Skoči na vsebino

Kolikokrat ste opravljali izpitno vožnjo?


Killroy

Priporočene objave

bicikel v prvo

moped v prvo

avto v drugo

traktor v prvo

A v prvo en mesec pred sprejetjem neumnega zakona leta 99 :) 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moped pri 14. v prvo

motor do 125cc pri 16. v drugo (prvič "odvezem" prednosti po mnenju komisije :? )

avto pri 18. v drugem (prvič prekoračitev dovoljene hitrosti za 40km/h - smo se spozabli :oops: :P )

zdaj pa še samo traktor, tovornjak in avtobus 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motor v prvo brez problemov, razen da sem med čakanjem na komisijo po "profesionalno" vozil osmico tako dolgo dokler nisem zložil MZ-ja po tleh in zlomil ročko sklopke, ki smo jo komaj do izpitne vožnje premontirali iz drugega MZ-ja s katerim je za mano padel še kolega (na drugo stran) in zlomil ročko od bremze.

avto naredil v drugem, ker sem prvo vožnjo imel 3. januarja od 7.00 zjutraj in član komisije je bil tako tečen da nisem imel šans, na koncu sem padel zaradi "tehnike" vožnje ker sem baje premalo obračal volan in si ga preveč podajal :? :shock: :evil: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe jaz pa sele v drugem poskusu, v prvem se niti odpeljal nisem, sem vklopil pozicijske luci namesto kratkih :) prekleto stikalo pri MZ-ju 20 let starem :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe jaz pa sele v drugem poskusu, v prvem se niti odpeljal nisem, sem vklopil pozicijske luci namesto kratkih :) prekleto stikalo pri MZ-ju 20 let starem  :roll:

20 let star motor v avto šoli? Slišal da morajo biti vozila v avto šoli stara do 5 let.

Sam sem vedno opravil vse v prvič, jeh, jeh, jeh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bicikel: 1x - bila je čisto resna izpitna vožnja, mislim da v 4. razredu OŠ

Moped (le teorija, seveda): 1x

Avto: 1x

Motor: 1x

Malo je manjkalo, pa bi lahko imel še izpit za kamion. V vojski so me že napisali na seznam za "kurs za vozača" v Čapljini. Potem so pa pogruntali, da imam v izpitu napisana očala in je bilo takoj konec z odhodom v Čapljino... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A - enkrat

B - nobenkrat :twisted:

C - dvakrat (še zdaj se včasih pozabim na levo postavit kadar iz enosmerne zavijam :roll: )

E - enkrat (čeprov je inštruktor pol še več kot pol ure rabu, da je speljal z zasneženega klanca, 50 metrov do komisije :!: verjetno si je pol kšne ketne omilsil) :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20 let star motor v avto šoli? Slišal da morajo biti vozila v avto šoli stara do 5 let.

Bo držal, k je takret k sem jst delu tut moja sošolka delala izpit z enim frčakom k je bil ziher starejši k 20 let. Pa je inštruktorja mal skrbel kva bo komisija rekla sam je blo pol use vredi. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe jaz pa sele v drugem poskusu, v prvem se niti odpeljal nisem, sem vklopil pozicijske luci namesto kratkih :) prekleto stikalo pri MZ-ju 20 let starem  :roll:

20 let star motor v avto šoli? Slišal da morajo biti vozila v avto šoli stara do 5 let.

Sam sem vedno opravil vse v prvič, jeh, jeh, jeh.

No to je blo lani...motor pa ni imel 20 let........ampak 22 ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm pa 2x delal izpit pa izpitno vožnjo 2x- ker sm lih padu v ta k... zakon ki ga v tej naši preljubi Sloveniji vsake dve leti spremenijo :x :? 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz tud naredu v prvo! Izpitna voznja je pa trajala vsega dobrih deset minut! Iz Domzal do Vira, pa nazaj :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dvakrat v istem dnevu, celo v isti uri ... anekdota za ob pivu ... :) :) 8)  :arrow:

Tudi jaz 2x v istem dnevu. Najprej dopoldne pred strokovno komisijo, potem pa še popoldne, ko sem že imela novo roza knjižico v žepu, ponovno na isti poligon, pa delat izpit pred Maticom. Lepo po pravilih, z njegovim motorjem - med keglji. Takrat je šlo pa zares, kajti od rezultatov tega izpita je bila važna moja nadaljnja motoristična kariera. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dvakrat v istem dnevu, celo v isti uri ... anekdota za ob pivu ... :) :) 8)  :arrow:

UU saj ves da ti naslednjic pivo castim samo zato, da to izvem. :wink: :idea:

Sicer pa : Ax1 in Bx1

Za ostale kategorije, ki bi jih ful imel pa nimam casa($$$). A kdo ve koliko sploh stane C in E kategorija v celoti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!