Skoči na vsebino

Oglasi iz interneta


Senna

Priporočene objave

če je drugi lastnik naj predloži vse račune s servisa, preveri da je prva ketna(more bit ker pri 20k ima 99% motorjev original ketno). Če je v 6 letih naredil samo 2k km ga malo povprašaj kdaj je zamenjal olje.. Prosi ga tudi za kupoprodajno pogodbo iz leta 2010. Če ti je ne želi dati lahko na internetu preveriš koliko lastnikov/uporabnikov je motor dejansko imel - potrebuješ samo številko prometne ter prometno tablico.

Ni nemogoče, je pa sumljivo.

Sicer pa vem, da je nekdo iz MS prodajal svojo fz6 z vsemi 3 kufri..preveri malo. Se pa ne ustrašit, če bo imel motor 50k km, saj to ni nič če ima motor znano zgodovino.
 

Popravljeno . Popravil ukica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to me vseen ce ma mal vec km, ce je zgodovina. V tcju majo tut eno. K ta v ms je res dalec, ne bi se fjakal brezveze tako dalec. Pa mogoce kdo pozna prodajalca moto igl na Igu?

No ta mi je na hitr od vseh najbolj vsec, se s2 je pa izpuh ma neoriginal, kar mi je ful +

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=10240115&show=1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 5. 1. 2016 at 12:30, TINY35 pravi:

Ja to me vseen ce ma mal vec km, ce je zgodovina. V tcju majo tut eno. K ta v ms je res dalec, ne bi se fjakal brezveze tako dalec. Pa mogoce kdo pozna prodajalca moto igl na Igu?

No ta mi je na hitr od vseh najbolj vsec, se s2 je pa izpuh ma neoriginal, kar mi je ful +

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=10240115&show=1

 

Po armaturi sodeč ta tvoj ni s2!

S2 je to:

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=10260684&show=1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S2 so delali po letu 2006. To se pravi, da so bili prvi S2 2007. Sam sem imel 3 fazerce 600. Letnike 2004, 2006, ter 2007. Odličen, odličen motor za malo denarja. Sploh S2 je bila prava poezija. Dostikrat si še pogledam oglase in ni hudič, da se ne bo mogoče spet enkrat znašla v moji garaži. Bi pa takoj zamenjal krmilo, dal bi od fz1. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, quattroooo said:

Fz6 je pecikl

Če maš dost €€€€€€€€€€ je še GS bicikl.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prav imaš

fz6 je poganjač

 

lesen-poganjalec-4050.jpg

imel na začetku in dokler ne probaš nekaj druga je TOP
sestra ga še ima in tudi ne menja
sam sem mnenja da je to zlo nevaren motor saj nikamor neskoči... nikamor... edino 3 dol pa gre


 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, quattroooo pravi:

prav imaš

fz6 je poganjač

 

lesen-poganjalec-4050.jpg

imel na začetku in dokler ne probaš nekaj druga je TOP
sestra ga še ima in tudi ne menja
sam sem mnenja da je to zlo nevaren motor saj nikamor neskoči... nikamor... edino 3 dol pa gre


 

Žganci + ocvirki niso glih poceni za tole poganjat. Glede na to, da ima sestra še star model, misliš kupit ti kak novejši model :P?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima v katero črno luknjo so absorbirane vse R1ke med letom 09-14? Govora je o 5 letnem razponu in že nekaj časa ne zasledim absolutno nobene na našem trgu.

Počasi verjamem v mit, da se v teh letih R1ke sploh niso proizvajale. Še na cesti jih poredko srečam, zgleda da pa tisti ki si jo lastijo pazijo nanjo kot na samoroga. 

Na italjanski strani je nekaj več sreče, pa se bojim DMVja in ostalih nevšečnosti, čeprav bom zgledal moral res po tujini poseči, ker jih tu enostavno ni. (Ali pa so grde)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok ni s2 ... Se mi zdelo da se z letnikom ne ujema. V glavnem drzmo se teme, ce kdo pozna tole zadnjo, naj pove. Oz da kdo ve za kako lepo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, 5413lvl3145 pravi:

Mene zanima v katero črno luknjo so absorbirane vse R1ke med letom 09-14? Govora je o 5 letnem razponu in že nekaj časa ne zasledim absolutno nobene na našem trgu.

