Skoči na vsebino

letna skupščina ZVEZE MOTO KLUBOV SLOVENIJE


sparonar

Priporočene objave

a kdo slučajno ve po kakšnem ključu dobit naslov od predstavnika regije, kjer se baje dajo dobit prijavnice za določanje terminov motozborov v prihodnji sezoni (tako nekako je namreč opisano v novicah "ZMKS obvešča")

Se nartaboljtalepše že vnaprej zahvljujem za odgovore.

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno iz katere regije si... :roll:

Prijave za zbore so zbirali do 2.12.2002, imam pa še kakšen obrazec, mogoče pa še ni prepozno.

sicer pa je skupščina v petek 6.12., verjetno se bo še tam dalo kakšno informacijo dobiti oz. oddati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno iz katere regije si...

iz štajerske... :twisted:

A je blo to kje zapisano do kdaj je potrebno oddati obrazce? Ker js nisem tega nikjer zasledil :roll:

Za obrazec bi te pa lepo prosu ase lahk kje dobima?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno iz katere regije si...

iz štajerske... :twisted:

A je blo to kje zapisano do kdaj je potrebno oddati obrazce? Ker js nisem tega nikjer zasledil :roll:

Za obrazec bi te pa lepo prosu ase lahk kje dobima?

Zakaj bi pa hotu v Zvezo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi pa hotu v Zvezo?

Ker drugač ne morš naredit vseslovenskega zbora, ki bi bil objavljen na letnem koledarju dogodkov, sicer pa mormo vso stvar zdaj (ko sn zvedu kak ta zveza funkcionira) še mal predebatirat v klubu.

ja si iz našega konca ti pošljem PM...

Hvala mukki ce se ne slisimo se verjetno vidimo na party-ju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker drugač ne morš naredit vseslovenskega zbora, ki bi bil objavljen na letnem koledarju dogodkov, sicer pa mormo vso stvar zdaj (ko sn zvedu kak ta zveza funkcionira) še mal predebatirat v klubu.

In zakaj ne bi mogli narediti vseslovenskega zbora, če niste člani ZMKS?

Dogodek, zbor ali pa kaj tretjega povezanega z motociklizmom lahko objavite na koledarju dogodkov Motosveta.

Kar se pa tiče koledarja dogodkov ZMKS (verjetno si misil na tega) me zanima koliko ljudi ga sploh vidi in kje je objavljen? Spletna stran ZMKS je obtičala pri koledarju za leto 2000....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker drugač ne morš naredit vseslovenskega zbora, ki bi bil objavljen na letnem koledarju dogodkov, sicer pa mormo vso stvar zdaj (ko sn zvedu kak ta zveza funkcionira) še mal predebatirat v klubu.

In zakaj ne bi mogli narediti vseslovenskega zbora, če niste člani ZMKS?

Dobro vprašanje... Motosvetovi "zbori" (aka forumska srečanja) so vseslovenski oz. tudi s tujci, pa ne sprašujemo Zveze za to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZMKS si naj svoj koledar zborov kar nekam v... Njeno delovanje je pod nivojem in vem, da v letu 2003 kar nekaj klubov ne bo več včlanjeno vanjo. Da pa potem slišiš druge, da so včlanjeni samo zato, da lahko imajo zbor je pa lari fari. Sploh pa se lahko zamislijo nad svojo aroganco in obnašanjem na letošnji skupščini. :roll:

In še nekaj. Kako je lahko predsednik ZMKS nekdo, ki na skupščini ne zna povedat koliko klubov je včlanjenih v ZMKS in koli članov šteje :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In še nekaj. Če so že klubi včlanjeni v ZMKS in plačajo letno članarino in jim zveza določa datume zborov, zakaj ZMKS ne prispeva nič pri organiziranju zborov?!? :roll:

Poleg tega objavljajo na koledarjih napačne podatke klubov, z napačnimi znaki in kljub "opozorilom" tega niso sposobni popraviti, odpraviti ...

