Skoči na vsebino

Oglasi iz interneta


Senna

Priporočene objave

pred 15 minutami, DL650 pravi:

Res je! Kolega je sploh postal skeptičen glede tega vsega, ker prvič kupuje motor pa še zdaj je naletel na butle.Včeraj sva šla do Rmoto malo pogledat zalogo ....

Če mene vprašaš bi odprl eno temo, katera bi bila namenjena prodajalcem-fizičnim osebam, ki nategujejo kupce z informacijami ... itd. Telefonske so v oglasih javno dostopne, tako, da bi se lahko komot objavle v temi o "nategunih".

Mnenje o R-moto .......sam imam namreč zelo slabega .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svak lansko leto kupil VFRko pri Rmoto, ko je prišel na ogled mu je prodajalec rekel "brez veze gledat a ne vidiš da je moped kot nov), ko je pripeljal domov sem mu čez kakšen teden menjaval olje, odvijem stranske plastike od katerih je bila ena sestavljenka (puzzle) druga stran je bila OK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DL650 pravi:

Res je! Kolega je sploh postal skeptičen glede tega vsega, ker prvič kupuje motor pa še zdaj je naletel na butle.Včeraj sva šla do Rmoto malo pogledat zalogo ....

Če mene vprašaš bi odprl eno temo, katera bi bila namenjena prodajalcem-fizičnim osebam, ki nategujejo kupce z informacijami ... itd. Telefonske so v oglasih javno dostopne, tako, da bi se lahko komot objavle v temi o "nategunih".

Malo prehitro je delati zaključke kar tako, poprek. Tvoj kolega je imel (že pri prvem nakupu) žal smolo. To, da je nekdo dal oglas samo zato, da proba, če je kaj zanimanja je bolano. Ampak večina prodajalcev objavi oglas v prvi vrsti zato, da potem motor (ali karkoli že) tudi realno prodajo. A se ti ne zdi? Ne moreš pa zaradi nekaterih posameznih pacientov imeti skepso do nakupa rabljenega motorja. Jaz sem kupil že ogromno stvari, tako pri nas (Bolha...) kot v tujini (eBay). Imel sem morda 1% primerov, ko nekaj ni šlo total v redu iz prve. Pa se je tudi tisto poštimalo...

pred 16 minutami, izibajker pravi:

Malo prehitro je delati zaključke kar tako, poprek. Tvoj kolega je imel (že pri prvem nakupu) žal smolo. To, da je nekdo dal oglas samo zato, da proba, če je kaj zanimanja je bolano. Ampak večina prodajalcev objavi oglas v prvi vrsti zato, da potem motor (ali karkoli že) tudi realno prodajo. A se ti ne zdi? Ne moreš pa zaradi nekaterih posameznih pacientov imeti skepso do nakupa rabljenega motorja. Jaz sem kupil že ogromno stvari, tako pri nas (Bolha...) kot v tujini (eBay). Imel sem morda 1% primerov, ko nekaj ni šlo total v redu iz prve. Pa se je tudi tisto poštimalo...

Nakup rabljenih stvari je vedno riziko, je pač treba bit 10x bolj previden kot pa če kupiš novo.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, izibajker pravi:

Malo prehitro je delati zaključke kar tako, poprek. Tvoj kolega je imel (že pri prvem nakupu) žal smolo. To, da je nekdo dal oglas samo zato, da proba, če je kaj zanimanja je bolano. Ampak večina prodajalcev objavi oglas v prvi vrsti zato, da potem motor (ali karkoli že) tudi realno prodajo. A se ti ne zdi? Ne moreš pa zaradi nekaterih posameznih pacientov imeti skepso do nakupa rabljenega motorja. Jaz sem kupil že ogromno stvari, tako pri nas (Bolha...) kot v tujini (eBay). Imel sem morda 1% primerov, ko nekaj ni šlo total v redu iz prve. Pa se je tudi tisto poštimalo...

