Skoči na vsebino

Oglasi iz interneta


Senna

Priporočene objave

ne, ampak že ko sem usedeš gor, je ena taka mejhna igračka, pa vse skupaj ga nič ni. kar se tiče pospeškov pa nisem rekel da jih nima, ker 98 konjev ni malo. hočem povedati da fz6 ni neki motor od yamahe, kjer bi se odražal yamahin višek, oziroma da bi bil to model, zaradi katerega bi lahko začel pljuvati čez yamaho. pa da ne pozabimo kakšne so bile cene fz6, pa kakšnega italjana lahko dobiš za tak denar (če ga sploh dobiš)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav, išče se 125ccm 2takt motor za zimski projekt (v okvari, cel, razbit), športak ali naked do ene 600 evrov.
Ponudbe/info na zs.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večina novih ducatijev ne ropota več, ker imajo v večini mokro sklopko. Drugače pa FZ6 ni slab motor - daleč od tega. Ni pa naredil nobenega vtisa. Pozitivnega ali negativnega :)

Popravljeno . Popravil Kawl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To vsi Ducatisti pravjo, da so Yamahe dolgocasne.... :grim

itak da so jim dolgočasne če jih pa nimajo kej šraufat tko k dukatije :D 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej to je res, to je men mehanik Ducatijev reku, da sm kupu najbl dolgocasn motor ever....brez duse, pa nc za sraufat. :lol1: Sej jest jih cist razumem, ker ko mi je KTM kej crknil, al pa kej stran padl, sem bil tok nesrecen, da brezveze....in tist moment, k je spet ready to hit the streets je neprecenljiv obcutek. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:ninja: Sami sintesajzerji se tle oglašajo. Kawl in Ludiluka :OK:  imata pa itak dušo za motorje po imenu Ducati . Sej bi mel tud jest še kako drugo znamko motorja, sam ni to-to. V vožnji uživam samo in le z mojim Darčkom :inlove: .

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni so glihh tako govorili, ko sem kupoval Aprilio, da bom več na servisih kot na cesti. A glej ga zlomka bil sem samo na rednem servisu in to je to :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni so glihh tako govorili, ko sem kupoval Aprilio, da bom več na servisih kot na cesti. A glej ga zlomka bil sem samo na rednem servisu in to je to :)

Nehvali dneva pred nočjo ! !

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha Ampak sem bil  7000 km na cesti brez obiska servisa tako, da ni glih slab mootr, pa če se mi jutri razpade :D. Da nebom smetili teme se pa tudi prodaja ta mali vrag  :kva2: http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7717407

Zakaj pa ne naštimaš Aprilie za na pisto ?

Bi bilo veliko več veselja kot z R6-tko.

Sploh pa italjana za Yamaho to pomeni da ti vseeno ne služi tako dobro :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, ne more prehvalt Italjana, sanja o Japoncu....lepa. :notworthy:  Nekje v podzavesti mu odmeva verjetno, da ima pa le Italjana.... :grim  Itak nimam proti nobenmu nc, sam smesn mi je, ker mam prjatla, ki je taprav Ducatist po dusi, pa take strela, da se sam rezimo. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj rajši Yamaho?? Hmm na pisti vsak slej k prej pade je tako??? Rezervni deli za yamaho ležijo po vsakem vrtu in jih dobiš za smešne niske cene medtem kot za Aprilije so deli dosti dražji. Potemtakem sklepamo da pač ta japonska j... pač služijo samo za.urejanje okolice grobnika hahahahah (če sem koga užalil se iskreno opravičujem) hahha

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, ne more prehvalt Italjana, sanja o Japoncu....lepa. :notworthy:  Nekje v podzavesti mu odmeva verjetno, da ima pa le Italjana.... :grim  Itak nimam proti nobenmu nc, sam smesn mi je, ker mam prjatla, ki je taprav Ducatist po dusi, pa take strela, da se sam rezimo. :lol1:

No jaz nisem ducatist po duši, kljub temu da imam Ducatija. Motor mi je všeč kot celoten izdelek prav tako tudi aprilia katere sem imel dve. Končni izdelek ja pač lepši in bolj dodelan kot pri japoncih. 

Japonc bo zmer nek še eno plastiko namonteru da bo ja pogršal vso stvar. Lep primer je zx10-r če to ni grd motor (oprosti maus) ne rečem nič pa sem si lastil tudi ninjo tako da nebi sebi v skledo pljuval (sicer ne tako grdega modela ) :). Vendar vsak malara ma svoje oči in prav je tako. Če bi bil Ducati tako zanič kot ste nekateri mnenja bi verjetno že zdavnaj propadel, ima pa kot je meni znano veliko daljšo zgodovino kot večina japoncev če ne kar od vseh.

Popravljeno . Popravil Kawl
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha Ampak sem bil 7000 km na cesti brez obiska servisa tako, da ni glih slab mootr, pa če se mi jutri razpade :D. Da nebom smetili teme se pa tudi prodaja ta mali vrag :kva2:http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7717407

a resno? 7000Km brez defekta je zdej dosezek? 7000, ne 70 000?!