Imajo svojo spletno stran, ki se že ni spremenila par let, čeprav je financirana iz članarin klubov.

Na skupščini so predstavili finančno poročilo in ko bi človek želel kaj vprašat se je dotični zadolžen za finance opravičil, da nima časa in zapustil skupščino.

Na vsa vprašanja, ki so bila postavljena predsedniku ZMKS po skupščini smo dobili le njegov lep nasmešek in debilni pogled ter nobenega odgovora.

Skratka BREZVEZE!

Še je bilo dosti cvetk na skupščini, ampak se mi ne da pisat, ker jih je preveč! :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZMKS si naj svoj koledar zborov kar nekam v...

A ti sploh ves, koliko dela, da se naredi tak koledar? Da se zbere vse datume, se jih uskladi, da se ne zgodita dva zbora, ki sta prevec skupaj.

Da se nabere sponzorje, da se izbere tiskarja, oblikovalca. A si sploh predstavljas, koliko casa in zivcev so nekateri pokurili?

Njeno delovanje je pod nivojem

Sorry ZMKS je bila pred leti ustanovljena prav zato, da bi se lazje usklajevali termini motozborov.

Z leti pa se je delovanje razsirilo. Tako se je v okviru ZMKS organizirano Drzavno prvenstvo v spretnostni voznji. Letos je bilo odpeljanih devet "dirk". A si se mogoce kake udelezila, a znas samo pljuvat?

Predlani je ZMKS organizirala akcijo zbiranja podpisov zoper krivicen zakon o opravljanju vozniskega izpita za A kategorijo. Zbranih je bilo preko 5000 podpisov. V juniju je organizirala izrocitev podpisov v Drzavni zbor. Izrocitve podpisov se je udelezilo preko 400 motorjev iz vse Slovenije. Si bila mogoce takrat zraven? Pri organizaciji je pomagal tudi Motosvet.

Lani in letos je bila izdana zlozenka, v kateri ZMKS opozarja o problemih motoristov, o previsokih cestninah, o predragem zavarovanju, o moznosti registriranja vec motorjev na eno tablico.....

In še nekaj. Kako je lahko predsednik ZMKS nekdo, ki na skupščini ne zna povedat koliko klubov je včlanjenih v ZMKS in koli članov šteje :!:

V ZMKS se vsako leto vclani nekaj novih klubov, kaksen pa tudi izstopi. Zato je tezko vedeti natancno stevilko koliko klubov je tenutno v ZMKS. Predsednik pa je povedal priblizno stevilko.

Sploh pa se lahko zamislijo nad svojo aroganco in obnašanjem na letošnji skupščini. :roll:

:!:

Predno na splosno kritiziras, povej kaj tocno se ti je zdelo arogantno?

ZMKS oz. njeni clani delujejo prostovoljno. Poleg redne sluzbe in obveznosti, si vsak vzame se nekaj casa in dela v korist ZMKS. Skoda, ker so taki ljudje redki. Kandidata za predsednika se je iskalo vec kot leto, ker noben ni hotel biti, ker to pomeni delo in obveznosti. Res sreca, da je hotel postati predsednik Leopold Pungrcar, ki stvar vodi zelo korektno.

Verjetno pricakujes, da bi ZMKS morala postoriti se vec, samo dokler je njeno delovanje omejeno na nekaj ljudi, ki delajo prostovoljno, je pac tako.

Najrajsi pa imajo take, ki znajo samo kritizirati, ko pa je potrebno kaj sotoriti jih pa nikjer ni.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In še nekaj. Če so že klubi včlanjeni v ZMKS in plačajo letno članarino in jim zveza določa datume zborov, zakaj ZMKS ne prispeva nič pri organiziranju zborov?!? :roll:

Termine za zbore si klubi dolocijoi sami!!!

Je pa pravilo, da dva kluba iz iste regije ne smeta imeti zbora na isti dan.

