Skoči na vsebino

Oglasi iz interneta


Senna

Priporočene objave

pred 1 uro, Roki pravi:

Ej človek ne kupuj! Oba pripeljana iz Italije !:dry:

Tudi moj Suzuki je pripeljan mislim da leta 2007 iz Italije pa me to ni cisto nic zmotilo. Motor je brezhiben in zato sem se odlocil tudi za nakup. Cisto nic me ne briga iz kje je motor. Mene bolj skrbi kaj vse se dogaja z motorji tukaj v sloveniji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja yamaha fz8 je bla iz ito sz 14500km, js sm jo prodau kolegu začetek leta sz okoli 48000km brez enga problema in on jih tudi zdej nima
bmw k1200r ki sm ga zdej razbil si ga je tudi prejšnji lastnik prpeljau iz ito, je tudi delal brez problema
bmw k1300s ki sm ga zdej kupu neboš verjel, je tudi iz ito, prpeljau si ga je kolega od očeta in ni mel problemou
ninja zx6r 2007 ki sm jo meu 2 tedna je tudi bla iz ito, no ta pa je bla zjebana kar se je pa vidlo komej na servisu ko so se dali oklepi dol

niso vsi ito motorji slabi, so pa umes cvetke zaradi katerih je pol mnenje slabo

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bistvo je lastnik-i, ne pa država prve registracije :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, DAMI34 pravi:

bistvo je lastnik-i, ne pa država prve registracije :P

Ali prodajalec !

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Kmet2 pravi:

Ali prodajalec !

ja no sej spada med lastnike, in to najslabše, ker ponavadi kupuje na kilo

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo ste zašli kameradi. Mišljeno je bilo sarkastično.

Ducati - Naslov: Via Antonio Cavalieri Ducati, 3, 40132 Borgo Panigale BO, Italija

 

P.S.

Pa brez zamere .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Roki pravi:

Malo ste zašli kameradi. Mišljeno je bilo sarkastično.

Ducati - Naslov: Via Antonio Cavalieri Ducati, 3, 40132 Borgo Panigale BO, Italija

 

P.S.

Pa brez zamere .

Zameru čist :P sarkazem sem mel na off :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Sas88 pravi:

načeloma ne more bit nič ... malo pogledaš plastika vilice ... se kar na oko opazi če je karkoli narobe ... Drugače pa vse je made in Japan ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Samuell said:

načeloma ne more bit nič ... malo pogledaš plastika vilice ... se kar na oko opazi če je karkoli narobe ... Drugače pa vse je made in Japan ...

Katerega bi izbral od zgoraj predlaganih..nimam veliko izkusenj glede 1000ccm,tako da je usako mnenje dobrodoslo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če gledaš po atraktivnosti je Yamaha malenkost prednjači , Honda je s temi lučmi vžgala mimo , Kawa je pa Kawa green power ...

Yamaha ali Kawasaki, kaj ti je lepše in kje se boš počutil ti bolje na konc koncev je to "baba" katero moraš občudovat vedno kadar vstopiš v garažo ... Probaj oba tud Hondo pa se pol odloči kaj ti leži če se le da probaj vse 3 v enem dnevu , da dobiš vsaj malo občutka glede pozicije višine ... Pelji se počasi kot da si na izpitni vožnji palo probaj zavijugat boš videl kaj ti najbolj paše ... pravi feeling pa dobiš nekje po 3000km ampak takrat boš že kupil kar boš kupil ... 

Poglej kilometre med motorji Kawa najmanj , Honda , Yamaha ... če je temu tako ... Pol absolutno Kawa ...

Popravljeno . Popravil Samuell
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Sas88 pravi:

Kolikor sem pogledal so vsi trije na papirju v dobr/top stanju. Jaz bi definitivno si prvo sel pogledat cbrko saj kot kaze je edina slovenska in 1 lastnik. Toliko vecja moznost da so realni km in tudi vse ostalo opisano. 

Pri r1ki me moti da je ze bila menjana elektronika verjetno ne samo zaradi tega da se lahko pohvali v kafani.

Realno gledano imajo povprecno prevozeni motorji teh letnikov 25-35k km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!