Skoči na vsebino

Masters Of Dirt


sayo

Priporočene objave

A gre kdo na to prireditev Masters Of Dirt v Stožicah marca ?

Zanima me če kdo ve na kateri tribuni je treba kupit karte, da se bo najbolj videlo :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp! Mi gremo.

Glede kart pa... načeloma dražja kot je, boljši je sedež.

Na splošno je pa v vsakem primeru hudo doživetje, tko da karta za neko srednjo ceno je ok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kakšna je dvorana, ampak če je katera stranica daljša, potem zagotovo na daljši stranici pa najbrž nekje v spodnji sredini (glede na vrsto/višino sedeža).

Bi pa šel, če bi bil tu, pa me ni :closedeyes:

Popravljeno . Popravil Parus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi gremo :OK: v Avstriji so bili prijatelji in so rekli,da je bilo zakon :worship::worship::worship:

Se vidimo v stožicah :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

V današnjem Žurnalu je kupon za nakup karte po 19 € za jutrišnjo prireditev, s kuponom jo lahko kupiš na dan prireditve na blagajni v Stožicah od 17h naprej.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo, ali kdo ve če se splača priti pred začetkom notri, mogoče kakšen predšov?

Sej se že ob 8 začne, kdaj bi pa ti že hodo tam? :hmm:

Bdw, mogoče kdo ve kako dolgo predstava traja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobri,malo me je edino zmotila dooolga pavza...Drugače pa moj absolutni zmagovalec večera Edgar Torronteras :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobri,malo me je edino zmotila dooolga pavza...Drugače pa moj absolutni zmagovalec večera Edgar Torronteras :worship:

Edgar je ime ki se je že leta 1998 začelo pojavljat

se spomnim malce starejsih posnetkov iz valencije 2001 ko so bli v areni za bikoborbe....

zame definitivno eden izmet top 10 na svetu :worship:

upam da je kdo kaj slikal...

drugače pa zame top je samo eden it to je travis .......

pa mogoče robie Madison..

sorty so đe bila kakšna znana imena?

Popravljeno . Popravil hilton
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mike Metzger,Ronnie Renner, Libor Podmol to je neki imen ki mi padejo na pamet :) Drugače je pa show vseboval fmx,50's,mtb in quad riderje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res so bili dobri...samo se mi zdi, da je arena v stožicah vseeno še malenkost prekratka, da bi lahko pokazali vse kaj znajo. Se mi je vmes zdelo, da so imeli še nekaj rezerve, samo so vseeno bili fenomenalni.

Drugače pa slik nekih fenomenalnih ravno nimam tak je, če daš ženski fotoaparat v roke :P, bom pa neki video čez vikend skupaj spravil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobri so bili, ja. In tudi meni se je zdela dvorana kar kratka, pa tudi nizka, LOL. Smo sedeli v 8. vrsti, tako da je pogled bil zelo dober.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvorana je res malo premala za tak šow, vendar je bilo vseeno fenomenalno in vredno vssakega centa. Edgar Torronteras definitivno zmaga, no ja pa fuel girls tut niso ble slabe :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!