ZMKS je naokrog poslala prijavnico za motozbor. Prijavnico je bilo potrebno izpolniti in poslati na ZMKS. ZMKS je pred skupscino izdelala prototip koledarja, da bi se videlo morebitne napake, oz. prekrivnja zborov. Je pa res, da nekateri motoklubi niso oddali prijavnice do datuma in jih zato ni bilo na prototipu koledarja. Nekateri so prijavnico izpolnjevali sele na skupscini in s tem povzrocili kaos.

Poleg tega objavljajo na koledarjih napačne podatke klubov, z napačnimi znaki in kljub "opozorilom" tega niso sposobni popraviti, odpraviti ...

Ja vabljena k urejanju koledarja! Bomo potem videli, ce ne bo napak. Da bi bilo napak cim manj je bil letos izdelan prototip koledarja. A lahko ZMKS prihodnje leto zadolzi vas klub za izdelavo koledarja? Ane kolk enostavno je pljuvati po drugih?

Na skupščini so predstavili finančno poročilo in ko bi človek želel kaj vprašat se je dotični zadolžen za finance opravičil, da nima časa in zapustil skupščino.

Doticni je po poklicu zupnik in je imel tisti dan obvetnosi, bil je Miklavz in si je klub temu vzel cas in prisel. Ce te kaj zanima, ga lahko poklices.

Na vsa vprašanja, ki so bila postavljena predsedniku ZMKS po skupščini smo dobili le njegov lep nasmešek in debilni pogled ter nobenega odgovora.

Skratka BREZVEZE!

Še je bilo dosti cvetk na skupščini, ampak se mi ne da pisat, ker jih je preveč! :evil:

Mislim, da si najvecja cvetka ti!

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti sploh ves, koliko dela, da se naredi tak koledar? Da se zbere vse datume, se jih uskladi, da se ne zgodita dva zbora, ki sta prevec skupaj.

Da se nabere sponzorje, da se izbere tiskarja, oblikovalca. A si sploh predstavljas, koliko casa in zivcev so nekateri pokurili?

Predlani je ZMKS organizirala akcijo zbiranja podpisov zoper krivicen zakon o opravljanju vozniskega izpita za A kategorijo. Zbranih je bilo preko 5000 podpisov. V juniju je organizirala izrocitev podpisov v Drzavni zbor. Izrocitve podpisov se je udelezilo preko 400 motorjev iz vse Slovenije. Si bila mogoce takrat zraven? Pri organizaciji je pomagal tudi Motosvet.

Lani in letos je bila izdana zlozenka, v kateri ZMKS opozarja o problemih motoristov, o previsokih cestninah, o predragem zavarovanju, o moznosti registriranja vec motorjev na eno tablico.....

...ok...bom še enkrat vprašal...kje je ta koledar objavljen...i :!: :?:

...kje so bile objavljene akcije in rezultati teh akcij, ki jih zgoraj navajaš, na uradni spletni starni ZMKS ni o tem nobenih informacij :!: :?:

...in kje je ta zloženka...na nobenem moto zboru ali srečanju motoristov nisem zasledil, da bi delili te zloženke :!: :?:

...ves bolj se mi zdi, da za zvezo obstajajo samo motoristi, ki so člani klubov včlanjenih v zvezo, ostali motoristi in širša javnost pa so nepomembni in ne morejo priti do nobenih informacij v zvezi z dejavnostjo ZMKS...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ok...bom še enkrat vprašal...kje je ta koledar objavljen...i :!: :?:

Koledar slovenskih moto zborov in dirk za drzavno prvenstvo v spretnostni voznji za leto 2002 je bil prilozen v februarski stevilki revije Avto Fokus. Clani motoklubov, kateri so v ZMKS pa so dobili koledar brezplacno.

Za leto 2001 in leto 2000 pa so bili koledarji slovenskih motozborov prilozeni v reviji Motorist.

