Skoči na vsebino

Oglasi iz interneta


Senna

Priporočene objave

@Aynach. 600ccm za po cesti me ne zanima, ker je zame prešvoh. Sej gre, sam treba v obrate tiščat, pa če sta dva gor pol je tudi problem. Če bom menjal za kaj bom menjal za hard enduro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19 hours ago, Slow said:

Kaksno mnenje o tem 650 Stromu? Cena 2700 se mi zdi res nizka. Nekako ravno pravsnja za "prvi" motor, da vidim kako in kaj mi ustreza.. mogoce za kaksno leto ali dve. Zadnjih par mesecev, kar spremljam motorje na avto.netu, je ta cenovno najugodnejsi (enduro). Se ga splaca kupiti sedaj in pospraviti do naslednjega leta spomladi? Ali bi bilo nemara pametneje pocakati z nakupom in drugo leto iskati nekaj podobnega za kaksnega jurja, dva vec denarja?

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=10256712&show=1

 

Živjo,

danes smo v živo šli pogledat ta motor. Mašina teče v redu, medtem ko je precej sumljiv prednji konec. Prednja feltna je namreč drugačna od zadnje, amortizerji mi ne delujejo original, saj imajo pri straneh neke nastavke za predvidevam nastavljanje trdote in tudi prvi diski so polni. Ko smo šli pogledat še dva druga Stroma 650 isti ali blizu letnik, je očitno, da je to iz nekega drugega motorja. Razlike so namreč očitne. Poleg tega, če smo pogledali od spredaj motor z ravnim krmilom, je bil opazen manjši zamik (ni bilo ravno simetrično).

Plastika na desni strani je bila razbita, prvi lastnik naj bi z motorjem padel na makadamu. Posledično je motor tudi barvan. Mi smo ga kljub ugodni ceni raje pustili tam.

LP

BB

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, bikez pravi:

@Aynach. 600ccm za po cesti me ne zanima, ker je zame prešvoh. Sej gre, sam treba v obrate tiščat, pa če sta dva gor pol je tudi problem. Če bom menjal za kaj bom menjal za hard enduro.

Ce se bos odlocil za prodajat slucajno.. Me lahko kontaktiras na karatejc17@gmail.com.. Lahko pa kako slikco posles da si mal cedim sline..

Lp Stanko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, brokenbone said:

Živjo,

danes smo v živo šli pogledat ta motor. Mašina teče v redu, medtem ko je precej sumljiv prednji konec. Prednja feltna je namreč drugačna od zadnje, amortizerji mi ne delujejo original, saj imajo pri straneh neke nastavke za predvidevam nastavljanje trdote in tudi prvi diski so polni. Ko smo šli pogledat še dva druga Stroma 650 isti ali blizu letnik, je očitno, da je to iz nekega drugega motorja. Razlike so namreč očitne. Poleg tega, če smo pogledali od spredaj motor z ravnim krmilom, je bil opazen manjši zamik (ni bilo ravno simetrično).

Plastika na desni strani je bila razbita, prvi lastnik naj bi z motorjem padel na makadamu. Posledično je motor tudi barvan. Mi smo ga kljub ugodni ceni raje pustili tam.

LP

BB

Hvala za koristno informacijo, sem imel namen, da bi prodajalca poklical in se zmenil za ogled motorja cez vikend. Sedaj pa to odpade. Ce bi sel jaz sam na ogled, tega najverjetneje niti opazil ne bi, ker se ne spoznam dovolj. Kar malo skoda, ker cena je res mikavna. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 5. 11. 2015, Slow said:

Kaksno mnenje o tem 650 Stromu? Cena 2700 se mi zdi res nizka. Nekako ravno pravsnja za "prvi" motor, da vidim kako in kaj mi ustreza.. mogoce za kaksno leto ali dve. Zadnjih par mesecev, kar spremljam motorje na avto.netu, je ta cenovno najugodnejsi (enduro). Se ga splaca kupiti sedaj in pospraviti do naslednjega leta spomladi? Ali bi bilo nemara pametneje pocakati z nakupom in drugo leto iskati nekaj podobnega za kaksnega jurja, dva vec denarja?

