Skoči na vsebino

letna skupščina ZVEZE MOTO KLUBOV SLOVENIJE


sparonar

Priporočene objave

No, naj še jaz nekaj dodam. Najprej to, da 100% podpiram Vale.

Na skupščini ZMKS sem bil, saj sva se videla, a ne Tadej?

Po končani le ti, sem bil ZELO razočaran nad delom zveze. Če bi na kratko povzeli delo zveze za leto 2002 je bilo: ukvarjanej z bivšim predsednikom (vemo s kom).

Tadej, ti si vodil skupščino in naredil tudi nekaj napak:

1. o stvari, ki se je odločilo se ne more spet odločat ,in spet, ... dokler se ne doseže željen razplet beri predsednikovo željo. (višina članarine)

2. zakaj si končal točko razno v 5 sekundah? Odgovor, da se bo prekuhal golaž je pa otročji.

Ne mislim več diskutirat o delu zveze, ker to ni pravi kraj in ne čas za to.

O tem, ktera vprašanja sem postavil predsedniku po sestanku, ker si ga TI prehitro zaključil pa lahko po PM, ker mislim da vseslovensko bralstvo tega foruma ne zanima.

Še nekaj. Mislim, da nimaš nobene pravice kritizirat dela našega kluba, ker se nisi pozanimal, sploh kaj delamo. Glede zveze smo hotli marsikaj pomagat, pa nam kot kaže ni bilo usojeno.

In koledar se itak piše sam. Klubi se pa med sabo itak pomenijo na lep ali malo manj lep način.

Kar je napisala Vale o dobrodelni akciji katere smo bili soorganizatorji, pa ti povem, da je predednik ZMKS izvedel šele na skupščini (SRAMOTA!!! ) in to zato, ker sem povedal, da g. Črnologar ni hotel objaviti članka v njegovi reviji, ker da ni aktualno. No, tudi to spada k že odprti temi, pa vseeno za opomin.

Pa brez zamere, Sax

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj še jaz nekaj dodam... sicer ne vem, kako in zakaj ZMKS ni bila obveščena o vaši akciji, vem pa eno: ogromno takšnih klubov je, ki se celo na (naše, t.j. motosvetove) večkratne in ponavljajoče prošnje o informacijah o njih in njihovih aktivnostih ne odzovejo. Nato pa nas vsake toliko časa kdo iz takega kluba pokliče in se čudi in nas napizdeva, zakaj samo nekatere klube omenjamo v naših novicah in na forumu.

Zakaj le? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Ne trdim, da je bilo z vašo prireditvijo enako, hočem povedati le to, da je potrebno za samopromocijo narediti ogromno stvari in aktivnosti! In spodobilo bi se, da takšne akcije vi sporočate "v centralo", ki je pri klubih "ZMKS" ali pa vsaj "regija" (al kakorkoli že imate poimenovano te stvari), ne pa, da čakate na

a) da ZMKS izvoha o vaši akciji

B) da g. Črnologar objavi vaš sestavek (navsezadnje je on odgovorni urednik revije, ki se prodaja na tržišču in ne "glasilo ZMKS")

c) kombinacijo točke a) in B).

V ZMKS bo potrebno vzpostaviti ustrezne načine komuniciranja in informiranja, npr. z (samo predlog):

- ustrezno internetno stranjo

- obveščanjem preko e-mailing liste

- notranjim glasilom ZMKS (npr. ena pola A4), ki bi o tem obveščal, in ki bi ga vsak član (klub!, ne posameznik) v nekaj izvodih dobil zastonj...

Informacije bi tako nudili tako za "notranje" uporabnike, kot tudi "zunanje" (novinarje itd., ki bi tako imeli dokazno gradivo, da se vsaj nekaj dogaja!).

Pa še in še bi lahko komentiral... Pa da ne boste rekli, da "pljuvam" po Zvezi - vse je mišljeno dobronamerno, in enaki komentarji kot zgoraj za ZMKS veljajo tudi za MAKSI...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noise, mislim,da se nisva razumela. To akcijo o kateri je bilo govora, je organizirala Primorska regija ZMKS. Teden za to pa je bila še ena podobna za šolo s posebnimi zahtevami v Vipavi.

Zveza je organizirala in poročila so bila poslana v zvezo o vsem. Torej se na regijske dogodke vodstvo zveze rahlo požvižga.

