Skoči na vsebino

KDO JE CAR NA KTM DUKE-U?


A_je_to

Priporočene objave

Zanima me kdo je model, ki ima zelenega (karbon look?) KTM DUKE-a in je nekje iz Črnuč ali pa Trzina pri Ljubljani? Tipota sem že kar ene parkrat videl ko je kake vragolije (izraz zaradi morebitnih mladoletnih bralcev) počel po cesti ... raztura u iber ... a je član Motosveta?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takrat bo razturen...,

me prov zanima gdo je, nisem ga še vidu, pa se dost tam vozim, po moje ni Črnučan

po ker cesti ga pa pali, obvoznci al kr čez črnuče

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En tak motor sem videl parkiran pri Gorenje servisu za Bežigradom. Nisem pa ga še srečal na cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmmm, osebno se nebi prav nic cudu ce bi to bil Grega....mislm da je reku da je iz Skofljice...nisem ziher, vozi pa Duke II! Res obvlada v nujo ta motor, fun-bike zares :) LP Simon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmmm, osebno se nebi prav nic cudu ce bi to bil Grega....mislm da je reku da je iz Skofljice...nisem ziher, vozi pa Duke II! Res obvlada v nujo ta motor, fun-bike zares :) LP Simon

Yep! Ko je moj foter enkrat domov pršel sem mislu da ga je kap rukenla. Pol pa prav da je na Dolenski cesti pri Rudniku stal pred rdečo pa se kar naenkrat po sprednjem kolesu po desni nekdo prpele z motorjem. Ko pa se je posvetila zelena pa se je tako daleč peljal po zadnji dokler ga ni izgubil izpred oči. Mislim da je kar nekaj takih virtuozov po Ljubljani pa še kje drugje. Npr v Domžalah se nekomu ni dalo vozit za kiblo (paralelka na osnovni šoli) pa jo je lepo po zadnjem prehitel pa naj si zapišejo tablico če si jo morejo :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[

Yep! Ko je moj foter enkrat domov pršel sem mislu da ga je kap rukenla. Pol pa prav da je na Dolenski cesti pri Rudniku stal pred rdečo pa se kar naenkrat po sprednjem kolesu po desni nekdo prpele z motorjem. Ko pa se je posvetila zelena pa se je tako daleč peljal po zadnji dokler ga ni izgubil izpred oči.

Pri Figovcu sem v avgustu čakala v koloni, pa se je vmes med avti po zadnjem kolesu en tip mimo pripeljal in to ne počasi. Potem pa nekje pri Nami obrnil in se nazaj spet po zadnjem kolesu čez celo križišče peljal. Zagotovo je bil KTM Duke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja lepoooo!

Dejmo dumat. Semafor.....kolona.....avtomobili.....vrata......pešci....Duke car....poook......krvav asfalt.......!!! :evil: :evil: :evil: :evil:

Takili "motoristi" so zame navadni čefurji, pa ni važno kako se pišejo!!

Pa ne mislit, rad pogledam znalce na motorjih, samo na odprti in prosti cesti, brez gužve drugih udeležencev v prometu. Samo kaj, ko se je treba sredi mesta v gužvi repenčiti, da te pičke vidijo. :shock: :shock: PSIHIATRIJA!!!!!

:evil: :evil: :evil:

HHV

P.S.: Ostalim se opravičujem za krepke izraze, tistim, katerim so namenjeni pa X3 najmanj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... in tako bomo zopet motoristi izpadli za huligane in nebodi ga treba v prometu. Naj se frajer izživlja na kakšnem velikem park placu ko je prazen, a kaj ko REVEŽA ne bo videl noben.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri Figovcu sem v avgustu čakala v koloni, pa se je vmes med avti po zadnjem kolesu en tip mimo pripeljal in to ne počasi. Potem pa nekje pri Nami obrnil in se nazaj spet po zadnjem kolesu čez celo križišče peljal. Zagotovo je bil KTM Duke.

Ja gor na KTM Duku pa ena navadna budala!

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh da ne bo pomote ...

Tuki vidim se je ene par članov razjezilo ... se strinjam z vami, da tega ne more početi po mestu po eni najbolj prometnih cest ...ampak dejstva da pa obvlada motorček pa ni moč zakriti ...

Ga je res užitek gledati ... in to je tud vse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mislim da človek ne dvigne motorja v luft zato da bi ga pičke gledale...

tu gre za nekaj precej več, pomisl kolk je kura* težek ko je dvignjen in takrat je vsak ponosen na to, kaj šele ko daš motor v vago, ni boljšega občutka, ko se enkrat naučiš, bi skos...he he, to je v glavi :twisted: :wink:

no pretiravat pa res ni dobr :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mislim da človek ne dvigne motorja v luft zato da bi ga pičke gledale...

tu gre za nekaj precej več, pomisl kolk je kura* težek ko je dvignjen in takrat je vsak ponosen na to, kaj šele ko daš motor v vago, ni boljšega občutka, ko se enkrat naučiš, bi skos...he he, to je v glavi :twisted:  :wink:

no pretiravat pa res ni dobr :oops:

...je vsak ponosen na to....to je v glavi.....

