 

Tko da bom su raje drugam.

 

Lp 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!