 

Narobe si me razumel in ti delaš zaključke (to ni bilo napisano z razlogom za kreg!).
To, o čemer sem pisal se mu je zgodilo pri 8-ih oglasih na katera je klical. Nekateri, ko je omenil, da pride na ogled so se začeli izgovarjat, da jih ne bo doma več dni, da ne vedo, če bodo prodali ... itd.  Tistega, ki sem izpostavil, pa je celo obljubljal, da bo poklical, poslal določene slike .... Ne trdim, da so vsi takšni, ampak človeku da misliti in postane bolj previden.

Tudi sam imam same dobre izkušnje pri naročilih iz tujine, tako eBay, Amazon ...., ker je to drugod porihtano, pri nas pa ljudje samo gledajo, kje te bi najlažje "nategnil". Tak je ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem po konkretnem filtriranju lokalne oglasne scene obupal. In si bom omislil novega EXC-ja. Na dolgi rok ceneje, kot verjeti nekomu da je 'vse ok'.

Popravljeno . Popravil jskrablin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, izibajker pravi:

Pol pa res ne vem, če midva živiva v isti državi. V zadnjih 15 letih sem prodal 2 avta in 3 motorje in ni je blo niti najmanjše stvari, ki je za vsak stroj ne bi (potencialnim kupcem) omenil, povedal, obrazložil. Da bi se jajcal, lagal in zavajal zato, da bi na koncu 100€ prišparal? Ej, se mi ne da. Imam čisto vest pa vsakemu lohk pogledam u oči. To pa je zame neprecenljivo...Nategune je pa treba že mal zavohat, ko prideš v stik z njimi, in jo hitro stran odkurit... 

Podpišem pod post ,tudi sam delujem na enak princip ,motor poštimam v nulo z servisom in novimi pnevmatikami večkrat sebi zelo v škodo ,prodam pa vsakega in to največkrat prijateljem ki me poznajo in vejo kaj in kako vzdržujem svoje motorje .....so me pa hotli že večkrat :l_01: z rabljenimi ....kdaj je komu tud kej ratal ,sam to rabljeno kar kupujem se vse vrti okrog 5-6k€ to imam za zimo ,prvi in drugi motor pa vedno nov !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, stuhec pravi:

EXC pa je res najlažje videt kak je

Res Lahk slišiš vsako pikico 

Ne če si nov v teh vodah. Če pa hočeš koga na oglede s sabo vlačit, pa na lepem koordiniraš oglede s tremi ljudmi. In pol ti rata z veliko klicarjenja sem in tja končno zorganizirat ogled neke... limone. Al pa najdeš kaj obetavnega, na Siciliji. Takle sem mel v zadnjem mesecu spremljanja oglasov. Še s trgovci je precej dela. Očitno je pri nas taka kriza da se more nekdo, ki jim v hrbet meče 7 - 8k € fajn dret, prej ko ga opazijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, izibajker pravi:

Pol pa res ne vem, če midva živiva v isti državi. V zadnjih 15 letih sem prodal 2 avta in 3 motorje in ni je blo niti najmanjše stvari, ki je za vsak stroj ne bi (potencialnim kupcem) omenil, povedal, obrazložil. Da bi se jajcal, lagal in zavajal zato, da bi na koncu 100€ prišparal? Ej, se mi ne da. Imam čisto vest pa vsakemu lohk pogledam u oči. To pa je zame neprecenljivo...Nategune je pa treba že mal zavohat, ko prideš v stik z njimi, in jo hitro stran odkurit... 

Jaz nikoli nisem imel težav in ko jaz prodajam, se ponavadi zgodi tako kot je napisal Kmet .... prodam vrhunsko vzdrževane stvari, večkrat sebi v škodo. Poservisiram, namestim nove gume, nato pa prodam. Ampak ja, imam čisto vest in vem, da bo človek zadovoljen.