No jaz nisem ducatist po duši, kljub temu da imam Ducatija. Motor mi je všeč kot celoten izdelek prav tako tudi aprilia katere sem imel dve. Končni izdelek ja pač lepši in bolj dodelan kot pri japoncih.

Če bi bil Ducati tako zanič kot ste nekateri mnenja bi verjetno že zdavnaj propadel

Ma kaj pa vem, ce so bol dodelani. ze to vztrajanje na pra motorjih mi mal smrdi. navadne monstre inn multistrade poganja 25 let star motor. Meni je monster Mk1 S2R za popizdit krasn motor. vsacga k ga vidim pogledam pod ta pokoncn cilindr. in v 90% vidim.....oljni flek.

Blesceca zgodovina...motorje so zaceli delat po vojni, prej so delali elektronke in hisne aparate. njihov paradni izdelek je bil brivnik. Pantah, prvi pompone vidi cesto u osemdesetih. Propadu je ze trikrat. enkat so ga resili Agnielliji (fiat), enkat Castaglioniji (piaggo) in na zadnje Audi.

Ducati je postal PR firma za prodajanje majck, rutic, obeskov za kljuce in lonckov za kakav. Umes nardijo par totalno designerskih motorjev. tegabi mel TAKOJ ZDEJ!

Aprilia mi je precej bol moto znamka.

http://www.moto.it/moto-usate/ducati/diavel/diavel-strada--2010-13/index.html?msg=4952630

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najstarejša je laverda a ne? pol sta pa gilera,benelli,guzzi,morrini ostalo pa po vojni?

škoda da jim njihova butičnost dela težave. nasi uvozniki pa so itak bolj kar so...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potrebujem mnenje o BMW F800R. ;D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jaz nisem ducatist po duši, kljub temu da imam Ducatija. Motor mi je všeč kot celoten izdelek prav tako tudi aprilia katere sem imel dve. Končni izdelek ja pač lepši in bolj dodelan kot pri japoncih. 

Japonc bo zmer nek še eno plastiko namonteru da bo ja pogršal vso stvar. Lep primer je zx10-r če to ni grd motor (oprosti maus) ne rečem nič pa sem si lastil tudi ninjo tako da nebi sebi v skledo pljuval (sicer ne tako grdega modela ) :). Vendar vsak malara ma svoje oči in prav je tako. Če bi bil Ducati tako zanič kot ste nekateri mnenja bi verjetno že zdavnaj propadel, ima pa kot je meni znano veliko daljšo zgodovino kot večina japoncev če ne kar od vseh.

Huh, js nimam nic proti Ducatiju, tud ne pravim, da so jajca. Rabijo pa vec vzdrzevanja kot Japonc ocitno. Lepi so, slisat jih je tut super, tko da vse ok. V soboto sem lih na Multistradi sedel, joj, sam se peljat jo je treba. :notworthy: Pravim samo, da so Ducatisti po dusi po vecini smesni, ker zagovarjajo samo Ducati pa nic druzga. No sej, se najdejo tut ostali, ki svoje preferirajo na vsak nacin....morda pa jaz tudi postanem tak, ko zamenjam 10 motorjev, pa ugotovim kaj mi najbolj pase. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potrebujem mnenje o BMW F800R. ;D

V garaži imam F-800 ST(ženin) odličen in drag motorček v primerjavi npr.z Kawasakijem dražji ampak tudi boljši za ca 30% . Pač mal gnarja mal muzike ! !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še enkrat dražji in "samo" 30% boljši? To pa težko verjamem. Za tak denar mora biti vsaj 87% boljši :naughty: .

 

(to pripombo sem spisal tudi zato, da imam sedaj točno 1500 objav O:-) )

Popravljeno . Popravil Fazer03
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V garaži imam F-800 ST(ženin) odličen in drag motorček v primerjavi npr.z Kawasakijem dražji ampak tudi boljši za ca 30% . Pač mal gnarja mal muzike ! !

Vozil sem F800S in je res super motor. Vse teče gladko in brez problemov. Jermen je zakon saj se šalta kot po maslu. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potrebujem mnenje o BMW F800R. ;D

 

Sem vprašal lastnika kako je zadovoljen s tem motorjem, pa pravi SUPER, sam to mi je šlo, pa tisto in uno. Veliko muzike, ja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še enkrat dražji in "samo" 30% boljši? To pa težko verjamem. Za tak denar mora biti vsaj 87% boljši :naughty: .

 

(to pripombo sem spisal tudi zato, da imam sedaj točno 1500 objav O:-) )

Nemoreš ga primerjat z kakim 500 ali 650 Kawlnom ampak vsaj z motorjem nad 800ccm,da dobiš opisano razmerje !

In nepozabi na navor,pospeške,končno,porabo in še veliko zelo uporabne opreme : gretje ročk,pot. računalnik,stranski kovčki orig.led žmigavci,led zadnja luč itd. !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!