Za leto 2002 je ZMKS podala termine slovenskih motozborov tudi Motosvetu in so na njemu tudi objavljeni.

...kje so bile objavljene akcije in rezultati teh akcij, ki jih zgoraj navajaš, na uradni spletni starni ZMKS ni o tem nobenih informacij :!: :?:

...in kje je ta zloženka...na nobenem moto zboru ali srečanju motoristov nisem zasledil, da bi delili te zloženke :!: :?:

Akcije so bile objavljene v zlozenkah, ki jih je izdalala ZMKS.

Zlozenke so delili na stojnici ZMKS na Moto Boomu. Vsak klub, ki je clan ZMKS je prejel nekaj zlozenk, ki jih je delil naprej.

uradni spletni starni ZMKS ni o tem nobenih informacij :!: :?:

Ja uradna spletna stran ZMKS je v k.rcu. Ampak z novim letom, bo tudi nova spletna stran ZMKS (nekje konec januarja)

...ves bolj se mi zdi, da za zvezo obstajajo samo motoristi, ki so člani klubov včlanjenih v zvezo, ostali motoristi in širša javnost pa so nepomembni in ne morejo priti do nobenih informacij v zvezi z dejavnostjo ZMKS...

Ja a pol je zbiranje podpisov in s tem spremembo opravljanja izpita za A kategorijo delala samo za motoriste, ki so clani ZMKS. Meni se zdi, da sprememba zakona velja za vse. Tudi dirk za drzavno prvenstvo v spretnostni voznji se lahko udelezujejo vsi motorist, ne glade, ca so clani ZMKS, moto kluba, privatni soloridersi, ni vazno.

Vec informacij bo na novi spletni strani ZMKS. Samo vprasanje je, kdo bo ta junak, ki bo prostovoljno urejal spletno stran. Saj je veliko lazje samo pluvat naokoli.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja a pol je zbiranje podpisov in s tem spremembo opravljanja izpita za A kategorijo delala samo za motoriste, ki so clani ZMKS. Meni se zdi, da sprememba zakona velja za vse.

tu si ga pa polomil- ni samo zmks zbirala podpise tudi ni samo ona lobirala v državnem zboru. tu ti nekaj ne štima, je pa res da so edini na mootobumu to delali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZMKS si naj svoj koledar zborov kar nekam v...

A ti sploh ves, koliko dela, da se naredi tak koledar? Da se zbere vse datume, se jih uskladi, da se ne zgodita dva zbora, ki sta prevec skupaj.

Da se nabere sponzorje, da se izbere tiskarja, oblikovalca. A si sploh predstavljas, koliko casa in zivcev so nekateri pokurili?

Prosim, ne mi o tem. Očitno imava različne pogled o tem kaj je dosti dela.

V ZMKS se vsako leto vclani nekaj novih klubov, kaksen pa tudi izstopi. Zato je tezko vedeti natancno stevilko koliko klubov je tenutno v ZMKS. Predsednik pa je povedal priblizno stevilko.

Tudi o tem ni za debatirat. Če nimate evidence in ne veste kdo je v zvezi lahko rečem samo :shock:

Predno na splosno kritiziras, povej kaj tocno se ti je zdelo arogantno?

Tvoje obnašanje ob vprašanjih naših članov :roll:

ZMKS oz. njeni clani delujejo prostovoljno. Poleg redne sluzbe in obveznosti, si vsak vzame se nekaj casa in dela v korist ZMKS. Skoda, ker so taki ljudje redki. Kandidata za predsednika se je iskalo vec kot leto, ker noben ni hotel biti, ker to pomeni delo in obveznosti. Res sreca, da je hotel postati predsednik Leopold Pungrcar, ki stvar vodi zelo korektno.

Verjetno pricakujes, da bi ZMKS morala postoriti se vec, samo dokler je njeno delovanje omejeno na nekaj ljudi, ki delajo prostovoljno, je pac tako.

