Skoči na vsebino

Oglasi iz interneta


Senna

Priporočene objave

pred 2 urami, 5413lvl3145 pravi:

Bom skočil tudi sam danes v akcijo ker poznam bežno enega dilerja ampak se mi zdi da se bolj z avti ukvarja pa javim kakšno tarifo ima. Jezik mi ni ovira, razdalja niti, nekoga ki ima prikolico /kombi bi pa že znal nafehtati. Stanko saj bi ti pomagal, pa mislim da sva si zdaj bolj konkurenca kot karkoli drugega :} 

 

@ukica zase tudi mislim da nisem zahteven, a takoj ko je v igri 4 mestna vsota do katere s svojim jobom zelo s težavo pridem, verjami da bom prekleto dobro premislil preden se zaletim v nakup. Saj pa sam veš kako se je z GSX-R končalo, ko sem hotel nekaj na brzino vozit. Po drugi strani pa mislim da sva s Stankom kar fleksibilna, sam točno ta model je zgleda težko najt. 

Dalec od tega da bi ti bil moja konkurenca ali da ti ne bi privoscil:) se manj si moj sovraznik ker isces to kot jaz:) jaz ti iz srca privoscim da najdes top motorcek:) pa magari pred mano.. Ce bo vse po sreci bova poleti naredila kaksen skupen kilometrcek z novimi zverinicami ter spila kofe:) ce bos pa izvedel kako novo informacijo ali pa kaj pa lahko posredujes na zasebca:) 

 

Lep dan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nebi ti znal povedat, za koliko je predrag... za koliko se tebi zdi predrag? :D daj mu ponudbo :)

drugače pa... v eni drugi temi si nalimal tegale... http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=10362068&show=1 <- tale se mi zdi da je od uporabnika @Nearrain ?!

ali je barva + akrapo + 10000km res vredno 3500€ razlike?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

črn je bolj realna cena ta moder je pa navil... ko ni nikjer cen novih na internetu da bi primerjal koliko pride nov z športnim paketom + akrapovič...

 

se mi zdi da je ta moder "kar tako" na netu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

toliko nevem če je sploh on dal za novega :D

 

se mi zdi da za pravo ceno da bi bil to boljši nakup kot nov Z

koliko pride nov s1000r z quickshiferjem in akrapovičem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 57 minutami, quattroooo pravi:

toliko nevem če je sploh on dal za novega :D

 

se mi zdi da za pravo ceno da bi bil to boljši nakup kot nov Z

koliko pride nov s1000r z quickshiferjem in akrapovičem?

Ker je motor rabljen pa čeprav samo 2700km je rabljen in gre dol cena vsaj za 2000€ nov z vso opremo brez akrapoviča pride okrog 14+k€ ,pol pa plus banja ki ji omenja je 900€ ,Akrapovič pa če je tam okrog 600€ če je sam lonec se pravi jaz bi mu ponudil 14.500€ pa bi on in ti morala biti zadovoljna :kmet:  

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom šel vprašat koliko me pride nov 

tempomata banj ogrevanih rock alarma ne rabim

rabim samo quikija in akrapoviča

Saj imam prav da je bmw boljsi kot z1ooo ane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, quattroooo pravi:

Bom šel vprašat koliko me pride nov 

tempomata banj ogrevanih rock alarma ne rabim

rabim samo quikija in akrapoviča

Saj imam prav da je bmw boljsi kot z1ooo ane

Če mene osebno vprašaš DA ,daleč boljši!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si siguren?B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, ker sploh nevem koliko pride haha

nimam pojma kaj je osnovni model s1000r in kaj je potem to


227 - Športni paket 810,00 EUR
235 - Dinamični paket 953,00 EUR
177 - pomoč pri prestavljanju 379,00 EUR
223 - DDC dinamična kontrola dušenja 682,00 EUR
224 - način vožnje PRO 308,00 EUR


S 1000 R je na voljo z dvema različnima paketoma opreme: Športni paket (Sport) vključuje 'Pro' motorne programe (Rain, Road + Dynamic, Dynamic Pro), dinamični protizdrsni sistem DTC, sistem za hitro prestavljanje in tempomat. Dinamični paket (Dynamic) pa ponuja aktivno vzmetenje DDC, ogrevane ročice, smernike LED in spodnji oklep v barvi motocikla. Najzahtevnejšim motoristom pa so na voljo še mnogi drugi deli iz kataloga 'HP'.

če uzamem 227 dobim 177 in 224 zraven?

a prav računam da me pride PK PK PK pa akrapovič okol 14.ooo?

