Skoči na vsebino

Oglasi iz interneta


Senna

Priporočene objave

Ob 28. 2. 2016 at 21:50, Kmet2 pravi:

Poznam ne ,sam bi rekel da je bil lično vzdrževan ,če pogledaš krivine in ostale skrite kotičke se vidi da je bil redno čiščen in negovan ,sam ga gledam že nekaj časa ,samo me žena zatolče da še kaj pripeljem domov :D

Poklič Jamnika pa ti bo povedal ,al pa Hajoktejna iz foruma ,sej bi ti reku Pik1 sam on te bo isto naslovil na Jamnika :D

To da je motor lepo ociscen in da so krivine zelo lepe, ne pomeni nujno, da je tudi v resnici tak. Konkretno na primeru Ktm-a, sicer Duka II, z istim agregatom, kot ta v oglasu lahko povem, kako sem se nasral. Kupil motor, Preventivno naredil kompleten servis, preventivno menjal gume, ..... in motor je ribnil na ojnicnem po 700km. Diagnoza? Zlozen je bil le za prodajo. Ok, sem se nasral, naredil generalno in pusnil ogromno denarja. Ko sem motor prodajal, ga seveda za normalen denar nisem mogel prodat. Cez cas, pa zagledam na netu zelo lepega Duka. Tak, kot moj, sem si rekel. In glej ga zlomka, res je moj. Po VIN-u sem ga spoznal. Potrjena servisna, ves svetlec, za 2x ceno.

Kaj hocem povedat. Ekstremno je treba bit previden. Pred nakupom se je dobro pri renomiranih ljudeh pozanimati o morebitnih slabostih dolocenega motorja in biti nanje pozoren. Morda placat pregled pri mehaniku, ki se spozna, dat za maso lokalnemu zupniku, ... 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler se relevantni podatki ne bojo beležli v neko vse-slovensko bazo bo pač tako. Še v tc-ju prodajajo motor ki je " servisiran pri pooblaščenem slovenskem trgovcu oz. serviserju ". O servisni knjižici pa ne duha ne sluha :D jeba :D 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, sebar pravi:

Dokler se relevantni podatki ne bojo beležli v neko vse-slovensko bazo bo pač tako. Še v tc-ju prodajajo motor ki je " servisiran pri pooblaščenem slovenskem trgovcu oz. serviserju ". O servisni knjižici pa ne duha ne sluha :D jeba :D 

TC pravis? Daj da se nasmejem. Oni so krokarji. Vse, kar njih zanima je, da ti stvar prodajo. Ena cvetka: Punca kupuje kombinezon. Ga oblece in pravi, da jo veze. Da se sploh ne more stegnit v njem. Pa jo prodajalec gleda in rece: " jaaaa, to tko more bit". Naslednji moment pa ze tipka po kalkulatorju in nudi popust, ce ga prec vzameva ali pa vsaj aro dava. In se bi lahko nasteval ..... Ampak, dovolj O.T.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 hours ago, compaq said:

To da je motor lepo ociscen in da so krivine zelo lepe, ne pomeni nujno, da je tudi v resnici tak. Konkretno na primeru Ktm-a, sicer Duka II, z istim agregatom, kot ta v oglasu lahko povem, kako sem se nasral. Kupil motor, Preventivno naredil kompleten servis, preventivno menjal gume, ..... in motor je ribnil na ojnicnem po 700km. Diagnoza? Zlozen je bil le za prodajo. Ok, sem se nasral, naredil generalno in pusnil ogromno denarja. Ko sem motor prodajal, ga seveda za normalen denar nisem mogel prodat. Cez cas, pa zagledam na netu zelo lepega Duka. Tak, kot moj, sem si rekel. In glej ga zlomka, res je moj. Po VIN-u sem ga spoznal. Potrjena servisna, ves svetlec, za 2x ceno.

Kaj hocem povedat. Ekstremno je treba bit previden. Pred nakupom se je dobro pri renomiranih ljudeh pozanimati o morebitnih slabostih dolocenega motorja in biti nanje pozoren. Morda placat pregled pri mehaniku, ki se spozna, dat za maso lokalnemu zupniku, ... 

 

Sam se rec, da je bil zelene barve....:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, skalar36 pravi:

Na anetu je zelo veliko "optimističnih" oglasov. Če samo pogledaš rubriko "Oldtimer", pa jih sortiraš po ceni: najdražji naprej. Upam stavit, da izmed 50ih najdražjih ne bo prodan niti eden po tisti ceni. Ampak, zadevo lahko gledamo tudi s svetle plati, v težkih časih je vsak optimizem še bolj zaželjen kot božji žegen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah,sem mel jaz zelenega,pa sem tudi zmetal prevec vanj,generalno,itd. Zivcev pa dnarja ni vec :) no,motorja tudi ne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, klarinetolog pravi:

Pozna kdo te motorje? Za katerega od teh bi se vi odločili?

Ker že točno veš kaj iščeš (izbral si Touring segment) ne bo težko. Vzemi tistega, na katerem se boš najbolje počutil, ko se boš gor vsedel. Pa malo boš moral ocenit, kako je bil vzdrževan, če ima sledljivo zgodovino je to super. Kilometri na števcu niso tako merodajni, da bi jih absolutno moral postaviti v prvi plan...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri tistem, ki ti bo res sedel, se probaj pri ceni še kaj zglihat, če se da. Če ne, pa se vprašaj: bi imel raje motor, ki ti bo največje zadovoljstvo nudil zato, ker si ga najceneje kupil ali motor, ki ti bo največje zadovoljstvo nudil, ker se na njem najbolje počutiš? Ceno glej v kontekstu kaj  za to dobiš, ne pa v kontekstu numeričnega minimuma.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred leti sem sam izbiral med podobnimi motorji kot ti. Fazerka je malo bolj športna, z več konji. Za CBF ko sem se odločil, ker je bolj udobna, predvsem za sopotnico. Sedež je boljši in zadnje stopalke so nižje, kar pomeni manj pokrčene noge in bolj stabilno sedenje. Naredila sva kar nekaj tudi daljših fur in sem še vedno zadovoljen z mopedom. Ker imava oba z ženo skupaj toliko kg kot en orenk dec, tudi z močjo ni težav, res pa je, da bi na kakšni strmini, polno naložen, še kakšen kilovat prišel prav. CBF je trpežen in nezahteven motorček, oblika je mogoče malo dolgočasna. Stvar okusa in želja. (In financ) Povej, ko boš nabavil in srečno vožnjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Igi pop na serpetinah tud men manjka navora, tak da glede tega ga naj ne skrbi da če bo vzel cbf, da bi mu bilo z fz6 dosti lažje... Razlika se naredi pri 10.000 obratih, tam fz6 rahlo ponori :) 

Glede sopotnice, moja je nekje 165cm pa ne jamra zarad položaja nog, sem pa že videl 1.80 punco zadaj gor sedet, pa je zgledalo kot da ima šofer "frizerski umivalnik" okrog pasu :) ...(kolena mu je dala skoraj pod ramo) ....

Cbf-Fz6..? To je bila dilema ki sem jo imel sam pri nakupu prvega motorja, na koncu je odločil lepo ohranjen motor, z malo kilometri in odlično ceno, pa še iz moje okolice je bil.... Srečno naključje ...?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, dAlencc87 pravi:

Hahaaha ja vse sorte se prodaja:cool:res skoda k nimam oroznga lista:blush::twak:

Sam imam, sam mi motor ne paše .....za ta letnik ,bi dal največ 17k€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!