Počasi verjamem v mit, da se v teh letih R1ke sploh niso proizvajale. Še na cesti jih poredko srečam, zgleda da pa tisti ki si jo lastijo pazijo nanjo kot na samoroga. 

Na italjanski strani je nekaj več sreče, pa se bojim DMVja in ostalih nevšečnosti, čeprav bom zgledal moral res po tujini poseči, ker jih tu enostavno ni. (Ali pa so grde)

 

Tudi jaz iščem R1 od letnika 2009 naprej.. Nič od nič.. Eno sem zamudil to je to.. Pripravljen sem odšteti lep denar vendar ni izbire.. Elisa ma eno 2012 letnik za 10.990.. Iz ITA uvožena bila je razbita.. Pa HIT eno prodaja za 12.000e. To je to..

Imel sem kontakt z moto HIT in še eno drugo firmo.. Ki ti jo pripelje lahko po naročilu.. Prištej DMV in homo. okoli 600 evrov. Vzamejo ti še provizijo glede na to koliko dela imajo s prevozom in papirji.. to nanese še ene 500 pomojem.. Tako da hitro na + 1000e.. Cene v ITA so nad 8.000e za letnik 2009 do 2010.. če hočeš kokr tok OK motor..

 

srečen nakup

Popravljeno . Popravil stankolovski
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sva potem v isti situaciji, čista luknja na našem trgu, tujina pa ja - 9k+ vsaj jurja dodatnih stroškov?

Kaj pa če si prevoz sam zrihtaš, ima kdo podatke približne koliko te znese tako kobilo na našo stran spraviti?

Bi tudi sam bil pripravljen odšteti kak kovanec več, za motor ki je že v SLO, pa malo brskam po temi R1 in opažam da tudi tam je nekakšna luknja po 2008... kje ste lastniki ~09-11?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fortuni sem poslal ze poslal par mejlov pa ni odgovora.. Bom ga poklical v kratkem ce se bo javil.. Drugace z njim nimam dobrih izkusenj osebno zal..

Stroskov ce si sam hoces pripeljat ga v SLO je kar nekaj.. Jaz racunam da okoli 600e brez prevoza..

Jaz osebno nimam casa da bi sel sam v ITA in se zaj**avat s papirji.. Raje bi placal firmi ce je opcija.. Ker gre kar nekaj zivcev in cakanja.. Dobro je znati jezik itd..Kakor za koga nekateri se s tem redno ukvarjajo in jim je cool.. 

Casa je se kar nekaj upajmo na sreco..

 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štiri mesece nazaj sem jo prodajal letnik 2012 ,10000 km,rdeče bela,omejena serija 2000 izdelkov,brez praske,akrapo......

Zanimanja pa ni bilo prov velzga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, NARGOTH said:

Če je to dosti ali malo pa nevem ker nevem kakšne so cene pri nas ;)

Težko rečt, ker pri nas R1k ni  :} (09-12)

4 hours ago, stankolovski said:

Stroskov ce si sam hoces pripeljat ga v SLO je kar nekaj

Če imaš svoj kombi + urco vožnje kje je težava? Ne moreš naložit pa čez mejo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, 5413lvl3145 pravi:

Težko rečt, ker pri nas R1k ni  :} (09-12)

Če imaš svoj kombi + urco vožnje kje je težava? Ne moreš naložit pa čez mejo?

 

Če bi bla urca vožnje bi blo še dokaj sprejemljivo.  Vse R1-ke, ki so na moto.it in podobnih straneh in so primerne (vsaj zame - 2009 do 2011 letnik okoli 8.000e) so oddaljene tudi od min. 4 - 6h vožnje v eno smer.