G. Črnologarja sem omenil, ker je bil prisoten njegov novinar poleg novinarjev ostalih medijev. O neaktualnosti se je pa izgovoril svojemu novinarju. Za ostale medije smo bili dovolj aktualni.

Po Motosvetu pa nislim , da ni bilo pljuvanja iz naše strani nikoli.

LP, Sax

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To da se zbori ne prekrivajo je lafi fari.

Vale :P

Seveda se zbori prekrivajo, saj je v Sloveniji vec zborov, kolikor je na razpolago vikendov. Je bil pa sprejet dogovor, da se ne smejo prekrivati zbori v isti regiji.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še sreča, da SoloRidersi nismo člani kakršnekoli zveze in da se nam ni treba tu kregati in obkladati. 8)

Je taku .... 8) ... bilo kuda Solo Rider svuda i nikuda :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, naj še jaz nekaj dodam. Najprej to, da 100% podpiram Vale.

Na skupščini ZMKS sem bil, saj sva se videla, a ne Tadej?

Bo drzalo.

Po končani le ti, sem bil ZELO razočaran nad delom zveze. Če bi na kratko povzeli delo zveze za leto 2002 je bilo: ukvarjanej z bivšim predsednikom (vemo s kom).

No vidis: se nekaj zmenimo, probamo delat, pa se ti zmeraj najdejo eni, ki kar naprej nekaj tezijo in namerno oz. zanalasc ovirajo delo zveze. In to se ponavlja iz leta v leto. Namesto, da bi kdo pristopil in rekel: vidim da vam ne gre najbolje, lahko kako pomagam.

(višina članarine)

Ko je bila zveza ustanovljena, je bilo dogovorjeno, da bo clanarina znasala 100 DEM protitolarske vrednosti. Vec let je ostalo 10.000 SIT. In na skupscini smo porabili kar nekaj casa, da smo nasli "resitev", da bo clanarina 50 EU. Pa se to je enim prevec.

V danasnjih casih zal ne gre nic brez denarja.

2. zakaj si končal točko razno v 5 sekundah? Odgovor, da se bo prekuhal golaž je pa otročji.

V kuhinji je delala cela ekipa kuharjev in kuharic. Nihce ni vedel, da bo skupscina trajala tako zelo dolgo. Med skupcino sem veckrat slisal: dajte prosim zakljucit, bi sli radi domov, petek je, doma nas cakajo.

Tocka razno pa se je vlekla skozi celo skupscino.

Kar je napisala Vale o dobrodelni akciji katere smo bili soorganizatorji, pa ti povem, da je predednik ZMKS izvedel šele na skupščini (SRAMOTA!!! ) .

Pa brez zamere, Sax

O vasi pohvalni dobrodelni akciji smo vedeli vsi. Na sestanku predsedstva ZMKS je vas predstavnik regije pokazal sprintane slike (in to na dveh sestankih). Predstavniki drugih regij pa so o vasi dobrodelni akciji obvestili svoje klube. Bilo je pa tudi zapisano v zapisniku sestanka.

Verjamem pa, da se predsednik ni spomnil, ker so ga skozi celo skupcino eni d.kal.

Ce pa bi se slovenskim medijem dalo objaviti kaj o vasi dobrodelni akciji, pa bi izvedela sirsa javnost. Sam jih ocitno boli k.... Je pa bilo objavljeno v oddaji Vas kraj.

Ne recem, da je zveza dela zelo dobro, lahko bi delala bolje, kar v prihodnosti bo, me pa jezi, ko eni recejo, da ni bilo narejenega nic.

Nekateri pa samo kritizirajo! Poglejte na skupcini leta 2000 je takratni predsednik odstopil, potem je zvezo vodil njen podpredsednik. Celo leto 2000 je zveza pozivala klube naj podajo novega kandidata za predsednika. In ni ga bilo junaka! Kako si potem upate kritizirate kaksen je zdajsnji predsednik. Vsi ste imeli vec kot eno leto predlagati svojega kandidata za predsednika zveze, pa ga niste.

A mislite, da bi se nasel nov kandidat, ce bi v petek na skupscini odstopil zdajsnji predsednik? Figo bi se. Vsi znajo samo kritizirati, ko pa je potrebno kaj storit, pa ni nikje nobenega (pisem nasplosno).

