Jump to content
  • Sign Up
  1. jamah

jamah

2. exclan

exclan

3. jupiter

jupiter

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Shillien
      Kako pogosto shoei izdaja nove modele? To sezono ali pa pozimi imam namen kupit nov pisker za glavo, odločil sem se za x spirit 3 pa nebi rad kupil tik preden izide nov model "x spirit 4". Kdaj v letu ponavadi predstavijo nove modele?
    • smasher
      ajde un "sport" so malo pošpegali oblike pri roverju  A? Mislimd a za tiste z velkimi kolesi lahko samo sanjamo v EU.. tiste gume in modularna vrata pri nas? Dvomim... če gremo že na US jajca, .. je treba it na velka jajaca :
    • Shillien
      Drugac se tud meni na hondi ventilator vklopi pri 106 izklopi pa pri 104. Tako da okrog 100 oz malo cez zgleda se ni problem. Glede izmeta hladilne je meni na avtu to delalo ko je bla hin glava masine, si imel motor pregret in si skrivil glavo ali dihtngo? (Ali pa oboje)
    • Kodi
      Prav tako me zanima če kdo zna našteti razlike med Wilbers 640 in 641. In katerega priporočate.
    • Andrej P
      @la profich,sem si malo oddahnil, sem mislil da si se kje zataknil pri Jezerskem. Tja le enkrat pojdi, je res super, samo preveri, da bo dostop OK. Glede Idrija-Tolmin ali obratno pa bo po novi prevleki polna motoristov, sam da malo nagruntajo :-).
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!