Skoči na vsebino

Slovenski dan na Grobniku 2011


Gromskastrela

Priporočene objave

SUPRE SLOVENSKI dogodek res,in vsako leto več obiskovalcev.Mesto pa je tudi že rezervirano :D Se ga vidimo na pisti in izven piste :OK:

L.p

Popravljeno . Popravil DXR16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.carman-motosport.si/motosport/grobnik_2010_rezultati.html

tle maš rezultate od lani...na njihovi strani si pa lahko pogledas tudi še za leta nazaj

drugače se pa vidimo...lani sem bil z avtom, ker še ni blo izpita za takratni motor,...letos bom verjetno spet z avtom,tokrat iz razloga ker več/še ni motorja

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud js sm že vplačo zadevo.

Za vreme se bom pa z gospodom Pečenkoto zmenu :beer1: :beer1: :notworthy:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...koliko vozijo najpocasnejsi (600 ccm), da se splaca prijavit na dirko ne da bi se osmesu ? :)

Zakaj bi se osmešil,vsaki je proval enkrat prvič,če ti je to v veselje kar korajžno :yes: ne bo ti žal :OK:

L.p

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ni glih poplava ali neurje greš peljat ane, sej glih tko drži, sam mal bl s pametjo moraš vozit :evilgrin:

sicer je pa itak večina pussyjev, ki se na štart v dežju ne pojavijo,...se spomnim par let nazaj, štartat nas bi moral 36 v klasi serija 1000, no na štart nas je prišlo 12 :rolleyes: od tega je blo itak prvih 6 na dežnih gumah, ostali smo pa "jebal ježa" po domač rečen :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zame bo tokrat tudi prvi nastop na dirki. Turistično sem že parkrat vozil sam je bilo to men prepočasno :evilgrin:

Tako da izkušeni bodite strpni do svežih dirkačev :yea2:

Aja še to. Nasveti dobrodošli, na kaj bit pozoren za prvo dirko...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Sem imel namen it mal na izlet, pa kot kaže po vremenskih napovedih ne bom šel nikamor. Vse kaže da padavine bodo, vsaj zaenkrat.

Lahko pa da se kaj spremeni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa jebe........mat.....to ni res.KO sem popoldan v službi je 30 stopinj....a ko sem zjutraj in ko so prazniki in šihta prosti dnevi.....je pa fucking rain!!!!!! :headbang::kva2: :kva2: :kva2:....zdej se ga pa grem kr vžret!!!! :beer1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kakšna skupinska vožna do dol zmenjena iz Ljubljane da se pridružim. vsi kolegi so zatauhal pa sem sam ostal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kakšna skupinska vožna do dol zmenjena iz Ljubljane da se pridružim. vsi kolegi so zatauhal pa sem sam ostal.

Jst grem v torek zvečer prav tako vrjetno sam...lahka se takrat pridružiš... :P Drgač mislm pa da grejo fantje, sam jih ni tukaj na MS... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na prikolici imam prostor še za en motor, odhod iz Ljubljane, najraje v sredo zjutraj. Če je kak interesent, PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!