Skoči na vsebino

Oglasi iz interneta


Senna

Priporočene objave

zdej pa pomisli kdo naredi tolk km s takim motorjem lahko je sam napačne plošcice not  dal aja pa že tko je napisu da ma 35000 zgleda da bo mogu na 20000 zbit da ga bo prodal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja lega, ce jo gres iskat, ne smes reklame delat... d ti jo kdo ne mazne!!

Ne delam reklame, ker že imam motor. Zaradi mene tut če ga kdo gre iskat, sam kokr sm reku, obvoz.

Sicer pa Celjani dobr poznajo tega prodajalca in verjamem, da bi me tisti dobronamerni podprli :).

Bostjan Lapajne se po gumah vidi, da motor ni bil šparan, kar pa je pri cestaku za pričakovat. Roko na srce tisti, ki majo cestaka so si ga kupili za žgat in ne šparat :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sprednji diski so multi preveč izrabljeni za 35.000 kilometrov. Lahko da je tovarna namestila preveč mehke diske ali pa so oddrsali kakšnih sto tisoč.

oče je imel na fzs1000 diske kot nove, potem je pa dal ene ploščice gor, in mu je v par tisoč km disko požrlo, kot da bi imel motor že čez 50.000. tako da diski niso ravno najbolj zanesljiv indikator kilometrine motorja..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če prav razumem je treba dat prste stran od tega motorja, ker " se po gumah vidi da je bil žgan" ??

Ne, narobe si razumel. Sem lepo napisal, da tisti ki imajo cestaka ga ne šparajo, saj je narejen da se ga žge. Odgovor se je sicer nanašal na diske. Sicer pa če kdo ne verjame naj ga gre pogledat. Motor ne more biti letnik 2005 saj so te že imeli usd vilice, drugačen zadek in spremenjene zračne kolektorje.

Evo za vse skeptike, http://www.avtomobilizem.com/forum/viewtopic.php?t=56628&postdays=0&postorder=asc&start=300

Preberte si celo temo pa vam bo takoj jasno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu je realnih 59629 km, 23000 je samo razlika med realnimi in zbitimi  :yes:

Popravljeno . Popravil whiteghost
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jozexj6 - ne vem koliko poznaš ducati in desmodue motorje, ampak ob rednem servisiranju je 100.000km za tak motor mala malica.

Tako da ti s svojim mlinčkom boš imel več problemov kot kak ducatist.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej. Redni servis... vsak teden :P

Nis resen. Govoriš na pamet brez kakršnih koli osnov.

ZAto sem pa vesel da taki kot si ti ne vozijo Ducati :)

Yamaho sem pa imel in vem da je dolgočasen motor :)

Sem kupil novo FZ6 leta 2007 pa sem jo po dveh mescih menjal za italjana!

Popravljeno . Popravil Kawl
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nis resen. Govoriš na pamet brez kakršnih koli osnov.

ZAto sem pa vesel da taki kot si ti ne vozijo Ducati :)

Yamaho sem pa imel in vem da je dolgočasen motor :)

Sem kupil novo FZ6 leta 2007 pa sem jo po dveh mescih menjal za italjana!

hmm, po pravici je pa FZ6 skoraj edini motor poleg diversiona pa ybr, ki ga nebi imel, in glede na to da si vozu yamahin moped, je težko rečti ali je yamaha dolgočasna ali ni. mogoče je dolgočasna zato ker skos dela, in veš da se boš pripeljal domu, za italjana je pa že samo to razburljivo, ko nikoli neveš če boš prišel domu. kot ruska ruleta, vsem ki si tiščijo revolver u glavo, pežene kri po žilah. no, pa še moje mnenje: jest sm pa nekoč stal pol metra stran od italjana, medtem ko je motor tekel. in sem prou razmišljal, če bi se lahko navadil na tisto ružljanje, ali ne.. sicer o tem sem razmišljal nekaj sekund, potem sem pa prišel do dejstva da ni šans da bi se navadil na tisto rožljanje v mašini. so pa italjani lepi motorji, in kar se tiče voznih lastnosti, nebom sodil, ker ga še nisem vozil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm, po pravici je pa FZ6 skoraj edini motor poleg diversiona pa ybr, ki ga nebi imel, in glede na to da si vozu yamahin moped, je težko rečti ali je yamaha dolgočasna ali ni. mogoče je dolgočasna zato ker skos dela, in veš da se boš pripeljal domu, za italjana je pa že samo to razburljivo, ko nikoli neveš če boš prišel domu. kot ruska ruleta, vsem ki si tiščijo revolver u glavo, pežene kri po žilah. no, pa še moje mnenje: jest sm pa nekoč stal pol metra stran od italjana, medtem ko je motor tekel. in sem prou razmišljal, če bi se lahko navadil na tisto ružljanje, ali ne.. sicer o tem sem razmišljal nekaj sekund, potem sem pa prišel do dejstva da ni šans da bi se navadil na tisto rožljanje v mašini. so pa italjani lepi motorji, in kar se tiče voznih lastnosti, nebom sodil, ker ga še nisem vozil.

Če bi se pozanimal bi vedel da je rožljanje slišat samo ko stisneš sklopko ali dela motor na minimumu vsi tej zvoki pa potihnejo pri višjih obratih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FZ6 (in Fazer)----vsi letniki??? , staari Diversioni tak so sam do 2003 leta  pa Ybr ( tile so ja največ 250cc??),
 si mislil da so slabi smo zato, ker nimajo takšnih pospeškov/moči kot ostali ki imajo enako ccc?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!