Ja PI..A T. MA...NA, cesta, sploh obljudena je za vozit! Uživat, bit ponosen, izkazovat tisto kar je v glavi, pojdi na prazen park plac, letališče fabrško dvorišče ali pa vsaj prazno cesto izven naselja! Lahko greš pa tudi v cirkus zaradi mene.

Na cesti so tudi ostali udeleženci. In če že ne pičiš direktno v kakšnega, jim pa sigurno obrneš pozornost, prestrašiš, zmešaš situacijo. Na cesti so tudi starejši, novopečeni, manj izkušeni, prometa nevajeni udeleženci, ki se šele uvajajo in tako lahko tudi posredno povzročiš nesrečo. Samo ti boš lepo po ta zadnjem pa z odprtimi rori odpičil naprej v svojo debilno slavo, ostali pa na urgenco.

Kdor bo meni tak šmoren na tak način zamešal, se lahko začne letečih ceglov bati!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam da se udeleži kake dirke SM pa naj tam pokaže kakšno zverino ima pod ja..i. Saj mu ni treba dirkat za prvo mesto ampak naj npr za publiko odvozi nekaj krogov po zadnjem kolesu potem pa še nekaj ovinkov po sprednjem. Tam mu bodo vsaj zares ploskali seveda če se ne bo raz... pa še nihče ne bo ogrožen, Pa še doadtna atrakcija in magnet bo za gledalce. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej pravim pretiravat ni dobr, še posebi se tud jaz ne strinjam z takšnim izkazovanjem-če ne zarad druzga, vsaj zarad sramote ko bi odletel po tleh pred tolk folka, nekak prčakujem da je normalno se ne vozit po sprednem/zadnem med avti in kdor to dela, mora res zaupat v svoje sposobnosti in imet prag adranalina (če obrnem nebesa in pekel) v višavah pekla :twisted:

tut on verjetno ne piči 100-tko med avti..., če bi zadevo videl v živo verjetno sploh ne bi izpadla tako drastična, sploh se pa naslanjamo na pričevanje očividca/ke, ki si to mogoče malo drugače vizualizira (brez zamere, nč slabga mislu)

človek, ki se uči, hoče vedno več, če je poleg tega še ambicijozen, mu parkrišča (kero je pa dons še prazno) in letališča (yea right gremo na brnik :wink: ) ne zadoščajo, dejansko je tko da drugje kot na cesti ni možnosti "živeti na zadni gumi", kero fabrško dvorišče ti npr dopušča od 1. do 5. prestave v vagi pr npr 140 kmh, extremne budale to delajo pr 200+ na avtocesti mimo avtov

to je v vsakem primeru tveganje in če, kot praviš, rad vidiš znalce na motorju->me too; se le-ta nekje mora zadev naučiti in to je na žalost pri nas le cesta-manj ali več prometna-bolje, če je manj

je pa še res, da statistično gledano nisem ravno zasledil nesreč, povzročenih z takšnimi dejanj

omembe vredna je stvar vpliva na ostalo populacijo- nemotoristično in od tega ogroženo ter iz tega izhajajoče slabše mnenje o motoristih, vendar je ta količina glede na število teh dogodkov skorajda zanemarjiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh da ne bo pomote ...  

Ga je res užitek gledati ... in to je tud vse.

OK, kdaj in kje ima nastop? Mogoče ga pa pridemo gledat.

Nastop - ko se mu "zlušta" pa se malo heca ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, videla sem ga ...tip obvlada!8)

In vsem, ki ste tko .... :roll:... bolj varno se pocutim, ce se ob meni pelje tip po zadnjem kolesu, kot pa zmeden, samsebebojec, smrtno nevaren zacetnik. :twisted:

Zarja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, videla sem ga ...tip obvlada!8)  

In vsem, ki ste tko ....  :roll:... bolj varno se pocutim, ce se ob meni pelje tip po zadnjem kolesu, kot pa zmeden, samsebebojec, smrtno nevaren zacetnik. :twisted:

Zarja

Hawk, govorila je ... hehe

Edin pomoje ne veš ali ima ogrevane ročke a ne :))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, videla sem ga ...tip obvlada!8)  

In vsem, ki ste tko ....  :roll:... bolj varno se pocutim, ce se ob meni pelje tip po zadnjem kolesu, kot pa zmeden, samsebebojec, smrtno nevaren zacetnik. :twisted:

Zarja

Tukaj se nekako strinjam s tabo, vendar se sam nevem zakaj, ampak tako je to....mas prov , ce ti obvlada ne bo kar tako neumnosti naredu, edino ce se bo kdo drug ustrasu, no ja upam da bo vse vredu tudi s tistimi ki se vozijo na vagi....

lp, rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa naj se vozi(po spredni,zadnji) ,če se zna.Je včasih fajn pogledat v živo kakšnega junaka ,ki počne vragolije. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj ko ima človek za svoje vragolirarjenje že skoraj uradno dovoljenje motosvetovcev bi pa lahko že povedal kdo je :idea: :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!