Skoči na vsebino

Oglasi iz interneta


Senna

Priporočene objave

Ob 23. 2. 2016 at 12:17, Slow pravi:

Nemara bo ze res, kar pravita, ampak... smo videli konkretne primerke motorjev, ki so se prodajali na moto.it in avto.netu. Identicne motorje z razlicnimi kilometrinami in seveda cenami v Italiji in Sloveniji.

Kar potrjuje dejstvo, da sleparijo naši trgovci. 

Sploh pa mopede kupujejo na licitacijah, in po načelu kdo da več...torej neke zlo dobre izbire ravno nimajo.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, jskrablin pravi:

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=10518408&show=1

Pozna kdo tale stroj? Takole od daleč zgleda precej lepo...

tak motor  je najlažje videt kako je z njim ;)

pred 1 uro, dAlencc87 pravi:

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=10670397&show=1

Evo ga,ta je vsaj pošteno povedu hahahah:bum:

mal prehuda

sam zakaj zanič  ?

Popravljeno . Popravil stuhec
sem še dodal
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam  preveč izkušenj s temi holcerji... pa me zanima, kaj je treba pazit?

Popravljeno . Popravil jskrablin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, jskrablin pravi:

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=10518408&show=1

Pozna kdo tale stroj? Takole od daleč zgleda precej lepo...

Poznam ne ,sam bi rekel da je bil lično vzdrževan ,če pogledaš krivine in ostale skrite kotičke se vidi da je bil redno čiščen in negovan ,sam ga gledam že nekaj časa ,samo me žena zatolče da še kaj pripeljem domov :D

Pravkar, jskrablin pravi:

Nimam  preveč izkušenj s temi holcerji... pa me zanima, kaj je treba pazit?

Poklič Jamnika pa ti bo povedal ,al pa Hajoktejna iz foruma ,sej bi ti reku Pik1 sam on te bo isto naslovil na Jamnika :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, jskrablin pravi:

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=10518408&show=1

Pozna kdo tale stroj? Takole od daleč zgleda precej lepo...

ena stvar me je malce zbodla - " skritih napak ni. " ... to je nemogoče trditi ..razn če ga prodaja mama vanga ..

čisto drugače bi se bralo :"vse vidne napake so vidne"..ali pa vsaj "ni znanih napak" ...

ja - če boš hajoktejna vprašal ti bo iz prve roke povedal ..

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, thumper pravi:

ena stvar me je malce zbodla - " skritih napak ni. " ... to je nemogoče trditi ..razn če ga prodaja mama vanga ..

Ja, tale je malo hecna. Bom videl kako bo šlo, mam namen kaj poklicati...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, thumper pravi:

ena stvar me je malce zbodla - " skritih napak ni. " ... to je nemogoče trditi ..razn če ga prodaja mama vanga ..

Zakaj ne ?

Mislim, da so s tem mišljene napake za katere prodajalec ve in jih je skril, kar počne marsikdo.

... je pa večinoma to filizofija in področje babe Vange ja ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bojo vedno samo vprašanja o motorjih, ki se prodajajo, je tule ena prigoda v obratni smeri. Takole gre. Imam oglas na anetu. Zadevo sem jedrnato opisal, navedel letnik, prevožene kilometre, zgodovino, dodal fotke, ceno, kontaktni telefon... Pa me kliče en talent in mi kar takoj (na razdaljo nekih 100km bi ga ocenil po naglasu) zbije ceno za nekih 40%. Še doda, da trenutno nima keša, ampak da mi jutri lahko takoj nakaže 50 (5 krat po 10) evrov, jaz pa naj takoj umaknem oglas. Naj omenim, prodajna cena je izpod jurja evrčkov. Uf, tole pa bo biznis, se zamislim in hitro zaključim s telefonsko konverzacijo. Škoda le, da mu nisem k tej njegovi velikodušni ponudbi obljubil še zlato uro z vodometom...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, blackdevil1990 pravi:

Lep pozdrav.

Sem že v eni temi spraševal pa ni blo kakega konkretnega odgovora....

