Skoči na vsebino

Oglasi iz interneta


Senna

Priporočene objave

poglej drugič pod sedež, ponavad je tam servisna :grim , oni se s tem ne ubadajo in motorje kupujejo količinsko, na veliko, da bi zbijali kilometre  :grrr, kolko jih ima jih ima, cena se prilagodi pri nabavi in tako tudi pri nadaljni prodaji :grim  Poznam lastnika, zaposlene, pa tudi dobre izkušnje imam z njimi, kako vem za servisno pod sedežom? :glare: , večkrat je bila tam, ko sem kupil pri njih motor, da oni o njej niso imeli pojma :grim

Res je.

Pa Motohit (kjer so vedno prijazni) ti omogoča, da se na enem mestu usedeš na 10 različnih motorjev. Pa če kupiš potem pri njih ali drugje, imaš vseeno en podatek več, da vidiš, kaj ti ustreza in kaj že v štaru ne. V Sloveniji ni veliko takšnih trgovin in sem prav vesel, da imam eno v bližini.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Možno je vse, ampak tisti ki v 11letih naredi samo po 1000 km na leto pa pomojem mnenju škoda, da ima motor. Tudi sam nimam časa na pretek in se ne vozim veliko pa sem letos naredil skor 5k km. Sem pa tja v službo, pa mal okol pa se nabere.

1000 km pa skoraj narediš če greš do Paklenice in nazaj in to se da v enem dnevu prevozit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Možno, zakaj pa ne. Poznam tudi take. Primer recimo, 600cmm motor, samo za na žegnanje pa kakšno krajšo furo. Verigo namaže enkrat na leto ali pa še to ne, ker je vsa rjava. Ko se pogovarjaš z njim pa pravi da je prešvoh. Zakaj? Ker imajo vsi sodelavci močnejše...  :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje napaka, če bereš spodnji opis v oglasu vidiš, da je na 103000 bilo menjano olje. Včasih je treba kaj do konca prebrat.

slabo beres majstr... 10300 pise

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Waw,11let star motor in samo toliko km, ne rečem,da ni res ampak so redki. Včasih se ti zdi,da se skoraj nič ne voziš on imaš v petih letih nekaj 10tisoč km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

se posipam s pepelom

Jaz pa ne verjamem da ma sto jurjerv, a ni najlažje poklicat in vprašat če te zanima....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

ko sem pa tole prebral o tem motorju pa ni veliko manjkalo, da bi ga res kupil....posebaj zato, ker je črn in se ne vidi mast od verige...

 

WTF sick...

 

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=9971801&show=1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=9928038&show=1 ---> Pozna kdo tega gsxr-a 600 k8? Ali pa če je že bil kdo na ogledu mogoče pa ve več o njem. Mojster se ne javlja na telefon. Mogoče kdo ve kaj je una črna zadeva na levi strani tanka za gorivo? Je to kakšna nalepka, ker koliko gledam slike te barvne kombinacije na originalih tega ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To nalepis gor da imas boljsi grip s stegnom ko visis sz motorja po ovinkih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!