Najrajsi pa imajo take, ki znajo samo kritizirati, ko pa je potrebno kaj sotoriti jih pa nikjer ni.

Zvezi plačujem zato, da kaj naredi in zato lahko tudi kritiziram. Všeč mi je, da je moja kritika naletela na tvojo burno reakcijo, mogoče ste se pa le zamislili nad svojim delom. Kar se pa prostovoljnega dela tiče pa tudi :shock:

Uspešno delo še dalje ti želim in obljubim da od zdaj naprej ne kritiziram več. Vso srečo! :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koledar slovenskih moto zborov in dirk za drzavno prvenstvo v spretnostni voznji za leto 2002 je bil prilozen v februarski stevilki revije Avto Fokus. Clani motoklubov, kateri so v ZMKS pa so dobili koledar brezplacno. Za leto 2001 in leto 2000 pa so bili koledarji slovenskih motozborov prilozeni v reviji Motorist. Za leto 2002 je ZMKS podala termine slovenskih motozborov tudi Motosvetu in so na njemu tudi objavljeni.

Akcije so bile objavljene v zlozenkah, ki jih je izdalala ZMKS. Zlozenke so delili na stojnici ZMKS na Moto Boomu. Vsak klub, ki je clan ZMKS je prejel nekaj zlozenk, ki jih je delil naprej.

Ja uradna spletna stran ZMKS je v k.rcu. Ampak z novim letom, bo tudi nova spletna stran ZMKS (nekje konec januarja)

Vec informacij bo na novi spletni strani ZMKS. Samo vprasanje je, kdo bo ta junak, ki bo prostovoljno urejal spletno stran. Saj je veliko lazje samo pluvat naokoli.

...ne kupujem moto revij, da bi v eno od njih dobil koledar srečanj ZMKS...se pač zanašam na informacije objavljene na uradni spletni strani ZMKS...obenem pa bi pohvalil odločitev ZMKS, da objavi koledar srečanj tudi na Motosvetu...

...da ste izdali zloženko sploh nisem vedel (pa verjetno tudi marsikdo drug ne) in jo zato sploh nisem iskal...verjetno je temu kriva slaba informiranost javnosti s strani ZMKS, ki bi morala širši javnosti posredovati več informacij o svoji dejavnosti, predvsem preko spletnih strani, še posebej ker naj bi ZMKS delovala tudi v javnem interesu, kot posrednik med motoristi in širšo javnostjo...kar se tiče zbiranja podpisov za spremembo ZVCP...ZMKS ni bila edina, ki je zbirala podpise in lobirala za spremembo zakona...

...glede junaka, ki bi urejal strani...menim, da ne bi smel biti problem informacije objaviti na spletni strani...vse skupaj vzame le nekaj minut dela, še posebej če je zadeva že pripravljena za druge medije (zloženka, koledar,...) in jo je potrebno le objaviti na netu...pri tolikšnem članstvu sploh ne bi smelo biti problem najti nekoga za to opravilo...

...pa brez zamere...to pisanje ni namenjeno pljuvanju po ZMKS...želim le opozoriti, da dejavnost ZMKS ni celovito predstavljena širši javnosti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja a pol je zbiranje podpisov in s tem spremembo opravljanja izpita za A kategorijo delala samo za motoriste, ki so clani ZMKS. Meni se zdi, da sprememba zakona velja za vse.

ZMKS je zbirala podpise in se trudila spremeniti opravljanje izpita A kategorije za VSE MOTORISTE, ne gled na clanstvo ZMKS. Saj tudi zbrani podpisi niso bili le od motoristov, ki so clani ZMKS.

tu si ga pa polomil- ni samo zmks zbirala podpise tudi ni samo ona lobirala v državnem zboru. tu ti nekaj ne štima, je pa res da so edini na mootobumu to delali.

Tega pa nisem rekel. ZMKS je samo organizirala in pokrenila celo stvar. Podpise so pa zbirali vsi. Npr. v Ljubljani so se podpisi zbirali tudi v Old Twinu, pa po motozborih,....