Pozna mogoče kdo ta motor?

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=10577924&show=1

Motorja ne poznam...,vendar ti namignem,da ta motor nikakor ni letnik 2010...,to je model K8 in je letnik 2008!

Ob 8. 3. 2016 at 8:37, Kmet2 pravi:

Tudi tale gate trga :D

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=10637279&show=1&avto=Hyundai Coupe 2.0 FX Top-K Usnje

Ob 8. 3. 2016 at 8:37, Kmet2 pravi:

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@izibajker je napisal svojo izkušnjo z  "bodočim kupcem", ampak treba je na tem mestu dodat, da se najdejo tudi pokvarjeni prodajalci.
Kolega kupuje motor in mi je ob pivu povedal kar nekaj štorij, ki jih je doživel v zadnjem tednu dni.
Za kateri oglas točno gre ne vem, lahko pa ga povprašam o tem, da se ljudje pač izognejo ljudem, ki napizdujejo folk. Tržišče je polno in izbira je velika.
 

Popravljeno . Popravil DL650
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 59 minutami, DL650 pravi:

@izibajker je napisal svojo izkušnjo z  "bodočim kupcem", ampak treba je na tem mestu dodat, da se najdejo tudi pokvarjeni prodajalci.
Kolega kupuje motor in mi je ob pivu povedal kar nekaj štorij, ki jih je doživel v zadnjem tednu dni.
Za kateri oglas točno gre ne vem, lahko pa ga povprašam o tem, da se ljudje pač izognejo ljudem, ki napizdujejo folk. Tržišče je polno in izbira je velika.
 

Fino bi bilo, če bi te štorije napisal, čimbolj ilustrativno, da se bomo še ostali malo smejali. Saj ni treba ravno telefonske številke prodajalca navajat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na oglase, ki je klical je dobil odgovor, češ, da motorja ne prodajajo, temveč so samo probali, da vidijo koliko je povpraševanja. Meni je to skrajno bolano početje. Potem, ko si je uredil prosto v službi za tri dni vnaprej, ter poklical prodajalca, da bi pa on v torek prišel na ogled, potem pa se je prodajalec začel izgovarjat, da ga zdaj nekaj dni ne bo doma in da nima časa .... itd.

En model (Persona Rudis), baje iz Lj-Bežigrad, ki prodaja ER5, ga je hotel prepričat, ko sta se skoraj dogovorila za ogled, da ni prejel njegovih sms-sporočil, čeprav je na kolegovem telefonu označeno kot poslano, prav tako pa je dobil sporočilo o dostavi.
Potem se človek vpraša, če ta sploh ima motor.

Zdaj si pa zamislite, da se z takšnim človekom dogovoriš za ogled in se kolega zapelje iz Gruškovja v Ljubljano potem pa prodajalca ni ali pa se ti za vogalom kje smeji. Hvala bogu, takšnih idiotov je dokaj malo, ampak vseeno človek postane skeptičen o resničnosti oddanega oglasa in potem takem zgubiš zaupanje v ostale ljudi, ki pa niso zlonamerni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DL650 pravi:

 Tržišče je polno in izbira je velika.
 

Ja to je že res, je pa drugo vprašanje koliko je oglasov z resničnimi/iskrenimi podatki, znano zgodovino servisiranja, ...  brez nakladanja, navajanja neresnic itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, Fazer03 pravi:

Ja to je že res, je pa drugo vprašanje koliko je oglasov z resničnimi/iskrenimi podatki, znano zgodovino servisiranja, ...  brez nakladanja, navajanja neresnic itd.

Res je! Kolega je sploh postal skeptičen glede tega vsega, ker prvič kupuje motor pa še zdaj je naletel na butle.Včeraj sva šla do Rmoto malo pogledat zalogo ....

Če mene vprašaš bi odprl eno temo, katera bi bila namenjena prodajalcem-fizičnim osebam, ki nategujejo kupce z informacijami ... itd. Telefonske so v oglasih javno dostopne, tako, da bi se lahko komot objavle v temi o "nategunih".

Popravljeno . Popravil DL650
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!