Skoči na vsebino

MotoGP 2011 - preview


Kleemen

Priporočene objave

MotoGP 2011

Pred vrati je nova MotoGP sezona in v tem previewu predstavljam osnovne informacije, kot so koledar sezone, dirkališča, ter vse ekipe in dirkači. Prvi del je sestavljen iz koledarja in po vrsti vseh dirkališč, ter top 3 rezultate iz prejšnje sezone. Drugi del je sestavljen iz ekip in dirkačev, ter moje napovedi in mnenja o vsakem dirkaču. Na koncu še zaključek in krajša napoved celotne sezone 2011.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koledar & dirkališča:

motogp-2011.jpg

Katar - Losail

20.3.2011 - 23.00

katar.jpg

katar2.jpg

Rezultati 2010:

1. Rossi

2. Lorenzo

3. Dovizioso

Španija - Jerez

3.4.2011 16.00

jerez.jpg

jerez2.jpg

Rezultati 2010:

1. Lorenzo

2. Pedrosa

3. Rossi

Japonska - Motegi

24.4.2011 17.00

motegi.jpg

motegi2.jpg

Rezultati 2010:

1. Stoner

2. Dovizioso

3. Rossi

Portugalska - Estoril

1.5.2011 14.00

estoril.jpg

estoril2.jpg

Rezultati 2010:

1. Lorenzo

2. Rossi

3. Dovizioso

Francija - Le Mans

15.5.2011 16.00

lemans.jpg

lemans2.jpg

Rezultati 2010:

1. Lorenzo

2. Rossi

3. Dovizioso

Španija - Katalonija

5.6.2011 16.00

katalonija.jpg

katalonija2.jpg

Rezultati 2010:

1. Lorenzo

2. Pedrosa

3. Stoner

Velika Britanija - Silverstone

12.6.2011 15.00

silverstone.jpg

silverstone2.jpg

Rezultati 2010:

1. Lorenzo

2. Dovizioso

3. Spies

Nizozemska - Assen

25.6.2011 17.00

assen.jpg

assen2.jpg

Rezultati 2010:

1. Lorenzo

2. Pedrosa

3. Stoner

Italija - Mugello

3.7.2011 16.00

mugello.jpg

mugello2.jpg

Rezultati 2010:

1. Pedrosa

2. Lorenzo

3. Dovizioso

...

Popravljeno . Popravil Kleemen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Nemčija - Sachsenring

17.7.2011 14.00

sachsenring.jpg

sachsenring2.jpg

Rezultati 2010:

1. Pedrosa

2. Lorenzo

3. Stoner

ZDA - Laguna Seca

24.7.2011 16.00

laguna-seca.jpg

laguna-seca2.jpg

Rezultati 2010:

1. Lorenzo

2. Stoner

3. Rossi

Češka - Brno

14.8.2011 16.00

brno.jpg

brno2.jpg

Rezultati 2010:

1. Lorenzo

2. Pedrosa

3. Stoner

ZDA - Indianapolis

28.8.2011 16.00

indianapolis.jpg

indianapolis2.jpg

Rezultati 2010:

1. Pedrosa

2. Spies

3. Lorenzo

San Marino - Misano

4.9.2011 16.00

misano.jpg

misano2.jpg

Rezultati 2010:

1. Pedrosa

2. Lorenzo

3. Rossi

Španija - Aragon

18.9.2011 14.00

aragon.jpg

aragon2.jpg

Rezultati 2010:

1. Stoner

2. Pedrosa

3. Hayden

Avstralija - Phillip Island

16.10.2011 18.00

phillip-island.jpg

phillip-island2.jpg

Rezultati 2010:

1. Stoner

2. Lorenzo

3. Rossi

Malezija - Sepang

23.10.2011 18.00

sepang.jpg

sepang2.jpg

Rezultati 2010:

1. Rossi

2. Dovizioso

3. Lorenzo

Španija - Valencia

6.11.2011 14.00

valencia.jpg

valencia2.jpg

Rezultati 2010:

1. Lorenzo

2. Stoner

3. Rossi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala.

Ja vsako leto že nekaj let pred sezono naredim preview za moj forum, letos pa sem se odločil da ga dam še sem gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitam in vsaka čast za tale preview!!! Res vrhunsko pripravljeno.