če ja potem sem odločen

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, quattroooo pravi:

ne, ker sploh nevem koliko pride haha

nimam pojma kaj je osnovni model s1000r in kaj je potem to


227 - Športni paket 810,00 EUR
235 - Dinamični paket 953,00 EUR
177 - pomoč pri prestavljanju 379,00 EUR
223 - DDC dinamična kontrola dušenja 682,00 EUR
224 - način vožnje PRO 308,00 EUR


S 1000 R je na voljo z dvema različnima paketoma opreme: Športni paket (Sport) vključuje 'Pro' motorne programe (Rain, Road + Dynamic, Dynamic Pro), dinamični protizdrsni sistem DTC, sistem za hitro prestavljanje in tempomat. Dinamični paket (Dynamic) pa ponuja aktivno vzmetenje DDC, ogrevane ročice, smernike LED in spodnji oklep v barvi motocikla. Najzahtevnejšim motoristom pa so na voljo še mnogi drugi deli iz kataloga 'HP'.

če uzamem 227 dobim 177 in 224 zraven?

a prav računam da me pride PK PK PK pa akrapovič okol 14.ooo?

če ja potem sem odločen

 

Ena od večjih prednosti tega motorja proti drugim je prav v 235..........vzmetenje je cool...:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 50 minutami, Kmet2 pravi:

Ena od večjih prednosti tega motorja proti drugim je prav v 235..........vzmetenje je cool...:OK:

A nisi komentiral, da je trdo ko kamen, pa da sx lepše diha?

Sam vprašam, sorri quattttro če sem te zmedel. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

A nisi komentiral, da je trdo ko kamen, pa da sx lepše diha?

Sam vprašam, sorri quattttro če sem te zmedel. :P

Men pretrdo vzmetenje na to kar vozim že 7let ,vam, dirkačem pa ravno pravšnje če že ne odlično ,ti ki voziš SX bi podal objektivnejše mnenje ker men je tudi tvoj trd ....biu...:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kmet2 pravi:

Men pretrdo vzmetenje na to kar vozim že 7let ,vam, dirkačem pa ravno pravšnje če že ne odlično ,ti ki voziš SX bi podal objektivnejše mnenje ker men je tudi tvoj trd ....biu...:)

Zadnje čase je bl mehek....:(

Qutrrrro vzem bmw ne boš nič zgrešil, če vzameš od Nearraina boš dobil še velik dodatne opreme, pa moped zrihtan u nulo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, quattroooo pravi:

Je odločeno, novega z vsem kar pripada.

Še lahk kje kaj pisem al ne? 

Ne, nč več pisat. Si se istrošil, keš na plano in v šoping.:grupni:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, quattroooo pravi:

Je odločeno, novega z vsem kar pripada.

Še lahk kje kaj pisem al ne? 

Lej to je racionalen nakup,motor vsi poznamo in je star par mesecev ,praktično nov z vso opremo razen Igorja nima ...

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=10362068&show=1

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, quattroooo said:

Jutri če ne položim kavcije se javljam :D

Potem ostaneš v čuzi, en klic ti pa res dovolijo.                                                                                                           (priznam da nisem prebral cele štorije..)                                      

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 8. 1. 2016 at 13:37, 5413lvl3145 pravi:

Bom skočil tudi sam danes v akcijo ker poznam bežno enega dilerja ampak se mi zdi da se bolj z avti ukvarja pa javim kakšno tarifo ima. Jezik mi ni ovira, razdalja niti, nekoga ki ima prikolico /kombi bi pa že znal nafehtati. Stanko saj bi ti pomagal, pa mislim da sva si zdaj bolj konkurenca kot karkoli drugega :} 

 

@ukica zase tudi mislim da nisem zahteven, a takoj ko je v igri 4 mestna vsota do katere s svojim jobom zelo s težavo pridem, verjami da bom prekleto dobro premislil preden se zaletim v nakup. Saj pa sam veš kako se je z GSX-R končalo, ko sem hotel nekaj na brzino vozit. Po drugi strani pa mislim da sva s Stankom kar fleksibilna, sam točno ta model je zgleda težko najt. 

Evo ti jo.. Ti jo prepustim.. Meni nekako ne potegne barvno.. Tudi opreme ni nekaj..

 

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=10490923&show=2

 

:)

Se tole se navezuje na zgornji post.. Motor ima poceno plastiko in 4cm prasko na boku.. Ima druge rocke, elektriko za akrapote in manjsa ogledala..

 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!