Skoči na vsebino

Kolikokrat ste opravljali izpitno vožnjo?


Killroy

Priporočene objave

Za ostale kategorije, ki bi jih ful imel pa nimam casa($$$). A kdo ve koliko sploh stane C in E kategorija v celoti?

Jaz sem delal malo več kot tri leta nazaj C,A in E in me je prišlo vse skupaj okrog 250k sit :roll: (mislim, da z zdravniškimi vred-za C in E maš še dodaten pregled-je takoj enih 15k SIT :roll: )

Sam sem pa s tem, ko sem naredeil C avtomatsko dobil še B :wink:

Ne vem pa če to še vedno delajo :?:

Ampak ti B itak že imaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pa sploh nisem šu delat!!! SEM GA KR KUPU  :twisted:  :wink:  :twisted:

No da se zresnim:

G in H kategorijo pisno delal 2x

A pisno in praksa 1x

B pisno in praksa 1X

C pisno in praksa 1X

E pisno in praksa 1X

in lasnko leto še

D pisno in praksa 1X

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spidy a za D delat moraš imet dve leti izpit vpisan ali moraš met potrdilo, da si bil dve leti zaposlen pri kakšnemu prevozniku pa šleper vozu :?:

Ker jaz skoz delam sam prek študentskega servisa :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za teorijo glede motorja sm se mal matru... praksa pa...walk in the park 8) (ustavljanje v sili... šel na prednjega...un je sam gledu :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spidy a za D delat moraš imet dve leti izpit vpisan ali moraš met potrdilo, da si bil dve leti zaposlen pri kakšnemu prevozniku pa šleper vozu :?:  

Ker jaz skoz delam sam prek študentskega servisa :oops:

Mene ni noben vprašal za delo samo več kot dve leti sem imel izpit, je pa res da me v kranju na izpitni vsi poznajo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

C opravil v prem, E opravil šele v tretjem, A opravil v prvem, F opravil v prvem, B sploh nisem delal, pa vseeno vozim, ker so mi enkali kategorijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred cca. 8 leti naredil za avto, motoristično imam 12. decembra ob 12. uri in 30 minut :twisted:

Danes lahko rečem le - zaradi "snega", kot so se izrazili izpitniki v centru, vožnje nisem opravljal. Bomo pomladi.

:shock: pa jaz se ja po takem še vozim z mopedom!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred cca. 8 leti naredil za avto, motoristično imam 12. decembra ob 12. uri in 30 minut :twisted:

Danes lahko rečem le - zaradi "snega", kot so se izrazili izpitniki v centru, vožnje nisem opravljal. Bomo pomladi.

:shock: pa jaz se ja po takem še vozim z mopedom!

Mater,prek*et sneg,morm jest tud šele spomlad vozt :evil: Mile jere izpitne,si ne upajo zej mal po mrazu vozt....očitno sm sam jest tko nor :D

PS:A gre še komu na živce,da morš čakat 2 tedna do nasledne izpitne vožnje al pa do naslednga opravljanja občinskih testov?Zakaj ne morš tega recimo že koj nasledn dan še enkrat ponavlat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WTH :roll: Jaz sem izpitno vožnjo za A nardil v snežnem metežu, brez rokavic (ja sem mel poleg ene "mesarske" pa so ble preveč trde in ni blo feelinga), s totalno zarosenim vizirjem na SR 125 - blo pa je 3.12.1997. Od kdaj dalje se več ne vozi v snegu???????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WTH :roll: Jaz sem izpitno vožnjo za A nardil v snežnem metežu, brez rokavic (ja sem mel poleg ene "mesarske" pa so ble preveč trde in ni blo feelinga), s totalno zarosenim vizirjem na SR 125 - blo pa je 3.12.1997. Od kdaj dalje se več ne vozi v snegu???????

Dobr si, de si naredu :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WTH :roll: Jaz sem izpitno vožnjo za A nardil v snežnem metežu, brez rokavic (ja sem mel poleg ene "mesarske" pa so ble preveč trde in ni blo feelinga), s totalno zarosenim vizirjem na SR 125 - blo pa je 3.12.1997. Od kdaj dalje se več ne vozi v snegu???????

Po moje ti je komisija kar ŠENKALA izpit.So si mislili, ta tak ni normaln.Saj ne ve kaj je to MRAZ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bi cajt zapravlal - vs u prvo! Zdej moram sam še izpit za helikopter narest! Ni dinar! Enkrat do penzije bo že.

Torej lahko voziš tudi šleparja? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja dokler gre naravnost, pr kakšnem ovinku se da zataknit. Sori nisem bla

dost natančna. Nimam narjenih ta hudih kategorij. Če bi blo treba bi se pa tud za to potrudila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!