Skoči na vsebino

Kolikokrat ste opravljali izpitno vožnjo?


Killroy

Priporočene objave

Dan

Sam zanima me,kolikokrat ste morali odpeljati izpitno vožnjo,predn so vam dal izpit?Zanima me zato,ker se mi je že drugič "posrečilo" ne-narediti izpitne vožnje :evil: :oops: :(

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dvakrat v istem dnevu, celo v isti uri ... anekdota za ob pivu ... :) :) 8) :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tud jaz sem mel srecn dan, naredu prvic, samo sem mel pa eno dobro foro, sem se pelju po dvopasovnici, pa bi mogu bit na desnem pasu da bi kasneje zavil levo, no jaz sem bil na levem in pol sem dal zmiguc za desni pas, ampak seveda je bila na njem kolona vozil in me ni nihce spustu, naenkrat mi pa en ata z golfom poblenda in jaz svignem pred njega in zavijem levo, komisija je rekla da sem imel malo srece, ampak da vidi da mi motorji niso tuji tako da kaj vem SRECEN DAN, ce bi po tem srecu unga ata bi ga pelu na pjaco... :D

Lp, Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do zdaj enkrat fuknu, mislim naslednji teden zrihtat. Zadnjic sem cisto popizdil, ko mi je zacel predavat nekaj o tem, kako moram s 'hitrostjo izrazat svojo prednost'? Baje sem bil prevec previden... Jaz sem pa mislil narest vtis na tak nacin:-( No saj bo. Bolj me skrbi kako do enga motorcka konkretnega, zaenkrat sem si lahko samo celado privoscil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvič odletu, ker sem po tipično motoristično zapeljal levo v križišče, bi pa mogu počakat avte, pa tolk prostora je blo

drugič naredu - štart že v Tacnu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred cca. 8 leti naredil za avto, motoristično imam 12. decembra ob 12. uri in 30 minut :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za avto odprve, pred davnimi 28 leti. Pojma nisem imel :? Inštruktor se je penil, še danes se z naklonjenostjo spominjam njegovih toplih besed: rikverc si vozil kot bi prasica scala! Član komisije pa je bil po vsem videzu pod vplivom kakih halucinogenih substanc...

Moped do 350 v drugem poskusu - prvič sem se dvakrat :!: uspešno razprostrl po asfaltu že na poligonu, obakrat na istem mestu, med slalomom. Tega mi ne bi mogel spregledati niti predsednik zveze slepih in slabovidnih.

Moped neomejeno v prvem poskusu. Komisija je kazala celo določene znake navdušenja, še danes ne vem zakaj.... :shock: :roll:

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred cca. 8 leti naredil za avto, motoristično imam 12. decembra ob 12. uri in 30 minut :twisted:

Go Sym, go, iz lastnih izkušenj ti lahko povem, da v posebnih pogojih (jaz sem izpit za motor delal, ko je padal dež s snegom) komisija ni tako pozorna, kot običajno, in so mi spregledali eno zelo očitno napako. Drugače pa, jaz vse izpite (bicikl, avto, motor, kamion) naredil iz prve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avto v tretje čeprav sem v tretje na prehodu mal manj kot zbil peško.

Ampak v Domžalah če nisi imel enega konta ur so te pač vrgli. :evil:

Za motor pa v prve. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

B- avto leta 1974 v drugem poskusu, pa saj ni moglo biti drugače, ker sem tudi na pisni del izpita moral priti dvakrat. Ko sem prišel na pisni del izpita prvič, mi je predsednik komisije, sosed v hiši, rekel, da ne morem delati, ker sem premalo star, 18. rojstni dan sem imel naslednji dan in smo se videli potem čez en teden.

G- motokultivator ničkrat, so mi kar vpisali

H- kolo z motorjem ničkrat, so mi kar vpisali

F- traktor 1983, ničkrat, so mi kar vpisali

A350 - leta 2000 enkrat, brez težav

nadstandardni A- 2002 enkrat, brez težav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

decembra 1989 teorija,oba prvic (A,B),januarja 1990 praksa,oba prvic.sam matr je blo mrzl na motorju! :shock: 8) :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avto 1979 v 12 minutah, ker je bila utakmica sudbine (ne vem ta katerič) za Yu futbal 40 min. po moji izpitni uri.

Motor 1995: legalizacija 16 letne vožnje na šverc v 12 minutah. Baje je šef izpitnik po 6 minutah zaprl mapo in samo buljil motor, kolk fejst zgleda. Pa je bil čisto navaden F 650. Kriza je bila na teoriji. Mule in mulci so sprašili izpitne pole v 10 minutah, jaz pa v pol ure. Pa sem še zagovor mel. Jasno, da sem pomešal enosmerno z obvezno smerjo. Potem sem pa skromno vprašal, če mi bodo še B zaradi tega vzeli, pa me je nagnal ven z narejeno, ker po smislu prav štekam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

decembra 1989 teorija,oba prvic (A,B),januarja 1990 praksa,oba prvic.sam matr je blo mrzl na motorju! :shock: 8) :lol:

Ja res tudi jaz sem delal 8.1.1990 izpitno vožnjo za motor, pa je bilo tako mrzlo, da sem kar smučarsko opremo nase dal. (minusdesetjemrzlozanamotor press)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse v prvo.

Sam sem pa na 1 uri vožnje z motorjem malo žmigavc popravla... :oops:

Pol pa je šlo gladko naprej, (meni se je tako zdelo - moj inštruktor je sicer nekaj glasilke treniral, ko sem dobla filing in sem sla polagat ovinek v krožnem prometu :wink: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za avto - 1974 u prvo;

za motor do 350 ccm - 1999 (5 tednov po sprejetju novega zakona) u prvo;

za motor neomejeno - 2001 u prvo.

Drugo leto bom mogu pa spet kakšnga narest, če hočm obdržat naziv :

"Mladi voznik" :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem ravno tako kot Ice vozil januarja in naredil iz prve po 7. urah vožnje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!