Skoči na vsebino

Oglasi iz interneta


Senna

Priporočene objave

2 minutes ago, offsummer said:

Pozdravljeni!

A pozna kdo ta motor? Kakršna koli informacija bi bila dobrodošla. 

Hvala

Z1000

motor od uporabnika @taliban

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
pred 16 urami, aljazek07 pravi:

ne rabiš poznat, če je redno servisiran, ventili pregledani bo sam delal in delal...to je dolgočasen moped za vozit :D

No ceno bi jaz mal zbil, je kr visoka. Realna cena cca 7000€, plus pogajanje za dodatno opremo, ponavad je to od oka polovička.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, DAMI34 pravi:

ne rabiš poznat, če je redno servisiran, ventili pregledani bo sam delal in delal...to je dolgočasen moped za vozit :D

No ceno bi jaz mal zbil, je kr visoka. Realna cena cca 7000€, plus pogajanje za dodatno opremo, ponavad je to od oka polovička.

Hm,misliš resno s tem "dolgočasen"??ker imam v planu mogoče drugo leto menjat in mam v mislih ravno tega...:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, DAMI34 pravi:

ne rabiš poznat, če je redno servisiran, ventili pregledani bo sam delal in delal...to je dolgočasen moped za vozit :D

No ceno bi jaz mal zbil, je kr visoka. Realna cena cca 7000€, plus pogajanje za dodatno opremo, ponavad je to od oka polovička.

Je imel ceno 7200, pa je še isti dan dal dol pa nazj gor za tako ceno kot je zdaj. Za 7200 bi ga še vzel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.jpg

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=11037475&display=Yamaha FZS 6

Taki prodajalci so mi res hecni. Tale recimo prodaja 9 let star motor v vrednosti 3.500€, pa se niti toliko ne potrudi, da bi k oglasu priložil realno fotografijo. Namesto tega copy pejsta kataloško sliko glanc novega.... Saj mogoče je njegov bajk "kot nov", ampak gre za nek odnos do potencialnega kupca. Tule gre za navadno zavajanje oz. fintiranje v smislu "pridi pa boš videl"....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje pa je lahko tudi zakaj oglas sploh ima

Kje drugod se še ne pojavi ista št. ?

Če glih težko,  sam čudeži se dogajajo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 9. 6. 2016 at 20:11, dAlencc87 pravi:

Hm,misliš resno s tem "dolgočasen"??ker imam v planu mogoče drugo leto menjat in mam v mislih ravno tega...:blush:

dogočasen je napisano v šali (voziš, tankaš, voziš tankaš, vleče od 2000-10000jurjev, konstantno močno). Zame je SX eden najboljših motorjev s širokim razponom uporabe. Izredno dobra ciklistika, zaliman na tla,, viskoe mmeje zdrsa, kvalitetne zavore, dokaj mala poraba cca 5,5 l/100km, dovolj udoben, agregat zelo soliden mlinček 

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, DAMI34 pravi:

dogočasen je napisano v šali (voziš, tankaš, voziš tankaš, vleče od 2000-10000jurjev, konstantno močno). Zame je SX eden najboljših motorjev s širokim razponom uporabe. Izredno dobra ciklistika, zaliman na tla,, viskoe mmeje zdrsa, kvalitetne zavore, dokaj mala poraba cca 5,5 l/100km, dovolj udoben, agregat zelo soliden mlinček 

Aha se mi je zdelo da je bila šala:cool:potem je resno za razmisliti v tej smeri..hvala lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popravek: suzuki je ze prodan. Ce kdo ve za kaksnega lepega in realnega.. Kupim:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!