Skoči na vsebino

Sesalec vs. motor


depresivni

Sesalec vs. Motor  

41 članov je glasovalo

  1. 1. Kdo bo prvi prevozil 10 metrov?

    • Sesalec 70
    • Suzuki DL-650 (2008)
    • Izenačeno
      0
    • Ma kakšni otroci ste!? Motor gre mimo...


Priporočene objave

Pozdravljeni,

s prijatelji, sodelovci, znanci debatiramo, če bo v prvih 10m oz. v prvih 20m sesalec nažgal motor (Suzuki DL-650, popolnoma serijski).

Sodelavec doma ureja scooter Piaggio typhon in sicer bo predeleal nekatere komponente: Kit DR 70ccm, Leovince RR, Lamele MHR, variator Polini Super Speed, karburator dellortro 17,5.

Kaj menite kateri bo zmagal. Pri nas so mnenja zelo deljena, sam pa stavim na motor.

LP

Popravljeno . Popravil depresivni
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da je tukaj zelo odvisno kako dobro bo motorist speljal in kako bo nastavljen sesalec...če bo skuter optimalno nastavljen za hitr start mislm da motor nima dosti moznosti v prvih metrih seveda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse je odvisno od razporeditve teze in kam se premakne tezisce pri startu.

ce kdo ne verjame:

SW-T 600 nascije CBR 600 RR na startu bp. pa ima pol manj konj in 50 kg vec.

(oba voznika iz kafica na mrzle motorje, pri 10°C zunaj, brez ogrevanja gum, semafor v mestu.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, mnogo faktorjev igra vlogo pri tovrstnih tako ali drugače ekzotičnih duelih...

pri danem primeru ima po moje še največji vpliv nastavitev sklopke pri skuterju...

p.s:

a tisti info ste videli, ko je Vespa nascala novega Vmaxa???

evo vam copy/paste

Motorcycle-Blews.jpg

"To find out we datalogged both machines in a 0-120 mile trip..

The results were phenomenally close with each getting its nose ahead at different times. Loaded with 2 gallons of fuel each, The Vmax took the early lead, but the tried & proven Vespa smoked by the Vmax way before the 120 miles was up.

Who's your daddy now Yamaha?"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če prav razumem naj bi 70 kubični skuter nahcal 650 kubični motocikel? Hmmmm.... malo težko za verjet. Pa bosta oba šoferja imela isto kilažo? Za skuter bi verjetno rabili kakšnega 30 kilogramskega jockeya....:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrlo važno :doze: 10 ali 20 metrov se upam iti celo peš, pa ne bom za nobenim od naštetih zaostal za več kot minuto. Pri mojih letih.

Razen seveda, če je kje na poti kaka beznica. Pol se zna pa malo zakomplicirat in zavlečt :blush:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nehote se mi poraja vprašanje: je sploh važno, kateri je hitrejši na tistih par metrov? :whistle:

Kot bi dali primerjavo med oslom in lipicancem v tekmi, kdo prej poje kup trave...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nehote se mi poraja vprašanje: je sploh važno, kateri je hitrejši na tistih par metrov? :whistle:

Kot bi dali primerjavo med oslom in lipicancem v tekmi, kdo prej poje kup trave...

:OK::yea2:

drgač pa, najprej sesalec nafrizirat potem pa dirkat z original motorjem!?!naj se preizkusita oba kot originala pa da vidmo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!