Skoči na vsebino

Oglasi iz interneta


Senna

Priporočene objave

pred 4 urami, Cofko Cof pravi:

A mogoče kdo pozna tole hondo:

 

http://www.avto.net/Ads/details.asp?ID=11138070&show=1

 

Hvala!

Čez štiri tedne bo v prodaji 2007 letnik ABS z vso opremo. Prodala jo bo hčerka. Motor je kot nov. Ker bolj kot ne stoji.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

A pozna kdo tega prodajalca? Mal mi je nizka cena za tak letnik. Res pa, da nima kovčkov. Da ni to od Šeruge? :P

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=11184501&display=BMW%20R1200GS%20ADVENTURE%20ESA%20GRETJE%20RO%C8K

Ali pa tega?

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=10947529&display=BMW%20R%201200GS%20ADVENTUR%20%20FULL%20OPTIONAL

Popravljeno . Popravil Vito23
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Vito23 pravi:

A pozna kdo tega prodajalca? Mal mi je nizka cena za tak letnik. Res pa, da nima kovčkov. Da ni to od Šeruge? :P

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=11184501&display=BMW%20R1200GS%20ADVENTURE%20ESA%20GRETJE%20RO%C8K

 

Šerugov je bil letnik 2011 in je imel 72500 km na števcu ... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Vito23 pravi:

Se pravi za 6 let star motor 10kevrov se ti zdi poceni ................lej dej mi 14k pa dobiš1190 z veeeliiikoooooo več opreme in 18k prevoženimi z vso preverljivo zgodovino in 2014 letnik ..................na motorju je mnogo preko 5k opreme  in to se ti more zdeti potem reees poceni ..........pa še motor boš dobil ki je 3x mlajši,močnejši z isto porabo in veliko več tehničnih bonbončkov itd :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Kmet2 pravi:

Se pravi za 6 let star motor 10kevrov se ti zdi poceni ................lej dej mi 14k pa dobiš1190 z veeeliiikoooooo več opreme in 18k prevoženimi z vso preverljivo zgodovino in 2014 letnik ..................na motorju je mnogo preko 5k opreme  in to se ti more zdeti potem reees poceni ..........pa še motor boš dobil ki je 3x mlajši,močnejši z isto porabo in veliko več tehničnih bonbončkov itd :D

 

Poskus iz obupa :004

Nekdo, ki ima 14k eur za nakup motorja, bo kupil novega oziroma tak ima tudi 16,18 itd...

In ne bo kupil rabljenih "jajc" z navlako :)

Hoče nov model, zadnje modelno leto, razen če boš našel kakšnega, ki ga bo imel za garažo :smoke:

Popravljeno . Popravil Snecer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Snecer pravi:

Poskus iz obupa :004

Nekdo, ki ima 14k eur za nakup motorja, bo kupil novega oziroma tak ima tudi 16,18 itd...

In ne bo kupil rabljenih "jajc" z navlako :)

Hoče nov model, zadnje modelno leto, razen če boš našel kakšnega, ki ga bo imel za garažo :smoke:

Tole ti dam pa prov. Kr ne morm vrjet, da se strinjam z Snecerjem :O

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 02. avgust 2016 at 14:52, Kmet2 pravi:

Se pravi za 6 let star motor 10kevrov se ti zdi poceni ................lej dej mi 14k pa dobiš1190 z veeeliiikoooooo več opreme in 18k prevoženimi z vso preverljivo zgodovino in 2014 letnik ..................na motorju je mnogo preko 5k opreme  in to se ti more zdeti potem reees poceni ..........pa še motor boš dobil ki je 3x mlajši,močnejši z isto porabo in veliko več tehničnih bonbončkov itd :D

 

Kaj boš pa ti pol kupu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Igi Pop pravi:

Kaj boš pa ti pol kupu?

Goldwing :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 hours ago, NARGOTH said:

Ne poznam samo čudi me da je menjal zavorne obloge pri 11000km. Sem imel bandita in vem da je to nenormalna poraba. LP

Pa sej tu di meni se malo sumljivo zdi. Pa prodaja se že lep čas, cena pa kr ugodna, se mi zdi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 12. avgust 2016 at 21:44, smasher pravi:

Če bi ga hotu spravit v originalno stanje prideš čez ceno novega. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, cikadina pravi:

ta bi bil za na kofetek hodit ;)

Tudi na kislo mleko na gorsko kmetijo bi se s to Yamahco zlahka prilezlo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, rejsr pravi:

Pozna kdo?

sem sel ze gledat, na prvi pogled brez posebnosti..baje servisiran pri UBM Tomacevo..

Pridi ga iskat za 10kek ......nove gume ,opravljen veliki servis v vrednosti 1100€ ,preverljiva zgodovina ,prevoženih 9kkm , no ko pridem iz dolomitov jih bo imel 10kkm ...l 2011  in seveda homologiran akrapovič .......

13708330_1715391045387096_19678012236472

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!