Skoči na vsebino

Oglasi iz interneta


Senna

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...
On 11. 11. 2015, Ktr1sk said:

Sodelavec kupuje oz zaenkrat "le" gleda, BMW R1150GS in R1200GS..in gledava po avtonetu, da so od leta 2005 1200gs, prej pa so bili r1150GS, pa sva našla tole

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=10237626&show=1 
in
http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=10239191&show=1

povejte kaj je pri starem modelu slabše in obratno pri novem, je verjetno star model čist ok, zdaj se vozi z BMW 650GS...hvala

Osebno nisem preizkusil nobenega. Ampak če se za informacije obrneš na internet, boš skoraj vedno bral, da je v nekaterih pogledih 1150 boljši od 1200. Tako na hitro lahko rečeva, da je 1150 za dušo, 1200 pa za tistega, ki želi tehnično boljši motor (ciklistika, agregat, zavore .....)

Lepo primerjavo si lahko prebereš TUKAJ

,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 minutes ago, skalar36 said:

 

Oziroma ali kdo pozna tega prodajalca? Izkušnje dobre/slabe?

Poišči po forumu, spomnim se, da nekje nekaj piše o njem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, skalar36 pravi:

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=10396511&show=1

 

Je kdo slučajno šel gledat tale motor? Štartna cena je bila precej višja. Pa tudi prodaja se že precej časa...

Oziroma ali kdo pozna tega prodajalca? Izkušnje dobre/slabe?

Ne ga srat no s temi plužnami ,je bolje da voziš Versys naprej .povpraš HyperJacka jo ma doma,al jo je pa že prodal ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 14. 12. 2015 at 10:27 AM, skalar36 said:

 

Oziroma ali kdo pozna tega prodajalca? Izkušnje dobre/slabe?

jaz ima z njim slabo izkušnjo, ki me je stala vsaj poti iz hrastnika do njega in nazaj.

ga kličem za en oglaševan motor, kao kot nov, brez praske, vzdrževan, nepoškodovan, nekaramboliran, ipd ipd ipd.

no, ko sem prišel dol sem videl motor, ki je imel obdrsano ogledalo, zavorno ročko, utež krmila. skratka, bil je na tleh... da o zanemarjenosti ne izgubljam besed. in ja, gledal sem isti motor, kot je bil v oglasu.

ob komentarju, da je po telefonu bil drugače predstavljen mi je neprijazno zabrusil, da je motor rabljen, ne nov, da pa vse to ni nič resnega, da mi lahko kupi novo. fuck-yeah, ravno to želim, po italijansko porihtan motor.

zame je običen neresen nategun. njegovega oglasa tudi ošvrknil ne bi...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 14. 12. 2015 at 10:27, skalar36 pravi:

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=10396511&show=1

 

Je kdo slučajno šel gledat tale motor? Štartna cena je bila precej višja. Pa tudi prodaja se že precej časa...

Oziroma ali kdo pozna tega prodajalca? Izkušnje dobre/slabe?

Moja izkušnja je slaba,ker tip 1 laže..,2 naklada,da se kar kadi....,ko ga postaviš na realna tla je pa še aroganten! Kdor gre sam tja gledat motor in se spozna samo toliko ,da mora imeti 2gumi ga sigurno nategnejo na suho...,pojdi gledat raje kam drugam,da ti ne bo žal...,niso vsi slabi motorji...,vendar odnos in laž te lahko drago stane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK. Hvala za odgovore. Tale model Aprillie se mi zelo dopade. Se mi je zdelo sumljivo že to, da je ceno motorja spustil za 500 eur. Na slikah res zgleda super, realnost je pa zgleda drugačna. Sem zeloo previden glede teh preprodajalcev, zato so me zanimale vaše izkušnje.

Ej kmet, tist kar maš ti so plužne, sej še sam pokonc ne stoji (mislem KTM) :P. Tele Aprilie po letu 2010 so dosti bolj kvalitetne, kot tiste do tega leta (čepav tudi pred 2010 niso slabe) mislem, da ima hyperjack pod 2010.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎10‎.‎2‎.‎2011 at 17:22, Sky pravi:
pred 16 minutami, skalar36 pravi:

OK. Hvala za odgovore. Tale model Aprillie se mi zelo dopade. Se mi je zdelo sumljivo že to, da je ceno motorja spustil za 500 eur. Na slikah res zgleda super, realnost je pa zgleda drugačna. Sem zeloo previden glede teh preprodajalcev, zato so me zanimale vaše izkušnje.

Ej kmet, tist kar maš ti so plužne, sej še sam pokonc ne stoji (mislem KTM) :P. Tele Aprilie po letu 2010 so dosti bolj kvalitetne, kot tiste do tega leta (čepav tudi pred 2010 niso slabe) mislem, da ima hyperjack pod 2010.

Ne vem od kje ti da so pa po letu 2010 bolj kvalitetne ?

Se vidi da nimaš veze kaj govoriš... Stare aprilije so bile in so še vedno super motorji veliko njih že krepko čez 100.000km...

Od pegasota 650 do Rotaxa v990

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, skalar36 pravi:

OK. Hvala za odgovore. Tale model Aprillie se mi zelo dopade. Se mi je zdelo sumljivo že to, da je ceno motorja spustil za 500 eur. Na slikah res zgleda super, realnost je pa zgleda drugačna. Sem zeloo previden glede teh preprodajalcev, zato so me zanimale vaše izkušnje.