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=10256712&show=1

 

Štrom je  lušten motorček, ne bo ti žal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 hours ago, mato295 said:

Ponavadi pri oglasih, kjer se omenja, da motor dela super, lahko pričakuješ, da so drugje težave.

 

Kaj pa morem iskat, one ko piše da je zanič?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 6. 11. 2015, jkuki said:

Štrom je  lušten motorček, ne bo ti žal.

Seveda ob predpostavki  da  vse štima  okoli  mehanike. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎6‎.‎11‎.‎2015‎ ‎14‎:‎30‎:‎08, brokenbone pravi:

Živjo,

danes smo v živo šli pogledat ta motor. Mašina teče v redu, medtem ko je precej sumljiv prednji konec. Prednja feltna je namreč drugačna od zadnje, amortizerji mi ne delujejo original, saj imajo pri straneh neke nastavke za predvidevam nastavljanje trdote in tudi prvi diski so polni. Ko smo šli pogledat še dva druga Stroma 650 isti ali blizu letnik, je očitno, da je to iz nekega drugega motorja. Razlike so namreč očitne. Poleg tega, če smo pogledali od spredaj motor z ravnim krmilom, je bil opazen manjši zamik (ni bilo ravno simetrično).

Plastika na desni strani je bila razbita, prvi lastnik naj bi z motorjem padel na makadamu. Posledično je motor tudi barvan. Mi smo ga kljub ugodni ceni raje pustili tam.

LP

BB

Tole je pa že iz slik precejšnja sestavljanka...

Prednji konec NI od V Strom. Prednje kolo je 17 col in bi moralo biti 19...

 

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=10256712&show=1

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, XTR pravi:

Ta je še pri istem lastniku kot poleti? A ni bil takrat v Sevnici?

Ne vem, mislim, da ima Trebanjski grb na tablici...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem sel pogledat tega gsxra 1000 k10..

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=10203889&show=1

Motor ima na levi strani popraskano plastiko. Razpoka oz.praska je prekrita z sidi nalepko. Na levem ogledalu je bila odlomljena plastika katero je prodajalec pred menoj zamenjal z novo. Ketna je ok vendar je zanemarjena. Nasploh ima motor sem ter tja praske. Na okvirju motorja na desni strani je zelo cudno zbledela barva baje zaradi kombinezona ampak dvomim da je to mozno kot da bi bilo nekaj barvano nevem. Bil je kupljen v Italiji. Za nakup se nisem odlocil ker za 7 .700e mislim da mora bit motor lepse ohranjen. 

Lp S.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Aynach pravi:

Mislim da se bova hitro skregala, ker na dnevni bazi gledava identične motorje :D

Ne poznam btw

Zelim ti da dobis cim boljsi motor:) Pa ceprav pred mano..:)

 

Lp S.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sodelavec kupuje oz zaenkrat "le" gleda, BMW R1150GS in R1200GS..in gledava po avtonetu, da so od leta 2005 1200gs, prej pa so bili r1150GS, pa sva našla tole

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=10237626&show=1 
in
http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=10239191&show=1

povejte kaj je pri starem modelu slabše in obratno pri novem, je verjetno star model čist ok, zdaj se vozi z BMW 650GS...hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, gretzky pravi:

ksz...

Ali mogoče kdo pozna ali je šel gledat tale motor? Načeloma so ti motorji ok, mi je pa kar malo nenavadno, da je 12 letni cestak v skoraj originalnem stanju (drug je le vizir in nosilec tablice).

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=10279765&show=1

Če v živo zgleda kot na slikah ni kaj za študirat,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

očitno prevrnjen na desno stran (povit izpuh in zlomljena utež na desnem krmilu) prav tako na levi strani (zbrušen deklc) vsekakor to ni razlog za preplah je pa zaradi tega potrebno podrobno pogledati kaj se skriva pod plastikami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!