Skoči na vsebino

letna skupščina ZVEZE MOTO KLUBOV SLOVENIJE


sparonar

Priporočene objave

Po zadnjem preverjanju strani ZMKS, se nekaj dogaja :twisted:

Tadej

aha..UNDER CONSTRUCTION... :lol:

TO POMENI DA JE NEKDO PRIDEN, TADEJ LE KDO BI TO BIL? :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res dea je ZMKS naredila kar nekajslišnih stvari, res pa je tudi da ne odstrani z seznama klubov ki jih ni že dolgo, najbolj hecno pa je to da hodijo na sestanke ljudje ki niso več v kakršnem koli klubu in pametujejo o stvareh ki nimajo z njimi več nič.Učasih bi se bilo bolje vprašati če nebi bilo bolje imeti društvo motoristov(zvezo?....) kot pa ZMKS saj se vozi v sloveniji še zmeraj veliko motoristov ki ne pripadajonobenemu MC-ju ali MK-ju.Resnici navkljub pa je danes v Sloveniji toliko MK-jev da še Zveza ne ve koliko, kajti vsaka familija z tremi člani ustanovi MK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... saj se vozi v sloveniji še zmeraj veliko motoristov ki ne pripadajonobenemu MC-ju ali MK-ju.Resnici navkljub pa je danes v Sloveniji toliko MK-jev da še Zveza ne ve koliko, kajti vsaka familija z tremi člani ustanovi MK.

Obstajajo Solo Riders, ki pokrivajo prav te motoriste :wink:

... http://motorheat.net/mdsr ... trenutno nas je 72 ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZMKS ve koliko klubov je včlanjenih, res pa je da niso vsi moto klubi člani te zveze. Po nekaterih podatkih je v Sloveniji okoli 180 moto klubov, društev ali kakor koli že, članov ZMKS pa če se ne motim je okoli 50.

RED PIG TATOO povej mi enega ki je kao član ZMKS in ne obstaja več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj vam dam še jaz eno informacijo glede zveze, predvsem tistim, ki tako pluvate po njej.

Če ste res tako dobri klubi in po vaše funkcionirate odlično, in ste bili oz. ste člani zveze, zakaj hudiče ne izpolnite eno in edino prošnjo zveze, ki je tudi vaša dolžnost. Verjetno vam še ni potegnil. ČLANARINA fantje in dekleta. Če bi vsi klubi plačali članarino do 15.01.2003, bi bil koledar zborov naliman že na vaših stenah. Tako je pa v tiskanju.

Kako naj zveza funkcionira, tako kot vi želite, če pa vi nemorete izpolnit vaše dolžnosti, do nje. Nevem kako bi vas vaši člani v klubu gledali če vi nebi plačali članarine, če jo imate.

A ste se kdaj zamislili tudi kaj v tej stvari.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enostavno. Postaviš rok do katerega je treba plačat. Vsi ki ne plačajo do takrat se jih izključi :!:

...običajno je res tako...če pa potrebuješ člane jim spregledaš tudi take malenkosti kot je članarina :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motoklubov je v sloveniji tok,da ma že skor vsaka vas svoj klub,zato se mi zdi,da je za kranj prava sramota,da ni tud enga motokluba,sej so bli Orli pa jih ni več že par let.A bomo res mogl ta mladi neki narest?(sicer pa tko pravjo da na mladih svet stoji) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motoklubov je v sloveniji tok,da ma že skor vsaka vas svoj klub,zato se mi zdi,da je za kranj prava sramota,da ni tud enga motokluba,sej so bli Orli pa jih ni več že par let.A bomo res mogl ta mladi neki narest?(sicer pa tko pravjo da na mladih svet stoji) :)

Vsaka vas ima svoj motoklub. Za Kranj je pa sramota, da ga ta mladi ne znajo ustanovit, ampak čakajo ta stare! Hi, hi, pa brez zamere. Ko boste mladi Kranjčani naredili motoklub in motozbor, pa še ta stari pridemo na pir. OK? :wink: :twisted: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amm zanimiva provokacija oz. izziv. Mal bo za premislt, pa prestudirat, mogoce se pa res kej ustanovi.

Horjo ti si mal bolj na tekocem. Kaj vse rabis. Rabis klubski prostor? A obstajajo kaksne omejitve za to? Kaksne so kaj omejitve pri organizatorju kluba. A je mesecno treba kej dajati obcini, glede na to da je ustanovljen klub?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem figo na tekočem. Vem samo, da kljub ne more biti drugega kot društvo. Hmmm, menda se ne motim. Za društvo ustanovit pa rabiš prebrat zakon o društvih. V praksi pa rabiš statut in tri ustanovne člane. Najbolje, da se pozanimaš pri kakšnem klubu in prosiš še za njihov statut, ki ga prilagodiš in to je to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, za prostor tudi sprašuješ. Ne rabiš , če nimaš. Samo če je kot pri društvih, rabiš navesti sedež društva. Običajno se za to namoči predsednika, ki da svoj naslov. Občini ni treba dajati nič, še bolje je če se znajdete in na nek način vlečete od občine. Športna društva npr., dobivajo svoj delež denarja od občin in države. Saj pravim, vprašat narod, ki že ima motokljub. Mogoče pa kar na zvezo motokljubov, če se boste včlanili. Pa probaj na njihovih straneh, če mogoče niso več under construction.

LP HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti jaz lahko pomagam, ki sem pred mesecem ustanavljal neko druge vrste društvo. Ampak postopek je enak.

- Društvo lahko ustanovijo trije polnoletni člani.

- Naredijo ustanovni zapisnik (smo se sestal, da ustanovimo to pa to drustvo, bla, bla, bla, smo potrdili statut, bla, bla, bla, in na koncu se vsi trije podpišete.)

- Do takrat morate imeti nek statut, ki opredeljuje kako se včlaniš, kakšne so naloge predsednika, kako je z izključitvijo.... (Če hočeš ti eno kopijo vzorca pošljem)

- Trije ustanovni člani overovijo podpise pri notarju, nakar vse skupaj pošljejo na občino, kjer se društvo registrira.

Kar se glede denarja tiče, če imaš letni promet pod 500.000 SIT ni nobenih pravih obveznosti, pa knjig, pa računovodstva...

Zadeva ni toliko zapletena kakor zgleda.

Če rabiš kakšno informacijo mi sporoči, te lahko napotim na tistega, ki je pri nas urejal vse papirje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se glede denarja tiče, če imaš letni promet pod 500.000 SIT ni nobenih pravih obveznosti, pa knjig, pa računovodstva...  

če ne vodiš knjig in računovodstva...kako pa veš (dokažeš) koliko prometa je bilo v tekočem letu :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da ne bom nikogar zavedu, vendar pa so mi to povedal takšni ki to že nekaj časa vodijo. Gre samo za osnovno dokumentacijo blagajniških prejemkov in izdatkov. In če ta promet ne presega limita, zadeva poteka dokaj enostavno.

Zdej si me spravu kar mal u zadrego, tko da letim še enkrat vprašat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
:)  ja..kwa zdej....a je bil kakšen klub ustanovljen v kranju al ne, al kwa, al kwa..  :D

Pred kratkiv v Besnici pri Kranju. Pridi na Teden mladih v Kranj na Glavni trg 9.5., kjer bo predstavitev klubov, pa se pozanimaj.

Popravljeno . Popravil MARJA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) ja..kwa zdej....a je bil kakšen klub ustanovljen v kranju al ne, al kwa, al kwa.. :D

seveda ... Solo Riders ... B) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!