Skoči na vsebino

Oglasi iz interneta


Senna

Priporočene objave

Za tako ceno, se bo še kar nekaj časa... Zelo grdo oz. površno pobarvana maska in rezervar. Pa na mestu noče šaltat v drugo. Sklopka ne prime do konca, čeprav je bila na ročki naštelana do konca. Tudi med vožnjo ne prestavlja tako kot bi moral. Uvožen iz Italije. Ne bi še enkrat zgubljal časa z ogledom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tako ceno, se bo še kar nekaj časa... Zelo grdo oz. površno pobarvana maska in rezervar. Pa na mestu noče šaltat v drugo. Sklopka ne prime do konca, čeprav je bila na ročki naštelana do konca. Tudi med vožnjo ne prestavlja tako kot bi moral. Uvožen iz Italije. Ne bi še enkrat zgubljal časa z ogledom...

 

Sklopka se štela tudi na mašini + za dotični motor sicer nisem prepričan, ampak večina Kaw, sploh starejših, je narejenih tako, da se na mestu lahko prestavi samo v 1-vo prestavo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem, ampak se mi zdi, da pri 22k km nimaš kaj sklopke na mašini štelat. Razen, če jo je kar tako za hec razštelal in na ročki do konca zategnil... Sam imam Kawasakija in lahko dam v drugo, tretjo,... na mestu (seveda ga je treba za nekaj cm naprej porinit). Ta pa sploh ne gre. Pa še ružit začne, ker sklopka ne prime :) Mogoče je treba samo olje zamenjat ali pa kaj sklopko pregledat. Ne vem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

daš 20€ za popravilo platišča pa 50€ za servis in veš kaj voziš...Iskanje dlake v jajcu nima smisla ker vsaka stvar slej ali prej crkne ne glede na vse...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daš 20€ za popravilo platišča pa 50€ za servis in veš kaj voziš...Iskanje dlake v jajcu nima smisla ker vsaka stvar slej ali prej crkne ne glede na vse...

Človeku gre pa vseeno na k*** ko v opisu piše brezhiben, novo narejen servis. In če komu s tem komentarjem prišpara pot za ogled, hvala bogu.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Včeraj sem šel v Moto-Nautiko kupovat podkapo in končal z ogledom naslednjega mopeda :D. Pozna kdo?

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=10132053&show=1

Motor je bil kupljen pri njih, vsi servisi in 2. lastnika. Prvi se je z njim vozil sezono in pol, nato prodal drugemu, ki ga je po treh mesecih pripeljal nazaj. Tako zgodbo sem sem dobil od prodajalca. Razen nekaj prask okol rezervoarja, na dušilcu izpuha in ogledalu ni blo za videt. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Včeraj sem šel v Moto-Nautiko kupovat podkapo in končal z ogledom naslednjega mopeda :D. Pozna kdo?

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=10132053&show=1

Motor je bil kupljen pri njih, vsi servisi in 2. lastnika. Prvi se je z njim vozil sezono in pol, nato prodal drugemu, ki ga je po treh mesecih pripeljal nazaj. Tako zgodbo sem sem dobil od prodajalca. Razen nekaj prask okol rezervoarja, na dušilcu izpuha in ogledalu ni blo za videt. 

Če me spomin ne vara :blush: se ta prodaja od spomladi, ko sem sam kupoval...7800€ takrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je mogoče šel že kdo gledat ta motor.

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=10171582&show=1

Vem da tist spodnja plastika ni lih original poštrihana in pa klimetrov ima tudi zelo malo pa motor je italijanski koliko sem zvedel. Bi me pa še kaj več zanimalo če je kdo v živo videl?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je mogoče šel že kdo gledat ta motor.

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=10171582&show=1

Vem da tist spodnja plastika ni lih original poštrihana in pa klimetrov ima tudi zelo malo pa motor je italijanski koliko sem zvedel. Bi me pa še kaj več zanimalo če je kdo v živo videl?

 

Tudi nalepke na plastikah niso original. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

A je kdo vidu tale oglas? LINK 

In kot vsak motor star 15 let ima 21kkm :yea1:

Ta bi znal met toliko km ,po ohranjenosti sklepam ,pa tudi zelo lepo je vzdrževan ! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že že, res zgleda lep. Ampak cena? C'mon

Teh motorjev ni ,ta je izredno očuvan in vozila ga je izključno ženska (drugi lastnik) z njim naredila 4kkm ostalo prvi lastnik,poznam zdejšnega lastnika in lahko sam rečem kupi,drugače ga kupim drugo leto sam septembra  za zimo ,lp 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi nalepke na plastikah niso original. 

Sem šel pogledat motor v živo zgleda res lep nič kaj da bi bil videt sesut ali kaj podobnega, je prav šminkerski z razno raznimi dodatki pa tud zvok ma hudičevo dober, je pa res da mi je v oko padla spodnja plastika ki je drugačne barve kot original (za moje pojme zdej zgleda lepše), no ko sem si pa sedaj še enkrat dobro pogledal slike pa sem opazil da tudi na repu niso original nalepke, tako da norc 16 svaka ti čast za sokolovo oko :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi nalepke na plastikah niso original. 

Sem šel pogledat motor v živo zgleda res lep nič kaj da bi bil videt sesut ali kaj podobnega, je prav šminkerski z razno raznimi dodatki pa tud zvok ma hudičevo dober, je pa res da mi je v oko padla spodnja plastika ki je drugačne barve kot original (za moje pojme zdej zgleda lepše), no ko sem si pa sedaj še enkrat dobro pogledal slike pa sem opazil da tudi na repu niso original nalepke, tako da norc 16 svaka ti čast za sokolovo oko :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem šel pogledat motor v živo zgleda res lep nič kaj da bi bil videt sesut ali kaj podobnega, je prav šminkerski z razno raznimi dodatki pa tud zvok ma hudičevo dober, je pa res da mi je v oko padla spodnja plastika ki je drugačne barve kot original (za moje pojme zdej zgleda lepše), no ko sem si pa sedaj še enkrat dobro pogledal slike pa sem opazil da tudi na repu niso original nalepke, tako da norc 16 svaka ti čast za sokolovo oko :worship:

kolega ima cist enak model in sem takoj opazil razliko :) Saj tudi ce je bil barvan se ne pomeni da ni motor za kupit. Na koncu koncev smo ze vsi kdaj kaj poskodovali in barvali. 

Popravljeno . Popravil norc 16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ja, tista iz prve slike pušča zrak na prednji gumi :)

(sorry moral sem... ta x-krat kopirana ideja poze na sliki me je navedla na to)

Popravljeno . Popravil Fantocci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravcek..Kupujem cestaka 1000cc.. Nad letnikom 2008.. Danes sta mi tale 2 padla v oci suzuki in pa hondica pozna kdo? Suzuki pa je bil na grobniku parkrat baje.. 

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=10262237&show=1

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=10262331&show=1


Lp S.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!