Pogrešal sem samo kanček več objektivnosti....predvsem pri opisu Stonerja, ki se mi zdi neprimeren.

Pa ne me razumeti narobe, še enkrat ti čestitam za trud...tudi vizuelno zelo lepo pripravljeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitam in vsaka čast za tale preview!!! Res vrhunsko pripravljeno.

Pogrešal sem samo kanček več objektivnosti....predvsem pri opisu Stonerja, ki se mi zdi neprimeren.

Pa ne me razumeti narobe, še enkrat ti čestitam za trud...tudi vizuelno zelo lepo pripravljeno.

Hvala. Ja mogoče res..opise sem sestavil bolj na hitro, v dobrih dveh urcah. Lahko se bi ustavil pri vsakem dirkaču po pol ure in napisal cel roman, ampak po pravici povedano se mi ne da preveč nakladat, ker tudi večino ljudi zanimajo bolj glavni podatki dirkača. Itak ostalo bomo tekom sezone pisali na forum. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega,res si se lepo potrudil :worship::worship::worship: uspešno še naprej.

L.p

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitam in vsaka čast za tale preview!!! Res vrhunsko pripravljeno.

Pogrešal sem samo kanček več objektivnosti....predvsem pri opisu Stonerja, ki se mi zdi neprimeren.

Pa ne me razumeti narobe, še enkrat ti čestitam za trud...tudi vizuelno zelo lepo pripravljeno.

napisal je da letos ne verjame da bo zmagal, da naslednje leto ima pa več možnosti...

no pomojem je ravno obratno :D letos je honda konkurenčna, celo najmočnejša... z uvedbo novih pravil lahko da nebo več tako... ducati bo zagotovo tudi pripravil presenečenje in glede na to da majo najboljšo ekipo trenutno bi lahko naredili nekaj kar skoraj nebo več ducati bo pa hitro...

kar se pa tiče privajanja na hondo, pa stoner več kot očitno nima težav... tko da če pa letos nebo, pol pa res nevem kdaj bo ;)

aja pa rečeno je blo da je ducati najhitrejši na ravnini... zadnje čase ima ta primat honda (spet bodo za stonerja vsi govorili kako mu po ravnini bol leti :evilgrin: :evilgrin: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, mogoče je pa človekovo pridnost in zagnanost možno bolje razumeti, če preberete kateri motocikel vozi! :whistle:

Vsekakor pohvalno, jaz bi lahko bil brez pecikla al pa brez ene noge pa se mi tega ne bi dalo sestavljati, predvsem pa ne za druge, tak da kapo dol! :worship:

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E ,Kleemen vsaka čast !!! Vse na enem mestu !!! Za nas nektere ko nismo tolk na tekočem dobre informacije.....sem že sam študiru,da mal poiščem koledar na netu...in evo...fajn !!

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, mogoče je pa človekovo pridnost in zagnanost možno bolje razumeti, če preberete kateri motocikel vozi! :whistle:

ja saj v tem času se nas večina vozi s podobnim motorjem :D

kleemen, res si se lepo potrudil :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

napisal je da letos ne verjame da bo zmagal, da naslednje leto ima pa več možnosti...

no pomojem je ravno obratno :D letos je honda konkurenčna, celo najmočnejša... z uvedbo novih pravil lahko da nebo več tako... ducati bo zagotovo tudi pripravil presenečenje in glede na to da majo najboljšo ekipo trenutno bi lahko naredili nekaj kar skoraj nebo več ducati bo pa hitro...

kar se pa tiče privajanja na hondo, pa stoner več kot očitno nima težav... tko da če pa letos nebo, pol pa res nevem kdaj bo ;)

aja pa rečeno je blo da je ducati najhitrejši na ravnini... zadnje čase ima ta primat honda (spet bodo za stonerja vsi govorili kako mu po ravnini bol leti :evilgrin: :evilgrin: )