Tudi drugi so lobirali v Drzavnem zboru in jim je zato ZMKS hvalezna. Verjetno pa so jim hvalezni vsi motoristi.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem cvetka in to kar simpatična. Tvoji cinični nasmehi ob postavljanju vprašanj s strani naših članov pa niti najmanj niso bili prisrčni

Kdaj sva se pa midva sploh vidla in kdaj so meni vasi clani postavljali vprasanja?

Verjetno si me s kom zamesala. Najprej se prepricaj, pol pa napadaj.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem cvetka in to kar simpatična. Tvoji cinični nasmehi ob postavljanju vprašanj s strani naših članov pa niti najmanj niso bili prisrčni

Kdaj sva se pa midva sploh vidla in kdaj so meni vasi clani postavljali vprasanja?

Verjetno si me s kom zamesala. Najprej se prepricaj, pol pa napadaj.

Ta moj komentar (moja napaka :oops: ) ne leti samo nate ampak na vse "glavne" pri ZMKS, še najbolj pa na predsednika. Sicer sem rekla, da ne bom več komentirala, bi pa povedala še samo to :arrow: To da se zbori ne prekrivajo je lafi fari. Že dve leti zapored imajo Red Eye in Apachi zbor na isti datum in še kakšen se bi najdu.

Kar se pa komentarjev o obilci prostovljnega dela tiče, pa mislim, da če se nekdo odloči za prostovoljno delo naj to potem opravlja tako kot je treba. V končni fazi se je sam odločili in prevzel neke odgovornosti, ki naj se jih drži.

Uspešno delo v letu 2003 vam želim in malo več resnosti pri izvajanju vaših prostovoljnih del.

Vale :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej se nauci pravilno citirati!!!

Prosim, ne mi o tem. Očitno imava različne pogled o tem kaj je dosti dela.

Ja verjetno da res. Zato o tem s tabo ne bom debatiral, ker nisva na isti valovni dolzini.

Na skupscini se je porabilo vec kot 10 minut samo zato, da sta se javila dva prostovoljca za verifikacijsko komisijo, katere naloga je bila le ta, da sta morala steti glasove med glasovanjem. Zakaj se pa niste javili vi iz vasega kluba? Stavar bi bila resena v minuti.

Tudi o tem ni za debatirat. Če nimate evidence in ne veste kdo je v zvezi lahko rečem samo :shock:

Ravno zaradi takih klubov kot je vas, ki so placali clanarino, potem pa javno govorijo, da iz zveze izstopajo ter na zvezo ne posljejo uradne izstopne izjave, zveza ne more razpolagati s tocnimi podatki.

Tvoje obnašanje ob vprašanjih naših članov :roll:

Po vsej verjetnosti si ti mene z nekom zamenjala.

Zvezi plačujem zato, da kaj naredi in zato lahko tudi kritiziram. Všeč mi je, da je moja kritika naletela na tvojo burno reakcijo, mogoče ste se pa le zamislili nad svojim delom. Kar se pa prostovoljnega dela tiče pa tudi :shock:

Uspešno delo še dalje ti želim in obljubim da od zdaj naprej ne kritiziram več. Vso srečo! :lol:

Zveza je v letu 2002 s pomocjo klubov izpeljala 9 dirk za drzavno prvenstvo v spretnostni voznji, naredila zlozenko, imela stojnico na Moto Boomu, naredila koledar zborov in dirk, pripomogla k spremembi za opravljane izpita za A kategorijio, pridobila nekaj sponzorjev, brezplacno razdelila koledarje zborov svojim clanom, organizirala podelitev pokalov drzavnim prvakom v spretnostni voznji (reportaza je tudi na Motosvetu), kupila pokale zanje,......