Ej kmet, tist kar maš ti so plužne, sej še sam pokonc ne stoji (mislem KTM) :P. Tele Aprilie po letu 2010 so dosti bolj kvalitetne, kot tiste do tega leta (čepav tudi pred 2010 niso slabe) mislem, da ima hyperjack pod 2010.

Nisva se razumela,ni slab agregat al pa da bi se motor kvaril ,slab je glede drugih zadev,ergonomije itd....pa daj kontaktiraj HyperJacka vem da se njegova niželela vozit z njo ,pa drugače tamala dobr vozi !

Kar se pa KTM tiče,maš prav ,zato sem kupil še Versysa :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, no kawl, pazi da se ne boš užgal, al si se že...

Sej sem imel aprilio, tudi bratu sem jo predlagal za nakup, nekaj malega pa že vem od njih...

Mogoče sem se narobe izrazil, oziroma nisem napisal vsega. Mislil sem Shiverco. Aprilia shiver/GT je po letu 2010 dobila konkretno prenovo zunanjosti in elektronike. Nekaj se je govorilo, da so celo dali močnejšo napeljavo(govorice). Do letnika 2010 (SHIVER, SHIVER) so imeli nekateri modeli težave z starterjem-zaganjalnikom(kar je ugotovil tudi uporabnik MS-ja) in napenjalcem verige. Menjalnik, rad sam vrže v "0" . Meni se je to zgodilo letos 2x in ob "izostanku" protizdrsne sklopke pri hitrostih 100+ ko menjalnik spet zagrabi, se rada naredi črtica na gatah. Po letu 2010 (še vedno govorim za shiver /GT- GT so izdelovali med leti 2010-2012) nimajo nobenih serijskih težav.

Veliko modelov Aprilli ima težave z vlago v števcu, tudi meni je zaradi tega na pegaso strada (hvalabogu, na domačem dvorišču) crknil motor, ker so konektorji zarustali in ni bilo več stika, zato mi ni prepoznalo ključa, ki je kodno varovan.

No pa ti zdej razloži od kje tebi podatek, da nimam pojma kaj govorim, čeprov nism velik govoru. Več sm pisu:hmm:

23 minutes ago, Kmet2 said:

Nisva se razumela,ni slab agregat al pa da bi se motor kvaril ,slab je glede drugih zadev,ergonomije itd....pa daj kontaktiraj HyperJacka vem da se njegova niželela vozit z njo ,pa drugače tamala dobr vozi !

Kar se pa KTM tiče,maš prav ,zato sem kupil še Versysa :P

Sva, sva se razumela. A misliš da sm tak kot un jagr, ke je spustu svojga nemška ovčarja, da bi se igral s srno, sam da srna na konc ni razumela fore!? ;)

Shiver GT je rahlo drugačna od navadne shivrce, sedi se rahlo bolj pokončno, krmilo je vpeto malo višje zao je tudi drža bol pokončna podobna kot na versysu. (vidš sam da je podobn verzotu pa me pali) Veš mam "litle crush" na Aprilie, tko kt ti na KTM- čeprov je oboje evropsko sranje.(đoke, da nav spet kšnga vnebohoda)

PS: aja še to kawl, po letu 2010 so popravli programe/mape vožnj, zato v S mode motocikel ni več tok "živčn" in ni tistga zamika zarad, ride by wire.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš kaj mi je zanimivo na tem forumu ,kar kupim in vozim ,sem že hud fen znamke ,pristaš častilec in druge klobase......pa so me meli za bmflarja,pa Dukatista pa častilca KTM ......:) sam pa se rad sam vozim ,res pa da kvalitetno :P

Ups,a je to že vnebohod :fyou:

 

12341563_942727232470846_6423695227458271392_n.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj ne tok resno "jemat k srcu" kar se tle gor napiše. Ker tale MS je bol FB, kot pa kej druzga.

Un vnebohod je pa za kawlna, ne za tebe :slap::friend1:

Včas me pa skrbi, da bo kešn čist preveč zares vzel tale forum, pa naredu en korak preveč...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trgovci (aka Moto fortuna in drugi) večinoma kupujejo mopede na licitacijah, dajo gor svojo maržo in to je to. Ponavadi nimajo pojma kaj so kupili. Zato vedno predlagam, imejte nekoga s sabo ki se spozna na mopede, lahko je moped dober, lahko je zgonjen. Je potrebno pogledati. 

Nakladajo pa vsi trgovci, tu nimaš kaj, oni se ubadajo s prodajo, ne pa dejanskim stanjem mopeda.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

24 minutes ago, ukica said:

ne kupuj tej italjanskih plužin..pol ns bo preveč na cesti in nebomo tako redki. :)

Če bi še delali GT verzijo, bi jo imel takoj v garaži. Oziroma če bo kakšna brezhibna na AN, jo bom kupil...

Mal tud zarad tega, da bom pol prisiljen imet 2 motorja, ker bo Aprilia skoz na servisu, da se bom lahko s tadrugmu vozu. Kar poglej kmeta, on ma 3, ker ma 2 KTM-a, mor met še versysa...:jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 14. 12. 2015 at 10:27, skalar36 pravi:

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=10396511&show=1

 

Je kdo slučajno šel gledat tale motor? Štartna cena je bila precej višja. Pa tudi prodaja se že precej časa...

Oziroma ali kdo pozna tega prodajalca? Izkušnje dobre/slabe?

Če se maš vsaj malo rad boš obdržal Versysa, če si mazohist in si ob enem še rad režeš žile potem kupi Shiver. 

Če te kaj specifičnega zanima, samo vprašaj.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!