Skoči na vsebino

DARILA ZA MOTORISTE


Pervy

Priporočene objave

torej približuje se čas novega leta in me zanima (privat in službeno) kje lahko dobiš kakšno darilo z motoristično tematiko. tu mislim razne stripe (joe bar, motonmania), obeske, majice, šalice in krigle za pivo, šaljive dodatke in vse malo manj resne stvari, ki bi jih motoristična duša bila vesela. v tujini se da tega ogromno dobiti mene pa zanima če ima tudi kaka trgovina v slo takšno ponudbo.

aja pa ne mislim rena darila kot so dodatki za motor ali oprema. bolj kot je "utrgano" boljše je! :P

hvala za ideje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas je vse skupi bolj beda. Zadnjič sem vidu v BTC-ju posterje z motorji, drugače pa nič takega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom vesel, če mi kdo umetno fuflo kupi v seks šopu, da si jo na tank nalimam - ali pa na vetrobran :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej približuje se čas novega leta in me zanima (privat in službeno) kje lahko dobiš kakšno darilo z motoristično tematiko. tu mislim razne stripe (joe bar, motonmania), obeske, majice, šalice in krigle za pivo, šaljive dodatke in vse malo manj resne stvari, ki bi jih motoristična duša bila vesela. v tujini se da tega ogromno dobiti mene pa zanima če ima tudi kaka trgovina v slo takšno ponudbo.

aja pa ne mislim rena darila kot so dodatki za motor ali oprema. bolj kot je "utrgano" boljše je! :P

hvala za ideje

Od kdaj ti pa jaz nisem več "malo manj resna stvar, ki bi jo motoristična duša bila vesela" ? :cry: :shock: :cry: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej približuje se čas novega leta in me zanima (privat in službeno) kje lahko dobiš kakšno darilo z motoristično tematiko. tu mislim razne stripe (joe bar, motonmania), obeske, majice, šalice in krigle za pivo, šaljive dodatke in vse malo manj resne stvari, ki bi jih motoristična duša bila vesela. v tujini se da tega ogromno dobiti mene pa zanima če ima tudi kaka trgovina v slo takšno ponudbo.

aja pa ne mislim rena darila kot so dodatki za motor ali oprema. bolj kot je "utrgano" boljše je! :P  

hvala za ideje

Od kdaj ti pa jaz nisem več "malo manj resna stvar, ki bi jo motoristična duša bila vesela" ? :cry: :shock: :cry: :wink:

saj si še, ampak nevem kako bi bila ti navdušena če bi bila darilo za moje prijatelje :twisted: :wink: ? no oni se verjetno nebi pritoževali 8) :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bom Dedku mrazu napisala pismo samo s 3 črkami CBR.Sam ne vem če jo bo čez dimnik lahko spravu,ampak ne igračko :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom vesel, če mi kdo umetno fuflo kupi v seks šopu, da si jo na tank nalimam - ali pa na vetrobran  

ej kako te bom jest dons tepla ko prideš domov!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :!: :!: :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo spet ena k bere fantove poste na netu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom vesel, če mi kdo umetno fuflo kupi v seks šopu, da si jo na tank nalimam - ali pa na vetrobran  

ej kako te bom jest dons tepla ko prideš domov!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :!: :!: :!:

Evo, sym bo tejko nalimu na kestl oz. šipo, jest pa pol dobim SV-ja...

OK, nej vama bo... vzamem. :D

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Evo spet ena k bere fantove poste na netu.  

..and???......to bi blo slabo al kaj??....poleg tega da sem bla na forumu pred njim...podnapise prosim. :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, sym bo tejko nalimu na kestl oz. šipo, jest pa pol dobim SV-ja...  

OK, nej vama bo... vzamem

ok..ocitno je tole PMS..al kuko....ampak tole je pa mal mim! :evil: :evil: :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem Tejka ampak videt je da je Sym več na forumu vsaj po njegovih postih tako sodim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi Damjan,

Sym je na forumu definitivno bolj prisoten, vsaj po številu postov sodeč..mar ne??

Bi pa postavila na tem mesto eno majhno vprašanje...kako pomembno je v resenici število postov na formu? In kako pomembna je njihova vsebila'

in od kje si snel to čudno izjavo "še en ki bere fantove poste na forumu??"

glede na top da sva s symom oba motosvetovca, sva oba nekako enakovredno (ne govorimo o številu postov)udeležena tudi na forumu.....

če pa imaš ti osebno težve s svojim dekletom in ti daje motoče pripombe na tvoje poste na forumu...predlagam da se temeljito pogovorita.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HALOOOOOOOO!!!!

DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA,DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA,DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA,DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, ................................... :wink: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HALOOOOOOOO!!!!

DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA,DARILA, DARILA, DARILA,  DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA,DARILA, DARILA, DARILA,  DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA, DARILA,DARILA, DARILA, DARILA,  DARILA, ................................... :wink:  :twisted:

NA!!!! :twisted:

Tukaj maš moj eurokard, pa pejt v Palmanovo, pa nehaj težit!!! :twisted: :D :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim kako hitro skrenemo z začrtane smeri! :?

A gremo v službo sodelavci? :twisted: :evil: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živio, mene tudi zanima nekaj.

A je kdo slučajno kje videl kakšne lepe modelčke motorjev, ampak v mislih imam bolj kvalitetne, ne plastic fantastic, kakršne imajo v vsaki bolje založeni trafiki :)

LP Jaša

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pri kaksnih nasih uvoznikih motorjev se pa ne da nic dobiti?

Recimo pri kaksnih uvoznikih avtomobilov se da dobiti razlicne modelcke, pa ure, ipd.

lp vsem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Jasa

naprimer v E.Leclercu v LJ. Modelčki motociklov 1:10.

Poglej v oddelke za igrače v boljših veleblagovnicah ali v specializiranih trgovinah za igrače.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

modelčki-ure motociklov in avtomobilov na Starem trgu v LJ (pa najbrž se kje)v urarni (možno da je URCA)....po ene 5.000,00 sit al pa kako drobiž več. Drugač pa modelčki motociklov 1:10 ali 1:18 v kakih Leclercih, mercatorjih ali Sparih....tudi taki ki jih lahko sam pobarvaš;)...celo neke puzle sem vidla s pariz dacar motivom (takoj kupla)...v Mullerju :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Glede konkretnih daril je bl žalost v sloveniji, sem pa bil v Polo-tu v nemčiji, pa sm hotu frendu k ma CBR ko neki nabavt za rojstn dan, kak kos opreme al pa kej podobnga...

Sam ne moređš neki kupovat, ker oprema je delikatna stvar, vsak ima svoje oči svojo mero in hitr lahk fališ pri izbiri. Sm mu hotu kupt mini žmigavce pa sem se premislu ker nism vedu če mu bodo sploh kul.

Lahko pa še vedno kupiš v kaki moto trgovini ( da pokažeš da si se spomnu in si prnesu neko darilo,ker itak važn je namen) kak kvalitetn krom čistilo, al pa ketn sprej, al pa sm vidu tiste plastične zadeve za na ketno nataknt, ko jo podmazuješ, da vse okol ne pacaš...

Evo ideja: ffrend ma rojstn dan, ima pa tud opraskano nalepko na svoji makini. Naroči in mu kupi tisto nalepko da jo zamenja.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!