Kaj pa je vas klub naredil v letu 2002. Sploh pa prosim napisi iz katerega kluba si.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ne kupujem moto revij, da bi v eno od njih dobil koledar srečanj ZMKS...se pač zanašam na informacije objavljene na uradni spletni strani ZMKS...obenem pa bi pohvalil odločitev ZMKS, da objavi koledar srečanj tudi na Motosvetu...

...da ste izdali zloženko sploh nisem vedel (pa verjetno tudi marsikdo drug ne) in jo zato sploh nisem iskal...verjetno je temu kriva slaba informiranost javnosti s strani ZMKS, ki bi morala širši javnosti posredovati več informacij o svoji dejavnosti, predvsem preko spletnih strani, še posebej ker naj bi ZMKS delovala tudi v javnem interesu, kot posrednik med motoristi in širšo javnostjo...kar se tiče zbiranja podpisov za spremembo ZVCP...ZMKS ni bila edina, ki je zbirala podpise in lobirala za spremembo zakona...

...glede junaka, ki bi urejal strani...menim, da ne bi smel biti problem informacije objaviti na spletni strani...vse skupaj vzame le nekaj minut dela, še posebej če je zadeva že pripravljena za druge medije (zloženka, koledar,...) in jo je potrebno le objaviti na netu...pri tolikšnem članstvu sploh ne bi smelo biti problem najti nekoga za to opravilo...

...pa brez zamere...to pisanje ni namenjeno pljuvanju po ZMKS...želim le opozoriti, da dejavnost ZMKS ni celovito predstavljena širši javnosti

Naj ti na hitro odgovorim:

Spletna stran se bo konec januarja temeljito prenovila. Na njej bodo razlicne informacije: delovanje zveze, regije, seznam klubov clanov ZMKS, termini zborov, termini dirk za spretnostno voznjo, pa se kaj

Zlozenka se je delila na MotoBoomu, v OTP in preko predstavnikov regije ZMKS. Drugo leto se bo delila tudi v OLP in OTP.

Glede spletnih strani: ne bo le nekaj minut dela, ampak vec, ker se teh strani ze dve leti ni nihce dotaknil.

Kako bo glede koledarja zborov in distribucije ti pa se ne smem povedati, ker so pogajanja za sponzorje in distributerje se v teku.

V ZMKS je bilo preteki dve leti kar nekaj kreganja, ni bilo tajnika, presednika, predstavniki regi so se menjali, vecina funkcij je bila v.d., nekateri so namenoma spodkopavali in rusili vse, kar je zveza delala,...

Lansko leto je bil izvoljen nov predsednik, podpredsednik, letos nov tajnik in sedaj se bo dalo veliko lazje delati. Upam, da bodo rezultati kmalu vidni.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa je vas klub naredil v letu 2002. Sploh pa prosim napisi iz katerega kluba si.

Naš klub je naredil dosti in ena od glavnih stvari, ki smo jo speljali je bilo zbiranje denarja za dobrodelne namene za OŠ Evlire Vatovec (šola za otroke s prilagojenim poukom), skupaj z ostalimi klubi Primorske regije. Za denar smo jim kupili 2 PC-ja, bili cel dan z otrocmi in jim polepšali dan.

Drugo leto načrtujemo podobno akcijo.

Naš predsednik je imel v načrtu tudi organiziranje varne vožnje za klube Primorske regije, ki pa smo jo zaradi pobude drugih prestavili na drugo leto. In še bi lahko naštevala.

Izstopno izjavo pa bomo poslali drugo leto, ker letos smo še vedno člani ZMKS. Sicer pa ne vem, kako ne veš koliko klubo ima zveza. Po mojem, če klub do določenega datuma ne plača članarine pač nima več kaj iskat v zvezi, al ja :?: :shock:

Mogoče si bi omislili kakšen MS Project ali pa celo MC Super Project, da bi si lahko lažje planirali aktivnosti in bili bolj organizirani. :twisted:

P.S. Ti se pa kar jezi zaradi napačnega citiranja :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!