Tudi za novega tajnika je bil izmed 50 prisotnih klubov predlagan samo en kandidat. Mislim da to tudi nekaj pove.

dejmo zdaj malo pocakat, da bodo narejena nove spletne strani zveze, tam bo pisalo kaj je zveza, kako deluje, kako je organizirana,.... Potem bodo pa dobrodosle kritike.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noise, mislim,da se nisva razumela. To akcijo o kateri je bilo govora, je organizirala Primorska regija ZMKS. Teden za to pa je bila še ena podobna za šolo s posebnimi zahtevami v Vipavi.

Zveza je organizirala in poročila so bila poslana v zvezo o vsem. Torej se na regijske dogodke vodstvo zveze rahlo požvižga.

O vasih dveh akcijah je Cedevita veckrat povedal in pokazal slike na sestankih razsirjenega predsedsva ZMKS. Povedal je tudi, kaksen odnos so pokazali mediji :cry:

Ce pa bi kdo iz vasega kluba o tem napisal clanek in ga poslal tiskanim medijem, bi ga verjetno kasni objavili. Vem, da bi ga vsaj Motosvet sigurno in brezplacno objavil.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še sreča, da SoloRidersi nismo člani kakršnekoli zveze in da se nam ni treba tu kregati in obkladati. 8)

Je taku .... 8) ... bilo kuda Solo Rider svuda i nikuda :D

Toooooooo Hočko....... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še sreča, da SoloRidersi nismo člani kakršnekoli zveze in da se nam ni treba tu kregati in obkladati. 8)

Je taku .... 8) ... bilo kuda Solo Rider svuda i nikuda :D

Toooooooo Hočko....... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tako je :!: Še sreča, da nas je tudi Motoristov seznam izpustil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še sreča, da SoloRidersi nismo člani kakršnekoli zveze in da se nam ni treba tu kregati in obkladati. 8)

Niste edini.

res je :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... klubov izven zveze :wink: :lol: 8) :roll: :idea:

... ali pa brez veze ... :D :D :idea:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker nas je toliko, tistih izven, moramo hitro ustanoviti Zvezo moto klubov izven zveze :wink: :lol: 8) :roll: :idea:

Ej, ne ga srat. Sta že dve... :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker nas je toliko, tistih izven, moramo hitro ustanoviti Zvezo moto klubov izven zveze :wink: :lol: 8) :roll: :idea:

Ej, ne ga srat. Sta že dve... :twisted:

ce mislis MC-unijo,ta "spada" pod ZMKS - torej je ena zveza.ce pa imas v mislih razne "unije" in zveze starodobnikov,na to se pa ne spoznam prevec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, če bi v tej naši ljubi Sloveniji bilo malo manj krega. Mislim da je Tadej vse povedal. Pa hudiča, saj nima smisla razlagat. Ja, mi smo v zvezi, 50 E članarine pa ni nič, zato ne bomo propadli. Največkrat pa jambrajo tisti, ki jih skoraj nikjer ne vidiš.

Pa še tisti, ki jambrajo čez Motosvet. Tako kot je napisal Noise, če pošlješ vabilo o akciji ga objavi, če se pa že sami ne morete toliko potruditi, pa vam lahko samo bog pomaga in nikarte na pljuvajte po čez.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NO fantje in dekleta oz. motoristi in motoristke. Ko sem prebral tale forum sem se tako zelo nasmejal da se že dolgo nisem. Kako lahko nekdo,ki ga ni celo leto zraven in misle da če bo plačal ZMKS članarino 50EUR dobil vse na pladnju. Najbolj da mu še zveza postavi zbor in mu kelnari na zboru pol mu pa še mal dnarja da.

Ej daj razmišljajte mal z glavo.

Kdor misle da se vse tako enostavno dela in naredi, naj pride zraven ko se kaj dogovarjamo pa bo prevzel kako akcijo in in jo izpeljal (BREZPLAČNO JASNO)

Mislim, da je res vseh veliko v jeziku ampak, ko je treba pa kaj neredit pa enostavno ni nobenega zraven.

Po Tadeju pa nič pluvat prosim. Ko bo kdo naredil toliko kot on, pa naj dvigne roko pa dobi takoj za en pir.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!