Tukaj pokuriš kar nekaj benza in časa, glede na to, da nimam svojega kombija moram plačati še rent kar tudi ni malo. Poleg je dobro meti ITA govorečega človeka če se da, tekoče. Predno overiš gor papirje itd.. Enostavno bom raje plačal človeka, da mi vse to zrihta in mi prišpara nekaj živcev in sivih las s skrbmi:) (lahko se kdo javi če se s tem ukvarja).

Za podoben denar upam da bo do marca, aprila tudi pri nas kakšna pametna izbira.

 

Lp,S.

pred 9 urami, NARGOTH pravi:

Povejte malo več podatkov(cena,kje se nahaja motor,...) od kakšne R1 iz italije in vam jst izračunam koliko približno znašajo stroški za uvoz.. LP

No na hitro sem pogledal v italijanski oglasnik in R1 letnik 2011 bi mogla bit uvoženav slovenijo z vsemi papirji in dobrim profitom uvoznika okoli 9000eur. Če je to dosti ali malo pa nevem ker nevem kakšne so cene pri nas ;)

Nargoth recimo, da nekje od 7.500 do 8.000e nastavljena cena.. Motor se nahaja recimo da od 4 do 5 ur vožnje v eno smer..

Lp,S.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kupiš motor za 8000€ kaj pa je se peljat 5h dva red bulla malo muzike in je motor v graži!!! 

 Srečno in kupi dobro... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stankolovski; v kolikor berem malo tvoje poste vidim, da si zelo zahteven kupec(hvalabogu saj vsak želi največ za svoj denar) in dvomim da bo nekdo od forumašev šel po motor, založil denar nato bo pa čakal na tvojo odločitev ali ti je motor všeč ali ne. Predlagam ti da najdeš nekoga, ki ima izkušnje z nakupom v tujini si rentaš kombi vzameš 1 dan dopusta in točno veš kaj boš pripeljal domov. Strošek je pa pri taki ceni motorja zanemarljiv.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 53 minutami, ukica pravi:

Stankolovski; v kolikor berem malo tvoje poste vidim, da si zelo zahteven kupec(hvalabogu saj vsak želi največ za svoj denar) in dvomim da bo nekdo od forumašev šel po motor, založil denar nato bo pa čakal na tvojo odločitev ali ti je motor všeč ali ne. Predlagam ti da najdeš nekoga, ki ima izkušnje z nakupom v tujini si rentaš kombi vzameš 1 dan dopusta in točno veš kaj boš pripeljal domov. Strošek je pa pri taki ceni motorja zanemarljiv.

 

Nevem ce lahko govorimo o tem da sem zahteven kupec.. Se strinjam ce dajem za motor 9.000 evropskih hocem da dobim najvec kar se da za ta denar zal tako je.. Tudi pripravljen sem dodati nekaj da mi nekdo ki se s tem ukvarja pomaga.. Nisem ciljal niti pricakoval da mi bo kdo iz foruma olajsal delo.. Sem se pa menil z dvema firmama da mi ga uvozijo..Tako da to raje prepustim tistim ki se s tem ukvarjajo.. Vse ima svojo ceno.. Ce pa najdem koga slucajno ki govori jezik ter se spozna na nakupe te vrste bom sigurno sam poskrbel za uvoz ter mogoce prisparal kak evro..

 

Pa lep dan

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom skočil tudi sam danes v akcijo ker poznam bežno enega dilerja ampak se mi zdi da se bolj z avti ukvarja pa javim kakšno tarifo ima. Jezik mi ni ovira, razdalja niti, nekoga ki ima prikolico /kombi bi pa že znal nafehtati. Stanko saj bi ti pomagal, pa mislim da sva si zdaj bolj konkurenca kot karkoli drugega :} 

 

@ukica zase tudi mislim da nisem zahteven, a takoj ko je v igri 4 mestna vsota do katere s svojim jobom zelo s težavo pridem, verjami da bom prekleto dobro premislil preden se zaletim v nakup. Saj pa sam veš kako se je z GSX-R končalo, ko sem hotel nekaj na brzino vozit. Po drugi strani pa mislim da sva s Stankom kar fleksibilna, sam točno ta model je zgleda težko najt. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!