Ni me zmotilo ravno to, koliko možnosti ima drugo leto, to je pač njegovo mnenje, kar je tudi povedal, zmotilo me je bol to, da je napisal, da je lani Stoner slabo vozil in da je imel "probleme" z motorjem. Tega pač ne more vedeti. Pa tudi glede končne hitrosti ni bilo povsem pravilno, imaš prav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem. :OK:

V izdelavi je tudi spletna stran, ampak sem zadnje čase bolj na tesno s časom, tako da nič ne obljubim.. Upam pa da mi uspe zrihtat do tja začetka sezone.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Katar - Losail

Kvalifikacije

19.3.2011

kvalifikacije.jpg

Repsol Hondi razred zase!

Zanimive kvalifikacije pred prvo dirko letošnje sezone. Zmagovalec Casey Stoner brez konkurence in tudi na današnjih kvalifikacijah zaslužen pole position, ter še vedno nepremagljiv. Na drugem mestu Dani Pedrosa, ki iz kroga v krog izboljšuje čase in nekaj časa med kvalifikacijami je tudi ogrozil Caseya, čeprav mu je ta kmalu vrnil udarec. Obe Repsol Hondi tudi na kvalifikacijah razred zase in dobesedno letita po stezi, ter od vseh ostalih boljša več kot pol sekunde. Lorenzo na 3. mestu zaostal za Stonerjem skoraj sekundo in z tovarniško Yamaho težko konkurira obema Hondama na tej stezi. Na 4. mestu presenetljivo Italijan Simoncelli, ki je zelo dobro začel sezono in ima jutri na dirki odličen štartni položaj. Tudi Ben Spies pričakovano na vrhu in zasluženo 5. mesto in tudi jutri bo zelo velik kandidat za stopničke, ter borbo za vrh. Na 6. mestu je končal Španec Barbera, ki letos tudi prikazuje dobro vožnjo, za njim pa končal Italijan Dovizioso, ki je roko na srce danes rahlo razočaral, sam pa ga nikakor ne bi odpisal in jutri na dirki ima veliko možnosti za vrh, saj tudi on vozi tovarniško Hondo, kot današnja dirkača na vrhu. Novinec Cal Crutchlow pokazal zelo dobro vožnjo in tudi rezultat 8. mesto za novinca ni slab. Točno sekundo in pol za Stonerjem je zaostal Valentino Rossi, ki pa je danes na kvalifikacijah vozil bolj "z rezervo" po prikazanem in mislim, da bo jutri na dirki prikazal veliko več. Colin Edwards je končal na 10. mestu, kar je podobno kot "njegova mesta" v lanski sezoni, za njim Francoz de Puniet, ki se je sicer trudil, a boljšega rezultata kot 11. mesto ni uspel doseči. Na 12. mestu je končal Aoyama, Hayden pa ne more in ne more priti v formo z Ducatijem. Legenda MotoGPja Capirossi na nič kaj zavidljivem 14. mestu, še en novinec Čeh Abraham pa na 15. mestu. Prvak moto2 razreda Toni Elias pa že celoten vikend zelo slab in tudi danes zasedel zadnje 16. mesto. Španec Alvaro Bautista je izpustil kvalifikacije zaradi poškodbe včeraj na prostem treningu in tudi jutri na dirki ne bo nastopil.

Vsi že nestrpno pričakujemo jutrišni štart in začetek sezone 2011, ter mislim da bomo jutri na dirki gledali dvoboj med obema Repsol Hondama na vrhu in za njima tesen boj za stopničke.

Popravljeno . Popravil Kleemen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katar - Losail

Dirka

20.3.2011

dirka.jpg

Povzetek dirke pride tekom prihodnjih dni..

Popravljeno . Popravil Kleemen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Objavljeno (popravljeno)

Španija - Jerez

Kvalifikacije

2.4.2011

kvalifikacije.jpg

Popravljeno . Popravil Kleemen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!