Skoči na vsebino

Magisterij vožnje z motociklom


Brejker

Priporočene objave

knjigo narocil, v petek dobil, cez vikend prebral :worship:

za seboj imam slabih 6000 km voznje z motorjem in je moje mneje sledece.

knjiga je napisana podobno kot bi lahko bil ucbenik v avtosoli (le-ta je namenjen samo CPP).

menim, da je knjiga namenjena tako zacetnikom kot tudi izkusenim voznikom motorjev,

ki so ze morda pozabili kaksno malenkost, ker veliko že delajo avtomatizmom. :grim

kako lahko ti s svojimi slabimi 6k km veš da je tudi izkušenim namenjena???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da je med fajli tudi knjiga "Sport Riding Techniques"... resnično priporočam.

Magisterij vožje seveda nebo škodil, vendar je v primerjavi s knjigo Sport Riding Techniques, "Mala šola" ne pa "Magisterij" vožnje.

Knjigo sem naročil mislilm da v Mladisnki knjigi (pri Nami v LJ), dobi pa se jo tudi na Torrentih v kvalitetni obliki.

Popravljeno . Popravil Sandko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako lahko ti s svojimi slabimi 6k km veš da je tudi izkušenim namenjena???

@Rookie81

Točno tako kot je rekel biker, počakaj, da dejansko boš že malo bolj izkušen in potem govori..

Saj ne rečem, škodi nobenemu ne, ampak če pa hoče nekdo, ki nekaj znanja in podlage že ima nadgradit to svoje znanje, ga pa s tem magisterijem ne bo.

Moj glas gre Sport Riding Techniques in Twist of the wrtist - u :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Lep pozdrav.

Na foromu sem nov in tudi kot motorist sem nov, letos bo to moja prva sezona. ;)

Imam eno vprašanje, če mi kdo lahko slučajno pošlje na mail knjigo Magisterij vožnje v e obliki?

Doma jo sicer imam, sem jo potegnil iz Partisa, tu v službi pa je nikakor ne morem naložit, ker imamo blokirane porte, s ključem pa tudi ne...

Poskušal sem si jo tudi poslati po mailu vendar je fail prevelik, če ima mogoče kdo v kaki manjši obliki se priporočam ;)

Lep pozdrav

Jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj knjigo na kak strežnik z datotekami? (rapidshare, megaupload...)

pa potem daš lahko tudi link nam ostalim :naughty::naughty:

lpm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Knjiga je vredna nakupa. Lažje bereš in listaš po navadni knjigi kot po printih ali pdfju.

Žena ti jo lahko kupi za rojstni dan!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Knjiga je vredna nakupa. Lažje bereš in listaš po navadni knjigi kot po printih ali pdfju.

Žena ti jo lahko kupi za rojstni dan!

Hehe, lahko mi jo kupi za rojstni dan ja ampak to je šele naslednje leto ;)

Če bi imel kak strežnik bi jo z veseljem dal gor, pa nimam :wacko:

Jaz bi si to v službi potem sprintal in je stvar rešena ;)

daj knjigo na kak strežnik z datotekami? (rapidshare, megaupload...)

pa potem daš lahko tudi link nam ostalim :naughty::naughty:

lpm

Am a na tega se da brezplačno gor datoteke dat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta magisterij je tipična knjiga, priročnik ali kakorkoli že, ki jo je skupaj spravil nekdo, kateremu z veseljem poplačam njegov trud!

tako mene kot (verjamem da) marsikaterega drugega je iz magisterija pridobljeno teoretično znanje, vtisnjeno nekam v podzavest, rešilo marsikatere neprijetne motoristične situacije.

in za zahvalo mislim da si avtorji zaslužijo vsaj nakup legalne oblike te tiskovine...

če česa, potem tega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej je napisu da bo v službi sprintu :hmm:

Vidiš Pajkica - takole pa moški berejo med vrsticami :whistle:

Popravljeno . Popravil Heathy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej je napisu da bo v službi sprintu :hmm:

Pol naj mu pa služba knjigo kupi, bo ceneje (za službo), pa še kraja avtorskih pravic se ne bo dogajala ...

Popravljeno . Popravil JustinBieber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ko pogledaš na naše ceste, hitro vidiš, da knjige bralci večinoma niso razumeli :)

Ja, sploh tisti del, ko opisuje dirkanje moških osebkov po cesti in "ponižanje" tistega, ki pride zadnji na pivo.

A si mislil to? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol naj mu pa služba knjigo kupi, bo ceneje (za službo), pa še kraja avtorskih pravic se ne bo dogajala ...

pa ti to njemu razlož. če bo mela firma manjše stroške, bo tud on večjo plačo dubu..pa si jo bo lohka kupu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ti to njemu razlož. če bo mela firma manjše stroške, bo tud on večjo plačo dubu..pa si jo bo lohka kupu :P

ne razumem v čem je sploh problem tle?

pač vsak po svoje ne. Trenutno nimam 40 EUR in zakaj nebi prebrav preko računalnika če pač lahko?

lp,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne razumem v čem je sploh problem tle?

pač vsak po svoje ne. Trenutno nimam 40 EUR in zakaj nebi prebrav preko računalnika če pač lahko?

Ti kar ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest Ajdemi Popuši

Eno moje skromno mnenje: ko knjigo kupiš, jo prvič prebereš na 'eks', potem ti pa včasih še pride na kaj na misel, pa bi rabo kako reč iz knjige 'zdaj in takoj' ! Potem se pa pa poslužiš 'download' verzije', pa jo imaš pri vedno pri roki.

Definitivno pa, knjigo je POTREBNO KUPIT, če ne zaradi drugega, pa vsaj kot moralno (=finančno) podporo avtorjem.

Jaz sem knjigo kupil pred cca. 3 leti, jo posodil bratu, brat jo je dal fotru, fotr je knjigo posodil svojemu bratu, le-ta jo je pokazal v društvu upokojencev, .. in potem se je sled za njo izgubila !

To pomeni, da je knjiga vredna vsakega centa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!