Skoči na vsebino

Kje smo se potepali in kaj smo zanimivega videli


sand66

Priporočene objave

11082527_1558061314453404_14938792871529

No ,mogoče namig da sem na to stran prišel iz Hrvaške je pa v Sloveniji kakšnih 20km od meje...... :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11082527_1558061314453404_14938792871529

No ,mogoče namig da sem na to stran prišel iz Hrvaške je pa v Sloveniji kakšnih 20km od meje...... :smoke:

A tale skrivnostni spomenik in cerkuca v ozadju je sta kriva za zastoj v tej temi ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tale skrivnostni spomenik in cerkuca v ozadju je sta kriva za zastoj v tej temi ??

Sej bi še pomagal sam ni interesa,ker sem tako slikal da jim Google ne najde..... :P  .......nekje dol v dolini je Čebranka...zdej bi pa moglo bit na dlani  B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čebranka?

Čabar.....izvir reke Kolpe.....Čabranka,ne vem kje se je tisti e najdu  :grim evo zdej bi pa tud ti Snecer moral vedet kje je to!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je to eno izmed zapuščenih mest, če poznaš, kje je to, a se da videti?

 

Da prihranim komu par sto kilometrov... verjetno najbolj zanimiv tak kraj je Kis-Moszkva, nekdanja vojaška baza SZ, kjer so imeli atomsko orožje, posledično tudi atomsko zaklonišče in še marsikaj drugega... V ponedeljek sva se s kolegom zapeljala do tja, ampak je zadeva zaprta in zastražena. So naju kar hitro nagnali od tam. Tako, da se ne splača ravno vozit tja... Tisto z mojih fotk pa je Sarmellek. V ponedeljek je nastal tale posnetek: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vendarle, sej sm vedu da sm jo že vidu - Loški potok

ne si pa blizu!
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teb odgovorim za tisto ta drugo pametno mi pa dol visi :angry:  Ta cerkev kljub vsemu prizadevanju in internetu ni v Loškem Potoku je pa v občini loški Potok(predvidevam) cerkev in spomenik se nahajata v vasi Draga ki je kar nekaj  km od Loškega potoka ......uganka je rešena,me pa čudi da tapametna tega ne ve!!! 

mene bolj spomenik zanima, ne cerkev, ki jih je itak vsepovsod preveč

no, kaj je s spomenikom?

Nimam pojma kaj naj bi bilo s tem spomenikom  :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorry k sm izsilu pravilen odgovor. Ma sem ceu internet obrnu, sistemsko vse vasi 20 km od meje - celo iskal cerkev v Dragi pa mi je vedno vrglo na Loški potok. Spomenika pa tud ne najdem nikjer.

Vse skup pa le 40 km od doma :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ti dol visi je to tvoj problem, ne moj.....

ta pametna se je naveličala eno in isto fotko gledat in kva pol?  aja pa hvala za kompliment :OK:

Tema naj bi kot se je odvijala zadnje strani bila namenjena obešankju slik in poosledično ugotavljanju kje naj bi bila posneta,če nme gre se nudi pomoč in tema gre naprej,se mogoče motim. In če te pri vsem tem moti ali si se naveličala gledat fotografijo "JE TO TVOJ PROBLEM,NE MOJ" !!!

 

P.S. kar se pa tiče dtrughega delA tvojega posta...........ni kompliment!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Le dej jo babo, sitno!! :D

 

Kje je pa tulele?

 

378665_246954642040762_589223629_n.jpg?o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tema naj bi kot se je odvijala zadnje strani bila namenjena obešankju slik in poosledično ugotavljanju kje naj bi bila posneta,če nme gre se nudi pomoč in tema gre naprej,se mogoče motim. In če te pri vsem tem moti ali si se naveličala gledat fotografijo "JE TO TVOJ PROBLEM,NE MOJ" !!!

 

P.S. kar se pa tiče dtrughega delA tvojega posta...........ni kompliment!

sej bo :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tema naj bi kot se je odvijala zadnje strani bila namenjena obešankju slik in poosledično ugotavljanju kje naj bi bila posneta,če nme gre se nudi pomoč in tema gre naprej,se mogoče motim. In če te pri vsem tem moti ali si se naveličala gledat fotografijo "JE TO TVOJ PROBLEM,NE MOJ" !!!

 

P.S. kar se pa tiče dtrughega delA tvojega posta...........ni kompliment!

meni je že tudi sitno, da moram ene in iste ribe limat! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podraga ?

jp :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!