Večina nas je poštenih, hotel sem pa napisat, da pač prijatelj z nakupom motorja v zadnjih 10ih dneh ni imel sreče in za mene je nekdo, ki odda oglas, dvigne telefon in potem zavaja, da je to bolano početje. Če ima takšen butast odnos, potem se človek vpraša, kakšna je stvar, ki jo prodaja.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Par tednov nazaj sem šel en motor pogledat k enemu malemu trgovcu. Ima servis, pa še ene par motorjev (iz Italije se ve) vedno na zalogi za prodat. Sem hotel nardit en mali testni krog, pa je bil aku prazen. Mu pustim telefonsko številko, naj me pokliče ko bo zamenjal baterijo. Čakam dva tedna, potem pa nabavim drugje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 10. 3. 2016 at 18:40, DINAMIK pravi:

Motorja ne poznam...,vendar ti namignem,da ta motor nikakor ni letnik 2010...,to je model K8 in je letnik 2008!

 

Zdravo,

Po čem točno se da videt razlika med K8,K9, K10? Hvala za namig.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 7. 2. 2011 at 14:38, Senna pravi:

Pozdravljeni. Zanima me ce kdo pozna ta motor. In vasa mnenja. Hvala. 

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=10686139&show=1

Ob 7. 2. 2011 at 14:38, Senna pravi:

Da se ne odpira za vsak motor nova tema,tukaj uprašajte o določenem motociklu,če ga kdo pozna,kako je ohranjen,servisiran,...

Kolegica se zanima za ta motor,in bi uprašal,če ga kdo pozna.Če je karkoli močno narobe,bi prosil da se pošiljajo ZS,da ne blatimo oglas morebitnemu članu Motosveta :nono::yea2:

 

http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/_MOTO/ad.asp?ID=4316308

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=10686139&show=1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 28. 2. 2016 at 20:03, dAlencc87 pravi:

h

Ob 11. 3. 2016 at 19:03, DL650 pravi:

Jaz nikoli nisem imel težav in ko jaz prodajam, se ponavadi zgodi tako kot je napisal Kmet .... prodam vrhunsko vzdrževane stvari, večkrat sebi v škodo. Poservisiram, namestim nove gume, nato pa prodam. Ampak ja, imam čisto vest in vem, da bo človek zadovoljen.

Večina nas je poštenih, hotel sem pa napisat, da pač prijatelj z nakupom motorja v zadnjih 10ih dneh ni imel sreče in za mene je nekdo, ki odda oglas, dvigne telefon in potem zavaja, da je to bolano početje. Če ima takšen butast odnos, potem se človek vpraša, kakšna je stvar, ki jo prodaja.

 

moji kupci so tudi vsi postali moji kolegi, tak da  ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, dAlencc87 pravi:

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=10726162&show=1

kaj so te dodatne rocke na balanci??

Pravzaprav to uporabljajo pri motoGP, da se ob naslonu na drugega dirkača, ne bi po nesreči stisnila zavora ... za na cesto je to bolj šminka kot kaj koli druga ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, boych pravi:

Pravzaprav to uporabljajo pri motoGP, da se ob naslonu na drugega dirkača, ne bi po nesreči stisnila zavora ... za na cesto je to bolj šminka kot kaj koli druga ... ;)

Vpraš MMja, kako to deluje :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za ta dnar jih 5 uzamem :Pcdsfgbhj.thumb.PNG.0f398c5aac0f316ecf36d

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎17‎.‎3‎.‎2016 at 18:10, dAlencc87 pravi:

"Motor kot nou ljubitelsko vozen z ogromno dodatne opreme rizoma lightech aktapovic.....bres duhovitih ponudb is slike se da razbrat da je motor top....hvala za razumevanje....prodau ga bom le v primiru res dobre ponudbe"

Malo slovnice in pravopisa za začetek nebi škodilo temu prodajalcu ....

... in pa seveda tudi realih pričakovanj

... prodau ga bom le v primiru res dobre ponudbe... ja in jaz mislim, da se kupci že prerivajo v vrsti in tepejo zanjo.

 

 

Popravljeno . Popravil Fazer03
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!