Skoči na vsebino

Kje smo se potepali in kaj smo zanimivega videli


sand66

Priporočene objave

Hja normalno, da veš kje je, če si bila verjetno zraven. Na tak način je vsak pameten!

Prov škoda, da sem zamudila... a sem se mela fajn?

Popravljeno . Popravil Scarlett
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Imam eno vprašanje za poznavalce in sicer: Kje stoji ORIGINALEN avtobus iz filma, ko to tamo peva?

To ni uganka, temveč mene zanima osebno, kje se da ta zadeva videt.

 

Malo sem čekiral po netu in se piše, da je ta pravi na dvorišču Jadran filma v Zagrebu. Tisti v okolici Kragujevca pa baje ni pravi, čeprav je eden restavriral zadevo, ampak mu je samo podoben. Torej, kje bi lahko videl prav ta avtobus iz kultnega filma?

 

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehe ... jebe se tebi za kombi .... ti verjetno misliš na oni dve, če sta še notri, oziroma, kje se nahajata.

 

Tebe zanima "original", ki je še en v Srbiji.

 

Blizu Kragujevca je, krčma "Ko to tamo peva" :)

 

In tega hodi folk gledat...

 

https://www.facebook.com/pages/Ko-to-tamo-peva/58244033893

 

Evo ga

http://goo.gl/maps/QcAmd

Popravljeno . Popravil Snecer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja vem... eni trije so se unegavl po njemu...če si bil zraven pol veš :P men pa ni treba vsega vedet :) aja to sem se drgač naučila na MS, to da je treba skoz neki čez druge pa toi... pa jih opominjat da ne znajo brat pa take....

 

pa všeč mi :P sam naum lajkala .... to nej kr tisti k jim je dolgcajt :D mislim na kombi.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem rekel .... dejstvo je, da tisti na relaciji od Kragujevca proti Mrčajevcima blizu vasi Knića, NI pravi. To se lepo vidi, ko primerjaš ta avtobus z originalom.

Sprednji del je drugačen, pa tudi število oken se ne ujema, tako da tisti pri Kragujevcu je "kao replika", urađena silom prilike, da dolaze gosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!