Skoči na vsebino

Oglasi iz interneta


Senna

Priporočene objave

Človek lepo opozori, ti pa take pišeš nazaj. Ej.............. tebi

 

Pusti ga, potem bo pa joku in stoku, ko ga bo en na suh nategnu!

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niso samo kilometri. Motor je bil kar ornk poskodovan in glede na to da take motorje kupujejo zacetniki in zenske se mi zdi prav da na to opozorim. Popravljen je bil pa zlo hitro on sem sigurn da ne temeljito. Poskodba masine in mozno tudi okvirja je kar resna zadeva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pazite na ta motor. To je bil moj ,s katerim sem se razsu na jadranki. Imel je 43 000 km ko sem ga prodal.

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7839894

Pa je mozna kaka prijava, recimo direkt na avt0.net, da se sporen oglas umakne? Ali npr. policija? Ne bi bilo slabo, da se take pametnjakoviče kaznuje.. Popravljeno . Popravil dromomaniac
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niso samo kilometri. Motor je bil kar ornk poskodovan in glede na to da take motorje kupujejo zacetniki in zenske se mi zdi prav da na to opozorim. Popravljen je bil pa zlo hitro on sem sigurn da ne temeljito. Poskodba masine in mozno tudi okvirja je kar resna zadeva.

Ziher bo rekel da je zamenjal mašino in je nova mašina imela 9000km :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa je mozna kaka prijava, recimo direkt na avt0.net, da se sporen oglas umakne? Ali npr. policija? Ne bi bilo slabo, da se take pametnjakoviče kaznuje..

Zakaj? Kaj pa če je motor bil porihtan. Ves kok avtov pride iz Nemčije v Slo ki so bli totalirani. Uvoznik pa popravi zbije kilometre in proda naprej.

Mene ne moti, da je bil motor na tleh, mi je pa res glupo ko zbijajo kilometre. Vsak, ki vsaj malo ve hitr pogrunta, da je mogoče motor malo preveč obrabljen za tako malo kilometrino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ima motor enako številko motorja kot jožetov, pol gre za prevrtene kilometr, če je pa dal drug motor notr, pa spet se morejo številke ujemat s številkami v prometnem.

meni se bi zdelo prav, da se tovrstne goljufije prijavi. ni dovolj samo opozarjanje na forumu. konec koncu večina bodočih motoristov tega ne prebira.  

pa še to, niso vsi doktorirali iz goljufij prodajalcev in odgovor, zakaj pa ni boljše pogledal je v redu dokler se to dogaja drugim, če bi se pa sam naj**** pa ne vem če bi si tako ravnodušno reku, prav mi je.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, na žalost je pri nas dosti pomembnejša in bolj cenjena (nizka) številka na števcu, kot pa recimo dvakrat več km, a s potrjeno servisno z računi in vsem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zelo tezko je narod prepricat da kilometri konec koncev niso kljucnega pomena. Vrjamem da se da tudi v 10k kilometrih zjebat motor, medtem ko nekateri zdržijo do 120k kilometrov brez vecjih problemov, ko pa ljudje vidijo da ima števec preko 30k se ustrašijo.

Sej se tudi tu po forumu potika marsikateri heroj ki še vedno goni svojo zvesto mašinco tudi prek  100k kilometrov, mentaliteta pa ostaja ista.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oglas je izbrisan. Ene par ga je prijavilo na avt0net

Očitno je tvoja informacija pomagala in cilj je vsaj deloma dosežen. HVALA!!

Popravljeno . Popravil dromomaniac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na konc bo itak en kupu ta motor, prodajalc bo pa naprej isto pocel. Nalepke pa zic zamenja, pa ga noben nau spoznal...ok, zdej more se tank postrihat, pa plastiko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej,

 

ce slucajno koga zanima Ducati 848 letnik 2008, tip bi ga dal za 5000 Ejev.

Na voljo bo se cca dva tedna potem bo pa zacel urejati dokumente za prevoz v Anglijo.

 

Ducati 848: http://www.naplesallhands.com/item/45768/autos-motorcycles/ducati-848/

 

Motor je res dobro ohranjen, sem ga sel gledat.

 

Lp Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!