Skoči na vsebino

Oglasi iz interneta


Senna

Priporočene objave

Zdravo.

Klical možakarja iz Izole iz zgornjega oglasa.

Pravi da je bil motor barvan iz rumene v črno ampak samo zato, ker mu barva ni bila všeč. Kupil je pa novega :)

 

Tko da bom su raje drugam.

 

Lp 

Kupil novega, ga sesul, potem mu ni bila sesuta barva všeč in ga je prebarval v črno! Saj je pošteno povedal 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo.

Klical možakarja iz Izole iz zgornjega oglasa.

Pravi da je bil motor barvan iz rumene v črno ampak samo zato, ker mu barva ni bila všeč. Kupil je pa novega :)

 

Tko da bom su raje drugam.

 

Lp 

Jaz sem popolnoma enako naredil na svojem le da sem iz črne na rumeno naredil. Nisem barval ampak sem kupil drugi nov tank in blatnik rumene barve.

 

Če kdo ve za koga imam za prodat brez praske črni rezervar za xj6 .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem kje se vam izide račun z barvanjem, pa še če majster kiksne mimogrede. A ni bolj pametno oblečt v foljo? Pa še maš dokaz da je spodej prava barva in ni bil sesut?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je vse krinka:):)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Najbol vazno je da je malo vozen:)8 sezon pa 20000km....'my ass;) pa 5 lastnik...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce kdo pozna tega gikserja?

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7748546

 

Nebi dal roke v ogenj ampak zgleda kot motor, ki ga je novega kupil moj kolega potem pa mu je do prodaje bolj ali manj ene 3-4 leta stal doma (mogoče 5000 km v tem času) ko je on večino časa živel v tujini. Edino avspuha mislim da ni imel takega ampak lahko da ga je nov lastnik menjal. Vprašaj od kje je bil prvi lastnik, če je bil iz Slov. Bistrice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbol vazno je da je malo vozen:)8 sezon pa 20000km....'my ass;) pa 5 lastnik...

in menjani diski, najbrz so originalni premal zlajfali....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je sam lepsi izgled bilo;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbol vazno je da je malo vozen:)8 sezon pa 20000km....'my ass;) pa 5 lastnik...

čis možno... poznam enega takega... 10 let stara r6 s 15k km.. je pa še prvi lastnik... to so pač pozerčki ne.. vozt se pa ne znajo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nebi dal roke v ogenj ampak zgleda kot motor, ki ga je novega kupil moj kolega potem pa mu je do prodaje bolj ali manj ene 3-4 leta stal doma (mogoče 5000 km v tem času) ko je on večino časa živel v tujini. Edino avspuha mislim da ni imel takega ampak lahko da ga je nov lastnik menjal. Vprašaj od kje je bil prvi lastnik, če je bil iz Slov. Bistrice.

 

tisti od Sandija je bil 07 letnik.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem jaz to dobro zato pa govorim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče sem jaz malo prismukjen ampak, če redno spremljate avto net boste videli to okolico motorja(obloge na stenah in tleh) ziher na vsake 14 dni na različnem motorju.

 

Mogoče sem jaz malo prismukjen ampak, če redno spremljate avto net boste videli to okolico motorja(obloge na stenah in tleh) ziher na vsake 14 dni na različnem motorju.

tudi jaz sem to opazil..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!